Skocz do zawartości

OmniSPEED - Nowy Automat Dodający


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

Ok, to pytanie o wiki:

Jak się dodaje do wiki - mam wszystkie opisy także te "Add new artikle..." ale nie mam wyboru w schedule opcji wiki w ogóle. No i pytanie jaki link dać - [https://link.pl anchor] czy zwykły??

Wiem, że kobieta to rzadkość na forum PiO... niemniej jednak zwracaj się do mnie w rodzaju żeńskim ;)

Jeśli posiadasz psa to polecam Ci dla niego szelki Guard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

@Danae - echhh

Add new artikle - działa dla 2 typów softów AMS i AF

Add new website - działa dla wszystkich pozostałych

Wiki w OS są obsługiwane z normalnych linków <a href.... - nic nie kombinuj proszę (ten system jest tak prosty jak się da i prościej już nie będzie)

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kojotek_OX ehhh

wystarczy napisać porządną instrukcję, której tutaj brak, już nie wspomnę, że ta która jest jest po angielsku. Nie działa dodawanie do wiki w opcji link premium - to była odpowiedź na moje pytanie. Jeżeli dla Ciebie odpowiadanie na pytania użytkowników płacących haracz jest jakimś problemem to może nie powinieneś pracować "z klientem". W instrukcji nie ma podstawowych informacji o produkcie a nie mam zwyczaju linkować błędnie do swoich stron. Przyznam, że śmieszy mnie również pisanie, że omnispeed jest nowym produktem, bo to kopia zerżnięta z omniadd a to już chyba trochę podchodzi pod oszukiwania klientów, a przynajmniej mijanie się z prawdą o rzekomej nowości produktu. Przyznam osobiście że żałuję, że zrezygnowałam z omniadd, bo omnispeed na chwilę obecną nie daje mi nic nowego (posiadam xr i EWP). O większe screeny o które prosiłam dwukrotnie się nie doprosiłam. Nie ma to jak kupić kota w worku.

Wiem, że kobieta to rzadkość na forum PiO... niemniej jednak zwracaj się do mnie w rodzaju żeńskim ;)

Jeśli posiadasz psa to polecam Ci dla niego szelki Guard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie robię porównanie OmniSpeed do EWP - ta sama baza od Kojotka - zobaczymy jak sobie poradzą. Dziś lub jutro opiszę co nieco na podstawie wiki. Mam nadzieję, że OmniSpeed będzie na tyle rozwijany, że przestanę żałować rezygnacji z licencji OmniAdd.

Wiem, że kobieta to rzadkość na forum PiO... niemniej jednak zwracaj się do mnie w rodzaju żeńskim ;)

Jeśli posiadasz psa to polecam Ci dla niego szelki Guard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EWP=Extreme Wiki Poster soft do dodawania do wiki, już nierozwijany niestety, ale pod Windowsa stąd darzę go więlką sympatią (w ogóle wolę softy na windę, a tak mało ich)

Wiem, że kobieta to rzadkość na forum PiO... niemniej jednak zwracaj się do mnie w rodzaju żeńskim ;)

Jeśli posiadasz psa to polecam Ci dla niego szelki Guard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@micoff - problem masz rozwiązany a wynikał z tego że została utworzona prywatna baza - potem dodałeś ją do harmonogramu - następnie baza prywatna została usunięta - mamy błąd alternatywa tej sytuacji miałeś omniadd - baza prywatna była dodana do harmonogramu - wgrałeś omnispeed - nie dodałeś tej samej bazy prywatnej do omnispeed - mamy błąd

Tak więc dla potomnych w takich sytuacjach proszę zwracać uwagę na bazy prywatne

@bkartol - polskiej dokumentacji nie będzie gdyż jak już nie raz wspominałem produkt nie jest skierowany na PL rynek dla polski jest OmniADD który jest aktualnie bardzo dobrym produktem dla polskiego użytkownika

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak użytkownicy czy ktoś pokusi się o jakąś recenzję?

Jest szybszy od podobnych dodawarek i jest skuteczniejszy. Wadą jest, że trochę gubi linki w raportach, ale to pewnie kwestia czasu jak zostanie to poprawione. No i ten checker raczej powinien się z automatu sam odpalać i wklejać linki do raportów. Podsumowując: produkt dobry i nie szkoda mi wydanych pieniędzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rzezniczek - dzięki za obiektywną opinie pomimo początkowego spięcia w temacie. Zdecydowanie będzie tu bardzo dynamiczny rozwój tej aplikacji idący w kierunku szybkości i dokładności działania. Dzięki temu że mamy tam jeszcze bardzooo duży zapas szybkości do wyciągnięcia (jak pisałem w pierwszym poście jest szansa wzrostu nawet o 300% ) pozwala nam to dodać jeszcze kilka skryptów do obsługi nie czyniąc z OmniSPEEDa narzędzia w którym doda się projekt do całej bazy i czekamy tydzień aż skończy dodawać ten jeden projekt.

Niestety ten defekt posiada starszy brak czyli OA gdzie już została osiągnięta granica wydajności / ilości gdzie praca z programem jest jeszcze na przyzwoitym poziomie.

Mogę zapewnić że do wakacji OS będzie wyznaczał zupełnie inne standardy dodawarek na rynku nie tylko polskim ale i też światowym - aktualnie pracujemy (jako ciekawostka) nad darmowym* systemem łamania obrazków dla OS wliczając to łamanie reC (już jest złamana) aby otworzyć bardzo szeroko drzwi z dowolnym oprogramowaniem gdzie OS będzie mógł zostawić linka

* wliczone będzie w abonament chyba że przerośnie to nasze oczekiwania to będzie wtedy jakaś dodatkowa symboliczna opłata za miesiąc korzystania bez liczenia ilości obrazków (2 - 5 usd miesiąc)

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Recenzja:

Jak narazie to poprostu szybki omniadd z opcja wiki ale ufam szczerze mówiąc że wszystko sie rozwinie tak jak obiecuje KOJOTEK_OX

Pytanka:

1.czy OS rozpoznaje juz skrypt jaki ma w liście? np wrzucam mu liste smietnik webmini,easydiry itd i sobie to pogrupuje?

2.czy będzie podobna funkcjonalność co w donlinkage że skrpyt sobie sam harvestuje bazy np webmini? (nie sprawdzałem ale podobno tak jest)

3.można zrezygnować z subskrypcji baz? bo troche sie na nie przypalilem ale jak je zobaczylem :D to mi szczeka opadła zwłaszcza lista wiki i ksiegi gości

gdzie jest ubogo...a wiem ze macie więcej hehe bo moje dzisiejsze harvesty maja wszedzie https://pozycjonowanie-rotfl.pl.No chyba że te skypty faktycznie wystepuja zaindexowane po 20-30 sztuk jak na listach.

4.wszystkie księgo gosci sa obslugiwane czy tylko ten 1 typ w aktualnie w bazie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności