Skocz do zawartości

OmniSPEED - Nowy Automat Dodający


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

@mmr88 - już nie ma dla PL klientów żadnych ogólnodostępnych promocji, niestety ale się spóźniłeś a promocja z darmowym hostingiem poszła w 5h od publikacji pierwszego posta (jeśli masz OmniADD będzie za kilka dni jednodniowa promocja wysłana z mailingu dla aktualnych użytkowników tego softu)

@JakubWiącek - to po kolei na twoje pytania:

Ad1: - Dodatek odpowiedzialny za rozpoznawanie zostanie dodany może nawet w najbliższej aktualizacji - problem jaki mamy to gdzie go wcisnąć bo jeśli ktoś zasadzi 10k adresów to bez crona dodatkowego nie ruszy tematu :D - aktualny pomysł to że jeśli wgramy mu listę do sprawdzenia jakieś najmniej istotne zadanie przestanie się wykonywać np: wyszukiwarka linków w easydir

Ad2: - Kto w dzisiejszych czasach nie ma SB ręka do góry? Jaki jest sens robić takie coś w PHP (gdzie jest to wolne itd.) skoro są do tego naprawdę dobre narzędzia. W dokumentacji podany jest przykład po jednym footprincie dla każdego rodzaju skryptu (wiesz zapewne że ja nie lubię dawać wszystkiego na tacy i czy płaci czy nie używanie szarych komórek wymagane) więc łatwo napisać dodatkowe footprinty

Ad3: - Listy prywatne są dzielone i różnicowane pomiędzy użytkowników w taki sposób żeby nie było sytuacji że 1000 kopi OmniSPEED wlazło do 1 skryptu i w 10 min będzie po wszystkich skryptach jakie tam są (popatrz jak szybko padają webmini czy też inne skrypty gdzie dodawary wlazły) - z czasem (pewnie ten miesiąc) baza "publiczna" też się zacznie różnić od wersji dla OA (w tym wordpress - tylko musimy wprowadzić obsługę pewnych elementów) - i to też jest wliczone w abonament (bez abonamentu nie miał byś do tego dostępu)

Ad4: - Znów odsyłam do dokumentacji "zaawansowane" tam masz footprinty i informacje tym samym jakie skrypty gdzie się wsadza

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Sorki jeśli było już o tym, ale nie chce mi się przebijać przez poprzednie posty.

Rozumiem, że OS "pójdzie" na Hekko na HostOmniStandard.

Gdzieś słyszałem, że OS ma taki sam silnik jak OA? Więc chyba nie powinno być problemów. Tak myślę.

Dobrze kombinuję?

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi tylko czy na fakturę można liczyć?.

Ja też podpisuje się pod tym pytaniem.

Faktura czy rachunek.

PS. Oto jest wyznacznik firmy. :mellow:

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzlafRock - od kiedy bycie płatnikiem VAT jest wyznacznikiem firmy ? W tym przypadku takie twierdzenie jest wyznacznikiem nie kompetencji i ignorancji :placze:

Gdybyś znał prawo podatkowe wiedział byś że w interesie polskich klientów jest to żebym nie był płatnikiem VAT - wiesz dlaczego?

- Miedzy PL a UK w obrębie całej UE stawka VAT wynosi 0% (czyli jaka korzyść dla obu stron ?)

- Jeśli wystawię pl firmie f-vat na 0% to ta sama będzie musiała odprowadzić 23% VAT do US w PL (o k..a to już strata i podniesienie kosztów o koszt VAT)

- Jeśli kupowała by ode mnie osoba prywatna musiał bym jej podnieś cenę o 23% czyli o stawkę VAT ( o k..a też strata i podniesienie kosztów dla osób prywatnych o koszt VAT)

Rachunek UK wciąga się cały w koszta uzyskanego dochodu bez znaczenia czy odbiorca jest VAT-owcem czy nie i odlicza całość od podstawy - podatek dochodowy który płaci każdy (VAT to nie jedyny podatek jaki się płaci w PL i na świecie)

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem i robię to jesli jest się zarejestrowanym płatnikiem vat w Polsce i wystawcą faktury/rachunku jest firma unijna to rzeczywiście wystawia się dodatkowy dowód wewnętrzyny na vat należny który trzeba w Polsce dodatkowo odprowadzić ale ujmuje sie go jednoczesnie jako VAT naliczony więc nie jest on dodatkowym obciążeniem dla przedsięborcy. Masz jednak zupełną Rację że to czy jesteś VAT-owcem nie powinno nikomu przeszkadzać bo nie ma to dla klienta znaczenia.

Jednak w związku z tym co piszesz to czy można liczyć na rachunek? Jest on jednak bądź co bądź dowodem sprzedaży który każda firma powinna wystawić niezależnie od tego czy jest płatnikiem VAT-u a nam z naszej - polskiej - strony umożliwi wciągnięcie wydatku w koszty i obniżenie wydatku o te 18 lub 19%.

Projektowanie stron www sitte.pl Lublin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności