Skocz do zawartości

OmniSPEED - Nowy Automat Dodający


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Co do tego harvestera to też popieram pomysł. Będzie to spory atut dla początkujących, którzy są na etapie kupowania pierwszego oprogramowania wspomagające pozycjonowanie. Wszystko będzie w jednym sofcie. Obecnie jest to spory plus dla donlinkage. Tym bardziej, wydaje mi się że główna funkcja, czyli postowanie w SB obecnie traci na wartości, więc kupowanie tego dla pozostałych funkcji trochę mija się z cele, ale mogę się mylić bo nie mam SB :placze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego harvestera to też popieram pomysł. Będzie to spory atut dla początkujących, którzy są na etapie kupowania pierwszego oprogramowania wspomagające pozycjonowanie. Wszystko będzie w jednym sofcie. Obecnie jest to spory plus dla donlinkage. Tym bardziej, wydaje mi się że główna funkcja, czyli postowanie w SB obecnie traci na wartości, więc kupowanie tego dla pozostałych funkcji trochę mija się z cele, ale mogę się mylić bo nie mam SB :)

To ja powiem z innej strony - użytkownika który ma SB - jeśli mam wybierać, to wolę żeby OS rozwijał się w kierunki dodawania większej ilości lokalizacji i pracy nad łamaniem kapczy.

A do twórcy oprogramowania mam uwagę - "aktualizacja bazy" która jest w ofercie abonamentowej wymaga czegoś więcej niż losowo przydzielanych pul adresów. Rozumiem sprawę "zajechania" katalogów, ale nie było tego opisanego w ofercie, a kupujący powinien to wiedzieć. Ja w takim przypadku nie wiem czy bym wziął aktualizację baz. Piszę o tym:

Ad3: - Listy prywatne są dzielone i różnicowane pomiędzy użytkowników w taki sposób żeby nie było sytuacji że 1000 kopi OmniSPEED wlazło do 1 skryptu i w 10 min będzie po wszystkich skryptach jakie tam są (popatrz jak szybko padają webmini czy też inne skrypty gdzie dodawary wlazły) - z czasem (pewnie ten miesiąc) baza "publiczna" też się zacznie różnić od wersji dla OA (w tym wordpress - tylko musimy wprowadzić obsługę pewnych elementów) - i to też jest wliczone w abonament (bez abonamentu nie miał byś do tego dostępu)

To jak będzie z tymi bazami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że lepiej aby było to rozwijane to tych kierunkach które napisałeś. Co nie zmienia faktu, że taki harvester też byłby przydatny. Z drugiej strony za odpowiednie bazy jednak płacimy co miesiąc, więc fajnie jakby to było utrzymane na dobrym poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kojotek_OX, mam 3 pytania:

- jak używać TBS-a? Chodzi mi o to czy przy włączonej obsłudze TBS-a mam nadal w konfiguracji strony podawać opis z syninimami?

- kiedy w OS będzie można skorzystać z usługi OMNItxt?

- czy w OS będzie funkcja sprawdzania przed dodaniem do katalogu czy wpis dla danej strony już tam jest i czy w takiej sytuacji będzie można ustawić żeby OS tam ponownie nie dodawał?

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Jak używasz TBS nie korzystasz z synonimów w artykułach jaki miało bu to sens

- Jeśli robiłeś FREE update musisz do mnie na pw napisać podając stary klucz v5 i nowy OS

- Nie bo to znacznie by zwolniło dodawanie (większość i tak katalogów nie pozwala dodawać 2x)

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny blad:

tekst o klinkierze ;)

"Error. Try again. Descriptions could not be saved as they include forbidden words:

cock"

no i oczywiscie slowa cock tam nie ma :D

edit: ok było ze zlepków widze angielski synonimizator coś pokopał.jakies inne słowa jeszcze sa w filtrze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż - stałem się świeżym posiadaczem Omnispeeda. Dla mnie na start jest ok. Instalacja - (nowy serwer) - zero problemów. Na razie wszystko ok. Nie ma się czego czepnąć :D Za jakiś krótki czas zaserwuję test skuteczności ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do autora tematu - pokaż jak wygląda przyrost linków w mjseo lub ahrefs bo blascie z tego narzędzia. Jeśli nie złapie przynajmniej 500 domen w mjseo po max. tygodniu to te swoje 14 000 linków możesz sobie wsadzić w 4 litery i soft na 100% nie wart swojej ceny. Czekam na zdjęcia.

Pozycjonowanie Kraków - LinkJuice.pl

Wojciech Matuła, tel. 721 376 407

indeks parp 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekaj może ktoś z aktualnych posiadaczy pokaże mi się nie chce ;) - kto bardziej kumaty (a mało tu ludzi mnie śledzących nie jest) doskonale wie jak ja tego używam i pewnie były to pierwsze osoby które kupiły OmniSPEED

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JakubWiącek -

byl ten cock...wyszedl z zlepka słów lol

a nie mówiłem ;)

Normalnie tak samo jak w ADD. Stawiasz soft na serwerze czy gdzie tam chcesz z IP zew i otwartym portem 80. Podajesz IP takiej maszyny i podajesz log i pass dowolny (co chcesz) - gotowe

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności