Skocz do zawartości

OmniSPEED - Nowy Automat Dodający


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
jest też problem z dodawaniem katalogów articlems - dodając je w formularzu nie trafiają do bazy, bo cały czas pokazuje się 0 przy tych katalogach (lista katalogów z panelu omnispeed)

Dokładnie mam ten sam problem. Po wrzuceniu adresów i przypisaniu im tego skryptu jest wszędzie 0

Directories articlemsprv

Waiting for registration or login: 0

Waiting for e-mails: 0 [Try again]

  • [Delete]

Captcha error: 0 [Try again]

  • [Delete]

Registration is switched off: 0 [Try again]

  • [Delete]

Different registration error: 0 [Try again]

  • [Delete]

Registered successfuly: 0

Tak mam od wczoraj więc chyba jest coś jednak nie tak. Możę to jakiś specyficzny problem, więc niech się wypowiedzą osoby którym udało się dodać te witryny ina jakich serwerach stoi im omnispeed, czy dedykowany kojotka pod to czy tez jakieś zewnętrzne hostingi, dedyki, vps itp.

Ogólnie soft działa ok. Staram się jeszcze ogarnąć te nowe opcje i skrypty jeszcze :D

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osoby co mają problem z AMS czy dodały sobie system do łamania obrazków ?

@WyczesanySEOWIEC - napisz do mnie na GG to sprawdzimy co się stało z twoją licencją

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osoby co mają problem z AMS czy dodały sobie system do łamania obrazków ?

tak, decaptcher jest prawidłowo podpięty

tylko ogólnie tych katalogów nie dodaje nawet do rejestracji, dodaje poprzez formularz i 0 się pokazuje wszędzie

z articlefriendly też szału nie ma, 1 dodanie i 20 błędów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest źle. Po pierwszych testach mam 9500 sukcesów na jeden przebieg strony. Trochę w raportach gubi linki i wkleja do raportu czasami same adresy domen. Po sprawdzeniu SBlinkcheckerem mam około 4800 found z jednego przejścia.

Masz 9500 sukcesów na tej bazie z OS? czy jakaś tam swoja ;) ?

"... Z wyborem firmy SEO jest troszkę jak z wyborem marki samochodu..."

Polecam skuteczne pozycjonowanie warszawa !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MS działa poprawnie i nie ma żadnych problemów

start.png i minutkę potem minute.png

Jak dla mnie sprawa jasna ;)

1 - musi być mail podpięty

2 - musi być serwis do obrazków podpięty

Jeszcze sprawdziłem dodawanie od 0

dodawanie.png i rejestrowanie spra.png

Mam nadzieję że już napisałem wyraźnie że działa to poprawnie :D

Niebawem będzie pierwsza oficjalna aktualizacja dla OS

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Merf - z racji że już promocja się skończyła więc mniej więcej mogę powiedzieć jaki jest plan rozwojowy dla OS na najbliższy czas:

- Znacznie poprawić sukces rejestracji w WP zagranicznych (już jest będzie aktualizacja lada moment) - obsługa nowych pól

- Wprowadzić rejestrację do BuddyPress na dwóch typach formularzy (tak na oko 50% już jest zrobione)

- Zrobić PP dla klientów - coś czego jeszcze w Polsce nie było

- Wprowadzić obsługę nauki OS pul formularzy (plik xas_ai z xR - może nawet będzie pasował)

- Wprowadzić obsługę phpLD jako katalog i jako precelek (różne formy)

Oczywiście w między czasie chcemy jeszcze upchnąć:

- Sprawdzarkę skryptów z listy - (gotowe)

- Parser wyników Google (nie jestem do tego jeszcze przekonany) - (gotowe)

- Poprawić wyciąganie linków z qlweba (aktualizacja też dla ADD)

- Zwiększyć wydajność aplikacji na szybkości o 300%

- Poprawianie ewentualnych błędów

Jak długo to zajmie myślę że do miesiąca uporamy się z tym wszystkim - nie powiem ilość sprzedaży (reklama) może mieć znaczny wpływ na przyspieszenie realizacji planów ;P

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MS działa poprawnie i nie ma żadnych problemów

Jak dla mnie sprawa jasna ;)

1 - musi być mail podpięty

2 - musi być serwis do obrazków podpięty

E-mail jest podpięty, tak samo jak Dekapczer, a jednak po raz drugi dodałem i nic. U ciebie może i działa, ale co mnie to obchodzi. Ja piszę o tym, że u mnie nie działa, rozumiesz?

Mogę liczyć na pomoc czy tylko na takie odpowiedzi jak powyższa?

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobić PP dla klientów

Rozumiem, że bez zakupu OS nie można go promować za pomocą PP ? ;)

Jak długo to zajmie myślę że do miesiąca uporamy się z tym wszystkim - nie powiem ilość sprzedaży (reklama) może mieć znaczny wpływ na przyspieszenie realizacji planów ;P

Wypuść najpierw ciekawy PP, a pewnie zgarniesz nowych Klientów w dość szybkim czasie.

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności