Skocz do zawartości

OmniSPEED - Nowy Automat Dodający


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem zainteresowany tym produktem, jeżeli ktoś by mógł odpowiedzieć na moje pytanie będę wdzięczny.

Omnispeed, da rade wysłać te 14tyś. linków do naszej strony w 24h?

Dodatkowo jest funkcja podlinkowania np. 8 razy wpisu (tak jak w publikerze) oraz pingowania?

Po jakim czasie używając tej dodawarki wpływają pierwsze BL - takie głupie pytanie, ale ciekawi mnie to przy takiej szybkości dodawania.

Jeżeli ktoś jest w stanie odpowiedzieć na moje pytania, będę bardzo wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

jesteś w stanie wysłać i 30 000 linków w dobę pod warunkiem że zbudujesz sobie sam taką bazę :)

Na razie, po jednej aktualizacji oraz dorzuceniu swoich paru baz robię tą aplikacją około 10 000 dodań(nie mylić z poprawnymi linkami, których jest około 50% w raporcie). Aplikacja działa naprawdę szybko, więc robię kilka takich projektów w dobę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesteś w stanie wysłać i 30 000 linków w dobę pod warunkiem że zbudujesz sobie sam taką bazę :)

Na razie, po jednej aktualizacji oraz dorzuceniu swoich paru baz robię tą aplikacją około 10 000 dodań(nie mylić z poprawnymi linkami, których jest około 50% w raporcie). Aplikacja działa naprawdę szybko, więc robię kilka takich projektów w dobę.

dziękuję za odpowiedź.

A czy jest opcja podlinkowania/pingowania wpisów tak jak to jest w publikerze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety hosting 7643 mi nie działa po raz kolejny. Nie moge obejrzec SCHEDULE ciągle timeout...już nawet sobie starter orange kupiłem bo myślałem że to faktycznie moje łacze.

EDIT: jakis email jest do supoortu? bo z tego co dostalem dane nikt nie odpowiada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie wyszła nowa paczka do pobrania z panelu i z automatycznej aktualizacji

OmniSPEED v1.2

- Rejestracja w BuddyPress Typ1 (formularz rejestracji): https://myutahhunt.com/register

- Możliwość pobierania wersji alfa / beta dla wszystkich użytkowników

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety hosting 7643 mi nie działa po raz kolejny. Nie moge obejrzec SCHEDULE ciągle timeout...już nawet sobie starter orange kupiłem bo myślałem że to faktycznie moje łacze.

EDIT: jakis email jest do supoortu? bo z tego co dostalem dane nikt nie odpowiada

No właśnie gdzie pisać? Czy jest jakieś forum? Bo generalnie program jest bez supportu. Tego wątku nie uznaję za support bo odpowiedzi są zdawkowe, często obleśne (żeby nie było pytania też czasami są obleśne) a na niektóre pytania nie ma odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak Mariusz napisał :)

A tak poważnie są to wersje OS dostępne przed publikacją oficjalną (zazwyczaj zawierają drobne poprawki zgłaszane na forum lub też mają nową funkcjonalność która będzie dostępna w wersji ostatecznej)

Ale nie martwcie się na jutro planowana jest kolejna aktualizacja dodająca kilka dodatków do OS których nie zobaczymy w OA i może coś jeszcze przyspieszymy w szybkości działania (ale to już się dowiemy jak będzie oficjalne info co udało się zrobić) - tempo prac nad OS jak widzicie idzie błyskawicznie, a po wakacjach można będzie się spodziewać prawdziwego hitu w automatyce dodawania przez OS :P (aktualnie testuję OS v2 - Dodatek który wyciągną prędkość dodawania na poziomi 1600 - 2100 na minutę - kilka serwów padło za co najmocniej przepraszam adminów katalogów)

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyśl nad wprowadzeniem schematów linkowania (projekty typu Senuke X).

Można to oczywiście zrobić ręcznie, ale automaty są po to aby usprawniać i automatyzować pracę.

Wiele projektów nie potrzebuje jakiegoś wyszukanego linkowania a dobrze opracowane przez Ciebie schematy będą dużo skuteczniejsze od dzikiego nawalania w bazę.

I masz kolejną przewagę konkurencyjną :)

Pozdrawiam,

eM

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności