Skocz do zawartości

OmniSPEED - Nowy Automat Dodający


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

każdy ma prawo sprzedawać swój soft jak chce i za ile chce

a sorry, to przez ten spam na skrzynkę niepotrzebnie znowu zabrałem głos..... Naprawdę staram się nie odzywać....

Przepraszam :D - skasujcie moje posty tutaj - ponosi mnie :)

M

Pozycjonowanie lokalne, Wymiana linków tematycznych, Tematyczne artykuły sponsorowane.  >>>>> Informacje na stronie :  Tani hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

@neox - wklejasz adresy i tyle

@RafalafaR - co tu wiele pisać opłacasz miesięcznie 40 USD i korzystasz nie opłacasz nie korzystasz :P - wznawiasz kiedy masz potrzebę

Edyta: Ort w pisowni

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RafalafaR - co tu wiele pisać opłacasz miesięcznie 40 USD i korzystasz nie opłacasz nie korzystasz :P - wznawiasz kiedy masz potrzebę

I o to mi chodziło:) Przede wszystkim dobra opcja na sprawdzenie softu...

I don't suffer from insanity. I enjoy every minute of it.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I o to mi chodziło:) Przede wszystkim dobra opcja na sprawdzenie softu...

to niewątpliwie plusik tej oferty. Zamiast zlecać jakieś blasty innym można wynająć na miesiąc i samemu zrobić.

To oferta terminowa czy stała ?

M

Pozycjonowanie lokalne, Wymiana linków tematycznych, Tematyczne artykuły sponsorowane.  >>>>> Informacje na stronie :  Tani hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mario1973 - tak jak napisałem w poście i na rozpoczęciu tematu to jest tylko czasowa oferta która różni się pewnymi elementami od pierwszej. Czy opcja wynajmu zostanie w przyszłości podtrzymana nie jestem pewien gdyż do "testowania" jest postawiona wersja DEMO online którą każdy może sobie przeklikać - argumentacja z zleceniami blastów do mnie trafia i jest korzystna dla osób które to zlecają ale nie korzystna dla tych co przyjmują takie zlecenia i chcą sobie troszkę zarobić (pomijam oferty dodania do wiki za kilka set złotych bo to już "rozbój" w biały dzień) a nie chciał bym im wchodzić w rynek

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności