Skocz do zawartości

OmniSPEED - Nowy Automat Dodający


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

Piotrze, jak w przypadku OmniPinga następująca porpozycja ode mnie.

Co powiesz na integracje OS z Proxymarket? Makauer również planował wyjście na rynek zachodni gdzie ma już sporą rzeszę fanów. W duecie obaj moglibyście na tym sporo skorzystać, a co najważniejsze - wasi klienci jeszcze bardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Witam.

Mam problem z ustawieniem captcha snipera w os. Sniper został zainstalowany na vpsie i tam tez działa poprawnie. Nic nie pracuje na porcie 80 prócz snipera. A mimo to każda próba połączenia się os z vpsem zwraca komunikat: Error - unable to connect to Captcha Sniper. Kombinowałem z ustawieniami na wszystkie sposoby i nie jestem w stanie tego rozpracować. Ma ktoś pomysł co może być nie tak?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bartosz Machnik - ilość jaką da się wgrać na raz to indywidualna sprawa serwera na jednym wejdzie 10k na innym może być tylko 1k. Jeśli będzie potrzeba dodamy dupma plików o dowolnej wielkości ale to nie teraz (jak pisałem wcześniej teraz nastawiamy się na dodawanie nowych zabawek, a potem już będzie można dopieścić all do potrzeb użytkowników i wymagań uśrednionych)

@Kyub - aktualnie nie ma takiej możliwości tego dodać wynika to z prostego faktu że nie mają strony po eng czyli nie mogę ich reklamować. Dodatkowo jaki maił bym interes w tym żeby dawać reklamę za FREE i polecać ich usługi ? - jak ja to mawiam "za darmo to nawet w ryjka na ulicy nie zaliczysz - bo jest przynajmniej za wygląd, a to już nie jest za nic"

@pragiark - może masz na VPS-ie firewalla który blokuje ? - Jak zakupiłeś Sniperka to dostałeś też plik testowy (jest razem z paczką) - wystarczy go edytować i zamiast https://localhost... wpisać https://ip-twojego-vpsa... i sprawdzi czy się połączysz. W ustawieniach OS żeby się połączyć wybierasz:

Serwer: Sniper

Login: cokolwiek

Hasło: cokolwiek

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instrukcja jest...po angielsku ...

Raczej trzeba radzić sobie samemu...i czytać forum

Jest więc instrukcja, jak się nie zna języka to translator, słownik i jazda :D

A może autor jakieś FAQ dla forumowiczów PIO w pierwszym poście poczyni jak się da :)

...to starsznie jest irytujące czasami ;)

Hmm, dla mnie jest a plus - zmusza czytającego do myślenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@blondynka

Aktualnie jest instrukcja jak:

- zainstalować

- ustawić program do pracy (omówieni opcji konfiguracyjnych)

- ustawienie projektów i rozpoczęcie dodawania

- zaawansowane korzystanie z programu (dodatki czy też footprinty dla katalogów)

Aktualnie uważam że jest to wystarczająca ilość materiałów do tego żeby rozpocząć pracę z OS i móc dalej samodzielnie w nim operować. Nie wykluczam że powstanie jeszcze dodatkowo FAQ dla programu ale to już później

Dziś spodziewajcie się kolejnej aktualizacji oprogramowania :D - Tym razem dojdzie coś innego (inny dodatek) z listą TR do samodzielnego zdobywania linków w tym z serwisów PR8+ - więcej o liście jak będzie dostępna aktualizacja

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kojotek_OX

Po co od razu reklama. Wystarczy narazie funkcjonalność (opcjonalna do włączenia), żeby proxy w OS aktualizowały się automatycznie z api ProxyMarketu. Przeklejanie ich ręcznie do narzedzia, którego zadaniem jest automatyzacja jak największej ilości czynności jest uciążliwa. Zyskałbyś zadowolenie klientów, korzystających z obu aplikacji oraz przekonał do zakupu OS tych, którym zależałoby na automatycznym korzystaniu z dobrych, świeżych proxy przy działaniu OS. To tylko propozycja oczywiście, która moim zdaniem wzbogaci OS, nic na siłe :D A co do możliwej reklamy i rynku zachodniego to wasza brocha jakbyście się dogadali i czy w ogóle. Przez taką integracje oni również mogliby polecac przecież Twoje produkty, jako przygotowane do pracy z dobrymi proxy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulamin ich serwisu jasno mówi :

proxy nie będzie zwłaszcza wykorzystywał do celów niezgodnych z prawem polskim oraz do następujących celów obejmujących, ale nie ograniczających się do:

naruszenia dóbr osobistych lub spowodowania szkody w jakiejkolwiek innej formie;

wysyłki spamu;

naruszenia normalnej pracy sieci oraz jej jednostek;

przeprowadzenia lub umożliwienia przeprowadzenia aktów terroryzmu;

Tak wiec na tym etapie mogę powiedzieć że do czasu występowania takich zapisów w regulaminie PM nie znajdzie się w OS - regulaminu usługi nie przeskoczymy a niestety samo używanie OS może powodować złamanie tych pkt regulaminu

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, żeby nie było niedomówień - opisz użytkownikom dokładnie. Po co znowu nieporozumienia i pomówienia z tego powodu.

Ja dołączam się do pytania, uważam że ma to ogromny związek z OS i będzie wskazówką (przynjamniej dla mnie) czy powinienem dokonać bezpłatnej aktualizacji, czy też zakupić oddzielnie OS.

Zakładając że każde z narzędzi będzie posiadało bazę, w której będzie można odnaleść katalogi/skrypty które nie będą występowały w bazie tego drugiego narzędzia, warto będzie posiadać oba.

Jeżeli natomiast wszystko co zawiera baza OA znajdziemy również w OS , to nie ma sensu posiadanie obu narzędzi.

Osobiście jestem za rozdzieleniem baz, chcę jednak znać zamysł autora.

Z góry dzięki za odpowiedz.

---------------------------------
https://jakas_firma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na to pytanie padła już odpowiedź kilka razy OS będzie miał 100% OA ale OA nie będzie miało tego co ma OS (dotyczy to też baz katalogów)

Jak już też wcześniej powiedział sposób jaki wybiorę (mam ich kilka) podziału nie został ostatecznie ustalony więc nie mogę się wypowiedzieć ile z OA odpadnie adresów i czy odpadną

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OmniSPEED v1.4 już jest do pobrania (jak obiecałem)

- Dodano listy TR do dodawania ręcznego swoich stron (tylko linki TR) -Dodatek OmniTR

6.png

Aktualizacje dla tej listy powinny być raz na miesiąc - ale pamiętajmy że cudów też tu nie oczekujmy. Aktualnie baza zawiera ponad 500 adresów z PR 10 do PR 4 z informacją o tym jaki to jest typ linka oraz jeśli wymagane z informacją jak uzyskać tego linka.

Mam nadzieję że przydatny to będzie dodatek który dla wielu się przyda

PS: Tak w woli ścisłości przypomnę że tej listy też nie można udostępniać

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie OS to to samo co OA. Dlatego nie mam zamiaru korzystać z wymiany licencji. Wolę OA w takiej formie w jakiej obecnie się znajduje. Pisałem już w jednym z tematów, że dobrze by było gdyby OA miał jakąś regularną odpłatność. Mimo wszystko autorzy zdecydowali się zrobić z niego skrypt pod inną nazwą. Nie jest mi z tego powodu przykro. Tak się musiało stać. Bez płatności miesięcznych takie narzędzie nie ma prawa bytu. Autorów trzeba zachęcać do pracy i ich za to nagradzać. Mam jedynie nadzieję, że chociaż obsługa wordpressów będzie w OA aktualizowana. Baza publiczna i tak była słaba. Kojotek ma rację z tym, że za bazy odpowiedzialni są użytkownicy. My akurat nie lubimy się ze sobą dzielić i to jest przykre. Ta z OS też będzie słaba, jak zostanie zaspamowana. To tylko kwestia czasu. Znowu zatem wracamy do prywatnych baz, których każdy powinien się trzymać. Z nimi zarówno OS, jak i OA mają nadal prawo bytu.

seowyszbanner.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@soprano - sporo masz racji jeśli chodzi o jakość baz dlatego część środków które pozyskamy miesięcznie będzie szła w inwestycje i stawianie pod potrzeby TYLKO OS różnych skryptów. W planach jest postawienie około 2k domen które będzie można utrzymać z składek miesięcznych (nie lubię subdomen więc tego nie będziemy stawiać) - to w sprawie baz

Co do aktualizacji płatnych w OA nie mogę tego zrobić gdyż (patrz wyżej zostanę oskarżony o nie dotrzymywania słowa a do pewnych osób nie dociera że kasa by szła na bazy których nie mam żadnego obowiązku stawiać w własnej kieszeni domen żeby pan mario i inni mogli sobie po wstawiać linki - osobiście nie widzę żadnych przeciwwskazań do tego żeby w przyszłości np za rok czy dwa nie dać aktualizacji na skrypt - osobiście liczę że OA i OS będą jeszcze kilka lat rozwijane

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności