Skocz do zawartości

OmniSPEED - Nowy Automat Dodający


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie jak ma być taki suuport i update tego produktu jak jest to mogę płacić, w zasadzie szkoda ze omniadda od poczatku z takim rozmachem powinien byc prowadzony.

Jak kogos nie stać wydać na dodawarke kilkuset $ to niech sie nie bierza za SEO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Mnie tylko interesuje czy abonament nie zostanie zwiększony ?

Tylko, że jutro wejdzie OS v 5 i powie, że wszyscy co chcą na niego wskoczyć, to będą musieli przejśc na pakiet 50$, nie może?

Kojotek takiej stytuacji mam nadzieję nie będzie ?:) Bo nie wiem czy kupować OS, bo włąsnie zdjeli mi ograniczenie na pypalu ;)

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrzucilem 90 blogow do omnispeed i te same blogi do omniadd v5. wszystkie maja xmlrpc, do wszystkich dodaje bez problemu innymi dodawarkami, a w omni mam

w speed 34 dodane, 56 blad

w add 6 dodane, 84 blad

moge sobie klikac "ponów" do woli a i tak nic. blogi sa na wp, nie najnowsza wersja, jedna wczesniej

Oczekujących na logowanie lub rejestracje: 0

Oczekujących na e-maila: 0 [Ponów próbę] [Lista] [usuń]

Wyłączona rejestracja: 0 [Ponów próbę] [Lista] [usuń]

Inny błąd rejestracji: 84 [Ponów próbę] [Lista] [usuń]

Błąd połączenia: 0 [Ponów próbę] [Lista] [usuń]

Nie otrzymano maila: 0 [Ponów próbę] [Lista] [usuń]

Pomyślnie zarejestrowano: 6 [Lista]

itd

Nauka angielskiego online - https://www.e-angielski.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@monterek - zakładam że masz najnowszą wersję (albo przynajmniej 1.3.1) musisz naprawić bazę przez panel lub phpMyAdmin - uszkodzenie bazy (tabel) to jest wina serwera nie skryptu

Dobrym zwyczajem jest ogólnie żeby na hostingu admin zadbał o to żeby raz na miesiąc lub częściej naprawiać i optymalizować wszystkie bazy - Ty musisz wykonać to ręcznie

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież nikt wam tego nie każe kupować. Komuna się skończyła i to ponad 20 lat temu. Obecnie wcale nie musisz brać wszystkiego co możesz kupić :P

Ja z początku tez miałem opory, a bo to na zachodni rynek, a bo to po angielsku soft, a bo to za drogo, a bo to .. jednak nie żałuję przejścia na omnispeed. To czy ty skorzystasz to już wyłącznie twój wybór. Nikt ci przeziez za to głowy nie odstrzeli jeśli nie skorzystasz. Nie rozumiem tez dlaczego niektórzy z uporem skończonego idioty ignorują zdawało by się nadwyraz logiczne wypowiedzi kojotka co do licencji, rozwoju, przeznaczenia czy użytkowania omniadda i omnispeeda powtarzając jak mantrę dalej te same peretensjonalne pytania tylko w inny sposób? Dla mnie jest to zwykłe trolowanie, no chyba że cos z wami jest faktycznie nie tak. Nie wiem, konkurencja was wynajęła bo widzi wielkie zagrożenie dla siebie w tym sofcie więc próbuje go pojechać ? Na to mam lepsze rozwiązanie, weźcie się do roboty, a my użytkownicy na tym skorzystamy.

Sorry z dość ostry ton ale nie mogłem się powstrzymać. To jest forum użytkowników omnispeeda bądź jego potencjalnych klientów. Stwarzanie jakichś wyimaginowanych problemów, bo komuś się nie podoba produkt zanim go kupił i przetestował to jakaś kpina. Już któryś raz z kolei powtarzam że w wyniku gdy ktoś poczuje się oszukany, to od tego są sądy, a nie szklana kula i wróżenie co też może się wydarzyć za rok czy za dwa. Wiecie co to są sądy i do czego służą, czy tu też ktoś musi wam dostarczyć dokładną instrukcję obsługi waszych przywilejów ?

Mnie tylko interesuje czy abonament nie zostanie zwiększony ?
Tylko, że jutro wejdzie OS v 5 i powie, że wszyscy co chcą na niego wskoczyć, to będą musieli przejśc na pakiet 50$, nie może?

Kojotek takiej stytuacji mam nadzieję nie będzie ?:P Bo nie wiem czy kupować OS, bo włąsnie zdjeli mi ograniczenie na pypalu :)

No wiesz jak wyjdzie OmniKosmica to różnie może być ;)

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

% jest symbolem specjalnym który zostaje wykorzystany do mieszania akapitów

Funkcja mieszania akapitów działa na schemacie znanym z seolenivca. Opis będzie synonimizowany tak jak dotąd (nic się nie zmieia) na zasadzie synonimow {jeden|dwa|trzy} oraz mieszany będzie szyk zdań/akapitów dla składni (jeśli będzie występowała) {%jedno zdanie|kolejne zdanie|następny akapit%}. Zdania/akapity w takiej składni będą pomieszane losowo. Oczywiście można stosować synonimizowanie oraz mieszanie akapitów w jednym opisie.

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@monterek - zakładam że masz najnowszą wersję (albo przynajmniej 1.3.1) musisz naprawić bazę przez panel lub phpMyAdmin - uszkodzenie bazy (tabel) to jest wina serwera nie skryptu

Wersja 1.4

OPtymalizacja i naprawa baz nie pomogła, dalej muli i w harmonogram niemoge wejść (czyli bez zmian).

W dodatku niemoge wybrac z prywatnej listy guestbook'ów oraz wiki mimo tego ze sa w bazie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zakręcony - na twoje pytania odpowiem tak.

OS posiada prawidłowy już system opłat które zapewniają mu rozwój i gwarantują że jeśli coś złego się nie wydarzy (np spadnie na nas meteoryt) to OS będzie rozwijany i dostanie tyle aktualizacji ile to możliwe :P

A tak poważnie mówiąc dopóki są osoby które korzystają z OS i będą opłacać licencje dotąd będą stosowne i wymagane aktualizacje i jeśli kiedykolwiek z jakichkolwiek powodów musielibyśmy zaprzestać rozwoju OS (co jest nie możliwe - abonament) wtedy za oprogramowanie byśmy nie mogli pobierać żadnego abonamentu, tym samym przeszedł by on na system bez opłat. Jeśli nic się nie stanie co by nam uniemożliwiło dalszych prac z aplikacją to końca rozwoju ta aplikacja nie doczeka się. To samo dotyczy OA tam wyznacznikiem tego jak bardzo i jak długo będzie rozwijany program zależne jest od sprzedaży nowych licencji dlatego też dla OA mamy w planach wprowadzić PP podobnie jak w OS i jak dla mnie to chciał bym żeby oba programy działały na rynku jeszcze wiele lat

@mario1973 - teraz już twoja wypowiedź ma jakiś sens i nie ma charakteru naskakującego więc chętnie Ci odpowiem.

1 - nadal się upieram żeby pisać tematy w odpowiednich miejscach czyli OA w OA a OS w OS

2 - propozycje miały be sens gdyby nie fakt że przy próbie wprowadzenia płatnych aktualizacji w OA pojawiły by się głosy że obiecałem rok temu że nie będzie płatnych aktualizacji, a znając PiO takich osób jak Ty nagle by mi się pojawiło więcej i nie miał bym żadnej linii obrony - słowo napisane na PiO ma większą moc niż słowo pisane w prawie polskim ;) Aktualnie sprzedaż OA jest wystarczająca aby wykonywać aktualizacje nadal jednak sytuacja może się zmienić w momencie kiedy OA przestanie się sprzedawać - wybacz ale do interesu dokładać nie będę - dlatego cały czas uparcie stoję przy stanowisku że nie podaję żadnych dat bo nie wiem ile jeszcze będzie się dany soft sprzedawał. W momencie kiedy sami odstraszacie klientów tym samym sami zabijacie oprogramowanie które tak chcecie bardzo bronić

Schemat finansowania projektu OmniADD:

- sprzedaż nowych licencji. Każdy kto zakupuje nową licencję zapewnia aktualizację dla starych użytkowników. Brak sprzedaży oprogramowania oznacza zastój w dalszym rozwoju

Schemat finansowania projektu OmniSPEED:

- opłata abonamentowa która zapewnia stały i szybki gwarantowany rozwój aplikacji dla każdego użytkownika czy też nowego czy też starego. Dodatkowo daje możliwość planowania wydatków co pozwala konkretnie planować rozwój i dostosowywać oprogramowanie do potrzeb użytkownika (jeśli user będzie nie zadowolony to nie płaci brak opłat to brak zysku dla nas = strzał w kolano) - ten system zapewnia że to nam bardziej zależy na rozwoju aplikacji, a nie użytkownikom. Brak opłat miesięcznych oznacza koniec projektu

Jeśli ktoś wymyśli jak można do OA wprowadzić opłatę zapewniającą obu stroną zadowolenie to chętnie się o tym dowiem ale proszę pisz już w odpowiednim dziale OA bo jego użytkowników to dotyczy i lepiej było by rozmawiać w większym gronie na ten temat

@monterek - tak myślę że baza została mocno uszkodzona lub brakuje Ci plików. Wyślij mi na pw proszę dostępy to zobaczę na to co tam się dzieje

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności