Skocz do zawartości

OmniSPEED - Nowy Automat Dodający


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

Aktualnie rozpoczęły się prace nad zbudowaniem bazy TYLKO dla OS katalogów - aktualizacja OS dla tej bazy spodziewana jest do max 2 tyg

Aktualnie można pobrać bete nowej wersji OS która wprowadza "indeksację" przy pomocy serwisu https://www.lindexed.com/ - 20 USD za 50k linków na dobę ;) (dodane jest w dodatkach - wystarczy wpisać tylko klucz API)

Poszukujemy 10 osób do testów nowego podsystemu dla OS które posiadają 10 stron na różnych hostingach - nie ma znaczenia jaki skrypt jest zainstalowany na takiej stronie (domenie) - mile widziane domeny główne / funkcjonalne / regionalne. Osoby chętne do testów (do dnia premiery wszystkie osoby są zobowiązane do nie ujawniania tego nad czym pracujemy) proszę o kontakt na PW

@tom55 - wysili mi proszę kilka tych adresów z log i pass to sprawdzę

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Czy byłaby możliwość dorobienia funkcjonalności pozwalającej w szybki sposób zablokowania(usunięcia) kolejki z harmonogramu w celu natychmiastowego puszczenie nowego projektu, który w danym momencie ma największy priorytet?. A może da się tak zrobić już teraz tak? Bo na razie to sobie troszkę musiałem poklikać na pause.

Kod rabatowy -25% w Bieznes-Host B11U-9YNF-H12Y

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom55 - sprawdzamy jeden się dodał bez problemu jeden nie (chyba time out) ale dam jutro znać dokładnie

@lumbo - jasne że się da bez problemu ustawić inną kolejkę - Klikasz na literkę P w harmonogramie i już masz na samej górze

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to mówią 20$ xxxx nie ma jak nie sprawdzisz to się nie przekonasz :)

A tak bardziej poważnie wprowadzone na prośbę kilku użytkowników bo podobno działa - ja nie testowałem bo mam inne wierzenie na temat indeksacji które jak do tej pory się sprawdzają (inne metody ale pewnie kiedyś sprawdzę skoro i tak opłacam)

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ode mnie prośba o integrację z https://backlinksindexer.com jako drugiego indeksera.

Korzystam od kilku miesięcy z całkiem przyzwoitym efektem. Z tego co wiem kilka osób stąd też.

M

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu gdyż 50 URL dziennie za 14.99$ lub 100 URL za 28.99 $ to co ja mam z tym zrobić ? - OS doda "troszkę" więcej linków na dobę

Takie ilości można robić ręcznie tak więc tutaj nie ma szansy - szkoda czasu naszego na to

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wychodzę z założenia, że lepsze 500 linków dziennie dobrze zrobionych niż 50k byle jak.

Oczywiście to sprawdzę, ale za 20 dolków rewelacji nie można się spodziewac.

M

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

jaka jest skuteczność narzędzia bez podpiętego decaptchera? ilość dodań w raporcie?

rozumiem że są bazy publiczne i prywatne. bazy publiczne są takie same dla wszystkich użytkowników (i uaktualniane co miesiąc). bazy prywatne są generowane losowo grupom użytkowników OS i też są aktualizowane co miesiąc. Dobrze rozumiem?

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności