Skocz do zawartości

OmniSPEED - Nowy Automat Dodający


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Dzień dobry.

Co może być powodem ( zapewne uprawnienia ale gdzie) że nie mogę dokonać aktualizacji os na wersję Alpha. Proces aktualizacji wygląda jak zwykle i otrzymuję komunikat że instalacja przebiegła pomyślnie z wypisanymi linkami do zadań cron. Po kliknięciu w link powrotu do omni następuje wylogowanie. Po zalogowaniu w update dalej jest możliwość aktualizacji na wersję alpha i os nie został zaktualizowany. Omnispeed działa na dedykowanym omniadowi serwerze hekko.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Co może być powodem ( zapewne uprawnienia ale gdzie) że nie mogę dokonać aktualizacji os na wersję Alpha. Proces aktualizacji wygląda jak zwykle i otrzymuję komunikat że instalacja przebiegła pomyślnie z wypisanymi linkami do zadań cron. Po kliknięciu w link powrotu do omni następuje wylogowanie. Po zalogowaniu w update dalej jest możliwość aktualizacji na wersję alpha i os nie został zaktualizowany. Omnispeed działa na dedykowanym omniadowi serwerze hekko.

Pozdrawiam

Mam tak samo - po wykonaniu aktualizacji alpha, dalej aktualizacja jest dostępna i tak w kółko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłbym wdzięczny jakby ktoś przeprowadził jakiś test dotyczący skuteczności narzędzia Lindexed

to jest nie tyle narzędzie do indeksowania co crawlingowania [ale słowo wyszło ;)], masz tam raport z datami odwiedzin bota. Natomiast niedawno wprowadzili dodatkowe podlinkowanie "na sztywno" losowych bodajże 100 url'i z każdego projektu. Używam tego, ale nie jako jedynego narzędzia dla tych samych paczek url'i, więc o faktycznej skuteczności INDEKSOWANIA nie mogę się wypowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, z indeksowaniem to tak samo jak z doprowadzenie własnej żony do orgazmu , każdy ma swoje sposoby ;) i raczej nie opisuje to publicznie. Indeksowanie linków to moim zdaniem polowa sukcesu w działaniach SEO, nie sztuka zdobyć teraz linki, sztuka ich zindeksować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachęcam wszystkich do aktualizacji / zakupu Captcha Sniper (cena z mojego linka to TYLKO 77 USD gdzie normalna cena 116 USD!!) do wersji 7 (najnowsza z wczoraj) gdyż najbliższa aktualizacja OS wprowadza nowy skrypt do obsługi w OS i tam częściowo występują obrazki które są łamane właśnie przez to oprogramowanie (baza też będzie dostępna około 700 sztuk) - jeśli bozia pozwoli to jutro będzie już dostępne na alfie do pobrania ;)

Na dziś planujemy aktualizację BuddyPress bazy prywatnej więc zapraszam w godzinach wieczornych do pobrania nowej paczki BD z panelu (można dodać to jako nowa baza lub usunąć starą zawartość i dodać od nowa - jak kto woli)

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Osiek

Ślepy jesteś albo co - łaskaw byłeś sprawdzić te linki zanim napisałeś bzdury i zasugerowałeś że kogoś chcę nabić w butelkę ? - tego nie toleruję :jezyk1:!:)

Mój link jest za 77 USD twój link za 92.40 USD - więc proszę nie pitol bzdur bo tylko robisz zamieszanie

Mój link za 77 USD - https://www.e-junkie.com/ecom/gb.php?ii=100...2&cl=187639

Twój link z niby zniżką 92 USD - https://kingwarrior.info/captchasniper-discountwarrior

Cena u producenta 116 USD - https://www.plimus.com/jsp/buynow.jsp

Jeszcze raz proszę zanim napiszesz bzdury przemyśl temat bo robisz zamieszanie a nie masz zielonego pojęcia o niczym i nawet nie łaskaw jesteś sprawdzić !!

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności