Skocz do zawartości

OmniSPEED - Nowy Automat Dodający


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

Cena u producenta 116 USD - https://www.plimus.com/jsp/buynow.jsp

Tylko wrzucę screena i już wychodzę z Twojego tematu, zapomniałem, że z Tobą się nie dyskutuje...

72568187.png

Zapewne chodzi Ci o to, że Twój link nie ma VATu, ale masz rację jestem ślepy. Zgadzam się z Twoimi słowami w całej rozciągłości.

#edit:

Połączmy się przez proxy z US

https://img401.imageshack.us/img401/8629/45501927.png

Ja chyba rzeczywiście zaczynam cierpieć na ślepotę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

@Osiek - powiedział bym coś Ci dobitniej ale niestety muszę sobie darować więc powiem tylko tyle niestety każdy podobno ma prawo żyć na ziemie (niestety) - Popatrz na mój adres URL (domena) ślepoto i popatrz na swoje linki (domeny) w jakich są domenach i może wtedy dotrze do szarych komórek że moja cena jest 77 USD i koniec kropka - jasne ?

@arve_lek - panie od PP wtopiłeś na całej długości :)

@webfighter - Wordpessy pojawiają się dopiero jak się zarejestruje system

@kudlaty88 - odpalasz na vps-ie czy maszynie co ma publiczne IP i gotowe (płacisz raz i używasz ile wlezie bez dodatkowych opłat)

Zakup Captcha Sniper za 77 USD - Kup TERAZ - Najlepsza cena na rynku (osoby które kupią z mojego linka gratis pomoc w konfiguracji jeśli będzie takowa potrzeba bez zjeby że nie czyta się manuala :jezyk1: )

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arve z całym szacunkiem masz info z kosmosu : D https://www.captchasniper.com/ ma dole polecam kliknąć Join our Affiliate Program!

Dziwne, bo info było od twórcy softu w którym było jasne napisane, że trzeba link zmienieć, bo coś tam...

Zresztą większość osób, które promują CS ma zmienione linki:

captchasniperdiscount.net

captchasniperdiscount.com

captcha-sniper.org

captchasniper.net

i reszta.

Nie pamiętam o co chodziło dokładnie w tym mailu, ale zaraz napiszę do twórcy o co kaman.

@arve_lek - panie od PP wtopiłeś na całej długości tongue.gif

i tak, i nie

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. To kiedy będzie ostatnia promocja (nie było mnie :soczek:)? Cena ostro poszła w górę w porównaniu z pierwszym postem w tym wątku (przy okazji warto by było zaktualizować 1 wpis o prawidłowe ceny)

2. jeśli wezmę abonament miesięczny na próbę, nie będzie problemu (paypal) żeby zmienić go na roczny, jeśli aplikacja mi będzie odpowiadała?

3. W jakiej liczbie jest baza stron PL, a w jakiej EN?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@joketown - Musze Cię zmartwić ale aktualnie już nie ma żadnych promocji planowanych i nie planowanych dla oprogramowania OmniSPEED - cena została już ustalona i jedynie planowane jest podniesienie ceny

Co do przejścia owszem przejść na roczny plan zawsze możesz jednak bez opłaty za licencję nie przejdzie tak czy siak dodatkowo nie ma i nie wiem czy będzie promocja wynajmu publicznie dostępna tak wiec nie masz się nad czym za bardzo zastanawiać - albo kupić albo nie

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było że nie słowny jestem (raz się udało) na panelu czeka do pobrania i wgrania nowa baza buddypress

Jak zrobić aktualizację:

Opcja 1 - skasować całą aktualną zawartość bazy BuddyPress i dodać aktualną bazę

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Joland - gdybyś zaglądną do pliku który masz do pobrania to byś poznał już odpowiedź z automatu. Instrukcja została podana i jest bardzo dokładna jak z tego korzystać

Masz już tam podany log i pass w pliku tak wiec ....

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opcja 2 - utworzyć nową prywatną bazę (zarządzanie katalogami / bazami) buddypress i dodać do nowej bazy

A taka opcja to jest? Bo na liście rozwijalnej nie ma buddy.

M

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności