Skocz do zawartości

OmniSPEED - Nowy Automat Dodający


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepiej napisz do mnie na GG jeśli masz problem techniczny z oprogramowanie (coś nie działa lub są błędy tam gdzie ich ma ich nie być)

Instrukcja obsługi w 4 plikach pdf krok po kroku jest dodatkowo do pobrania z panelu

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

@Mariusz - na 100% nie :) a wiesz czemu bo zabijecie te skrypty syfem i h.. będzie z tego wszystkiego

Te skrypty nie służą do podlinkowania ale do linkowania - guestbook się nie nadaje patrzyłeś gdzie tam jest link ?

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda.

@Te skrypty nie służą do podlinkowania ale do linkowania

Mam inne zdanie na ten temat :) zależy co się podlinkowuje.

Jak ktoś będzie chciał zasyfić to i tak to zrobi tym lub innym narzędziem (nawiasem mówiąc to już jest zasyfione).

@guestbook się nie nadaje patrzyłeś gdzie tam jest link

Mój błąd, napisałem z rozpędu. Do takich śmieci nie zaglądam.

Pozdrawiam,

Mariusz

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się że syfią ale jak dam takie narzędzie do ręki to już każdy to zrobi nawet przez przypadek - nie mówię że każdy celowo a tak jest szansa że utrzyma się to dłużej

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony masz rację i to rozumiem.

Ale z drugiej to już się dzieje (przy tylu dodawarkach do wiki), poza tym OmniSpeed to nie zabawka dla grzecznych dzieci :)

A takie fajne powiązania można by robić...

Pozdrawiam,

Mariusz

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mariusz - nie psuj niespodzianek (kiedyś powiedziałem że będzie coś na wzór SenukeX żeby projekty konfigurować - mam nadzieję że już rozumiesz czemu mi zależy na utrzymaniu tego jakoś do czasu powstania tego dodatku ? :) )

Wiesz że możesz na mnie liczyć :D

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz do dokumentacji dostępnej na panelu i się wszystkiego dowiesz - masz podany przykładowy footprint

Czytanie nie boli i tak wiem dokumentacje nie są dla prawdziwych facetów :P :P

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego co obsługuje captcha sniper pewnie się nie uda wprowadzić ale nie ukrywam że jest to dla nas "natchnienie" jakie skrypty wprowadzać - ogólnie powiem tak wszystko co prostym footprintem daje wynik zapisany do pliku txt powyżej 800 sztuk chcemy dodać

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@A czy dobrze będzie sprawować się skrzynka mailowa na innym serwerze niż mam OMNISPEEDA?

kwestia twojego hostingu gdzie trzymasz skrzynke.ważne jest wyłaczenia folderu spam.twoja domena własna bedzie najlepsza bo nie ma filtrów przeciew spamowych aktualnie prawie każdy darmowy hosting robi jakies blokady (nawet nieśmiertelny gmail już nie daje rady)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności