Skocz do zawartości

OmniSPEED - Nowy Automat Dodający


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Nowość jaka została wprowadzona to integracja z naszym systemem OmniSWP (Omni System Wymiany PDF)

Bardzo mnie cieszy ta aktualizacja, miałem w planach na lipiec zlecenie komuś do zrobienia czegoś w tym stylu.

Nie miem czy zauważyłeś ale, wymagasz od użyszkodników pracy, a to w tej branży niemile widziane:)

Mój pomysł opierał się na pełnej automatyzacji. Skrypt automatycznie zakłada konta w wybranych najlepszych plikowniach i tam umieszcza wygenerowane pliki. Takich miejsc jest sporo i trochę dobrych, nadających się do integracji pewnie da się zrobić.

Do tego jakby dodać 2,3 poziomową piramidkę do indeksacji tych pdf, to moc będzie z nami.

Pozdrawiam,

M

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@elpav - tak jutro z rana będzie aktualizacja (wkradł się mały babol)

@Mariusz - co Ci z linków z 20 domen ? - takie rozwiązania są już na rynku i są g..o warte np: https://docmarketingrobot.com/ . Czy ja wiem czy wymagam prcy .. jak dla kogoś problem zrobić katalog / wgrać pliki / odpalić plik to niech lepiej nie zajmuje się SEO bo to nie dla niego zajęcie w takim razie :)

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

baza jest kojotkowa z omnispeed. dodane fora wczoraj, do dziś nic nie ruszyło. i sam już nie wiem czemu... ogólnie system działa bo postuje i rejestruje gdzie trzeba. poza tymi forami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh dobre - a tak poważnie to na wieczór będzie poprawka która poprawia sukces w rejestracjach (to już mamy) i jeszcze sukces na edycji (na dziś planowane jest skończenie tego)

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności