Skocz do zawartości

OmniSPEED - Nowy Automat Dodający


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Panowie, czy naprawdę Omnispeed tak mega hiper rózni sie od OmniAdda?

To tak jakbyś porównał Fiata 126p do Ferrari. Korzystam i z tego i z tego to OmniADD służy jedynie do podlinkowania jakiś pobocznych wpisów. A aktualizacje obecnie są parę razy w tygodniu - wystarczy co drugi dzień wejść w zakładkę "Update" i załączyć aktualizacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem testy zobaczymy czy to ferrari bo na razie jedyna poważna zmiana to więcej skryptów...

--------------

PYTANIE: biorę add new article wszystko wypełniam wybieram jeden z dwóch skryptów i mam komunikat:

There are no addresses for this type of directories in the database. Entry was not added to the schedule.

Skrypty dodałem. Co robię źle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas wprowadzamy nowe skrypty jak widać i nowe rozwiązania - ten skrypt jest na tapecie i na pewno zostanie dodany (z racji że tam jest sporo moderowanych katalogów nie ma najwyższego priorytetu bo skupiamy się najpierw na AA ale też i na jakościowe katalogi mamy ochotę)

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie występuje następujący błąd: przy próbie usunięcia adresu z bazy prywatnej WP nic się nie dzieje, adres nie zostaje usunięty.

logo-sklepu-siteseo-sklep.png
Inwestycja w pozycjonowanie otwiera drogę do wielu nowych klientów – sklep.siteseo.pl « Sklep SEO.
Fora, zaplecza i NAPy - seospot.pl « Linkowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności