Skocz do zawartości

OmniSPEED - Nowy Automat Dodający


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
A w której zakładce zmieniasz? Zmieniasz i w Options i w Schedule?

W options mam ustawione 20 i wiadomo po uruchomieniu dodawania wskakuje a automatu 20 ale potem prubuje zmienic w schedule na inna ilosc i sie nie chce zmienic dotychczas to działalo, nie wiem czy ma to zwiazek ale sie to ''zepsuło'' gdy uruchomiłem duzo projektów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w której zakładce zmieniasz? Zmieniasz i w Options i w Schedule?

W options mam ustawione 20 i wiadomo po uruchomieniu dodawania wskakuje a automatu 20 ale potem prubuje zmienic w schedule na inna ilosc i sie nie chce zmienic dotychczas to działalo, nie wiem czy ma to zwiazek ale sie to ''zepsuło'' gdy uruchomiłem duzo projektów.

Już wiem w czym prolem mam duzo projektów i jak uruchamiam shcedule to list sie wgrywa stopniowo i zmiany sie zapisują tylko w poczatkowych pozycjach w tch ktore sa widoczne odrazy a w nastepnych ktore pojawiają sie po jakimś czasie z dołu listy sie nie zapisują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności