Skocz do zawartości

OmniSPEED - Nowy Automat Dodający


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Witam mam do was pytanie czy taka kombinacja na zamówcie omnispeed by była realna jakbym jeszcze dziś pozamawiał wszystko:

Kupuje OmniAdd za 400zł(obecnie) i skorzystam z promocji https://seo-z.pl/promocja-omnispeed/2/ pakiet 3 - https://omni-speed.com/promo-12459-5 (darmowa aktualizacja do OS+25$abo.)

Czyli mamy 400zł(ok120$)OA + Promocja_3 25$abonament x 12mies.(300$) = 420$rok

I teraz czym się różnią te serwery (który lepszy pewniejszy)

serwer w hexcom16zł/mies https://www.hexcom.net/client/cart.php?gid=8

lub od omni-speed (ok 35zł) 10$/mies https://omni-speed.com/host.html

W najtańszym zestawieniu wychodzi 480$ rok jeśli to jest możliwe oczywiście

bo jak nie to kupie z pakiet_1 https://omni-speed.com/promo-12459-6 ale to wychodzi 560$rok

Zaznaczam że firmy nie mam więc zaoszczędzona kasa się przyda bo różnica to 80$

Pozdrawiam :hi:

Odwiedź mojego bloga jeszcze nie skończony ale powoli się kształtuje;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację tylko "Licencje na obie aplikacje pozostają własnością Hexcom.net." fakt ze lic OS nie można odsprzedać więc obojętne..

tylko ze z tamtego zestawienia będę miał jeszcze dostęp do artykułów na seo-z.pl o wartości 700zł jak to autor napisał ;-)

Odwiedź mojego bloga jeszcze nie skończony ale powoli się kształtuje;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ze z tamtego zestawienia będę miał jeszcze dostęp do artykułów na seo-z.pl o wartości 700zł jak to autor napisał ;-)

Minimum 700 złotych. W rzeczywistości będzie to znacznie więcej. Nie będziesz miał tylko dostępu do artykułów, będziesz miał znacznie więcej :)

Artykuły będę publikował przez czałą swoją karierę SEO, wiec będzie artykułów sporo z ukrytą treścią dla moich poleconych tzn. dział VIP. W ten weekend opublikuję pierwszy, wartościowy artykuł związny z SB.

Na razie to tylko słowa, więc nie napalajcie się za bardzo :P

Chyba nie muszę pisać ile jest warta wiedza z pisania modów do XR, tworzenia szablonów do Zenka. Niestety na to wszystko potrzeba czasu, na razie muszę wywiązać się z obecnych zniżek i gratisów.

PS. Właśnie pojawiła się aktualizacja do OS ;)

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszła nowa wersja oprogramowania OmniSPEED v1.6.1 - poprawki

- Naprawiony system OmniSWP (utrata danych podczas aktualizacji)

- Tworzenie pliku zip dla instalacji OmniSWP (nie trzeba się już logować na FTP żeby pobrać pliki)

- Naprawiony błąd EE podczas usuwania bazy

- Poprawiony błąd złego liczenia wygenerowanych txt w OmniTXT

Na kolejny update (do 2 dni) przewidywane jest dodanie nowego skryptu do listy obsługiwanych - nowe lokalizacje na nasz link :)

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym prosić fakturę za omnitxt kupione miesiąc temu, to po pierwsze. To bardzo ważna sprawa, bo osoba której kataloguje strony i która zapłaciła za to podejrzewa mnie że to ja coś kombinuje, a wspominali też że mają koszta i zamykają właśnie kwartał więc jest to bardzo pilna sprawa.

Po drugie kilka zauważonych błedów i moich propozycji:

1. Po ostatniej aktualizacji przestało mi działać pingowanie w omnispeed. Nie pinguje w ogóle wpisów. Korzystam wyłącznie z bazy prywatnej precli i katalogów więc może tu jest problem. Co prawda mogę dać te adresy dopingowania do zewnętrznego omnipinga no ale leniwy jestem i to że mi się one automatycznie pingowały bardziej mi się podobało :)

2. Czy jest możliwość poprawienia generatora rss tak aby generował kanał z podanych mu ręcznie linków? ten obecny automat się nie sprawdza jako, że omnispeed znajduje tylko wycinek linków stąd korzystam z zewnętrznego oprogramowania do tego, które robi to dużo lepiej. Jednak nie da się już z tak znalezionych linków wygenerować rss omnispeedem. Ja robię to obecnie zewnętrznym softem jednak nie ukrywam, że ten w omnispeed jest dużo prostszy i mniej z nim zachodu. Także jeśli już on tam jest to warto było by z niego korzystać. Myślę, że realizacja pomysłu nie tylko mi się przyda.

3. Mocno poleciała skuteczność dodań z wykorzystaniem waszych proxy, obecnie kształtuje mi się ona na poziomie 20%, a bywało jeszcze nie dawno że wyciągałem i 90% dzięki nim.

4. Fajnie było by także aby lista tych publicznych precli i katalogów była do pobrania z panelu jak wiki czy buddy press i możliwość zaimportowania jej sobie jako bazy prywatnej.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może warto byłoby dodać nowy typ opisu "multikod", który będzied wykorzystawany tylko do dodawania wpisów do katlaogów z kodem multikod ?

Np. do sinooke, seokatalogu, pksi, arfoo

?

Fajnie byłoby mieć wszystko w jednym miejscu, a nie milion programów.

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności