Skocz do zawartości

OmniSPEED - Nowy Automat Dodający


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

immy

Nie znajduje mi wpisów do EasyDir'a:

added/executed/all Found Not found

(538/2207/2207) 0 538

Mam dokładnie to samo już od bardzo dawna przy wszystkich 100 projektach.

W OmniCCL zmieniła się chyba numeracja/kolejność oznaczeń typów bo mam coś takiego:

ExpressionEngine [52700]

Unknown [0]

a powinno być zapewnie odwrotnie. Mogę wyczyścić listę ale pewnie wklejając nowe linki będą sprawdzane pownonie nawet jesli już były wcześniej sprawdzone?

Pozdrawiam

Bartek

Projektowanie stron www sitte.pl Lublin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ten sam problem z OmniCCL, jest w planach udoskonalenie tego narzedzia? Bo poki co jest beznadziejne, nie dość ze trzeba po kolei wszystko z łapy robić to jeszcze zle rozpoznaje skrypty

Kody -25% na hosting w biznes-host.pl
 

@mcmagik ~ maszyna jest tak głupia, jak jej użytkownik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kliknięciu w przycisk Start Software Update pokazuje się biała strona i nic się nie dzieje. Jednym słowem aktualizacja z automatu przestała działać. Nic pobiorę skrypt z panelu i zauktualizuje to z palca ;]

ps. nie mogę pobrać aktualnych plików bo nie moge się zalogować do waszego panelu pokazuje mi

Correct following errors :

BAD E-MAIL OR PASSWORD - please try again by entering you e-mail and password.

Kilka dni temu jeszcze się logowałem bez problemu :)

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logowanie działa do panelu bez problemu

A to że tobie nie działa coś na tym serwerze to powiem to samo co zawsze - twój serwer jest mega inny i zalecam jego reinstalację to może coś tam zacznie działać poprawnie

PS: Mogę Ci polecić świetnego admina (wiem że sam jesteś adminem serwerów ale czasem warto poprosić o pomoc)

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu jeszcze się logowałem bez problemu

Jeżeli masz np. dwa konta na panelach Omni czy to ADD czy SPEEDa czy Partnera czy cokolwiek innego... Spróbuj wprowadzić te drugie hasło. Czasami nawet mi się zamieniały hasła na paru kontach do Paneli Omni jak klikałem "Zapamiętaj hasło". Spróbuj i daj znać czy pomogło.

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hasła i loginy mam na wszystkich waszych panelach jednakowe (maile) i jak pisałem wyżej jeszcze kilka dni temu mogłem się logować do waszego panelu omnispeeda bez problemu. Wczoraj założyłem nowe konto w panelu partnera z takim samym loginem i hasłem co omnispeeda więc może coś się przez to zkopsało nie wiem, wiem że działało.

co do aktualizacji z automatu to na serwerze nic nie zmieniałem i jeśli działało wcześniej, a przestało to znaczy cze wy coś zmieniliście w pliku aktualizuj.php czy jakoś tak co powoduje problem. Martwi mnie że coraz więcej funkcji które działały dobrze z każdą kolejną aktualizacją przestaje działać w ogóle. Skrypt jest oferowany po za waszym serwerem i instalowany jest często po za waszymi serwerami stąd przydało by się abyście od czasu do czasu przetestowali to na zewnętrznych serwerach czy coś się nie sypie. Podejrzewam, że winowajcą jest tu nie moje czy innych userów ustawienia serwera ale używanie mało popularnych funkcji przez was w kodzie lub też w miarę najnowszych wersji php, mysql itp, które to rzadko są stosowane na serwerach produkcyjnych ze względu na bezpieczeństwo. Dodam że test jaki jest dostępny w omni speedzie odnośnie modułów i funkcji php przechodzi w 100% - wszystko świeci na zielono.

ps. zaktualizowałem omnispeeda trochę na około. Otóż okazało się że pobiera paczkę aktualizacja.zip ale nie rozpakowuje jej już i nie odpala aktualizacacji. Pobranie paczki na mój komputer, rozpakowanie jej oraz podmiana plików na serwerze na te rozpakowwane pozwoliło zaktualizaoweac omnispeeda do wersji.1.7 i jak widze działa ;) Jednak dalej nie moge się zalogować na swoje konto do waszego panelu omnispeeda.

Aha tak na marginesie, to unzipa na serwerze gdzie mam omnispeeda posiadam i dział on ok.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To podaje co mi wywala w logach po kliknięciu w aktualizację skryptu

PHP Fatal Error: Class 'bh7gdsbvhn' not found in /aktualizuj_z.php on line 0

Komunikat jest dla mnie jasny ale juz jego sens nie. Plik jest kodowany więc ta klasa mi nic nie mówi.

Kolejna sprawa to:

Co oznacza Error - Domain declined ?

Po przetłumaczeniu znaczy tyle, że domena spadła jednak są to nowo dodane domeny do OmniSWP więc skąd ten komunikat? Mam tak dla wielu dodanych domen.

No i kolejna sprawa to:

po kliknięciu w Installation files for OmniSWP

dostaję

Not Found

The requested URL /omniswp/omniswp.zip was not found on this server.

Skąś ręcznie trzeba dograć ta paczkę zip na serwer z omnispeedem?

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj założyłem nowe konto w panelu partnera z takim samym loginem i hasłem co omnispeeda więc może coś się przez to zkopsało nie wiem, wiem że działało.

Miałem identycznie to samo. Spróbuj się zalogować na pozostałe panele, przeanalizuj hasła i wpisuj je z ręki nie przez zapamiętanie hasła. Mi za którymś razem poszło i dalej bez problemu. Problem jedynie miałem zaraz po założeniu panelu Partnera z hasłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic to nie daje niestety. Idzie jakoś zmienić hasło? bo takiej opcji także nie widzę przy logowaniu.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co oznacza Error - Domain declined ?

Domena odrzucona. Może domena miała site mniejszy od 10 ?

W ogóle ten system pfd działa źle. Ciągle mam z nim jakieś problemy. Już sobie darowałem pisanie do kojotka. Niech inni teraz go męczą.

Dodałem domenę do systemu, dostałem komunikat, że aktywacja przebiegła pomyślnie, a w zakładce w panelu jej nie ma.

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie dodane domeny, które mają ten status mają site powyżej 10 (średnio około 60) jedna tylko ma równo site 10

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie wyszła nowa wersja alfa do pobrania dla chętnych - kilka rzeczy już jest poprawionych związanych z OmniCCL + zmniejszono obciążenie generowane na MySQL dla txt z synonimami

Na jutro planowana jest kolejna aktualizacja znacznie poprawiająca obciążenie na serwerze oraz poprawa działania OmniSWP - raczej wersja już stabilna

Dodana nowa baza prywatna dla nowych ksiąg gości do pobrania z panel

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności