Skocz do zawartości

OmniSPEED - Nowy Automat Dodający


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

Okej (właśnie miałem akurat 0 logów i sie zdziwiłem, ale przelecę i posprawdzam zapisane logi, a jak nie 'dojdę' dlaczego jest tak a nie inaczej to dopiero będę 'męczyć'. : p

A jeszcze... jest też problem z RSS generator (generuje puste pliki rss) a jak próbuję "Automatically generated RSS chanel link" to otwiera, ale jedynie adresy + słowa kluczowe, bez odpowiedniego szablonu RSS).

Kiedyś w sumie miałem ten problem, to sobie radziłem właśnie poprzez "Automatically generated RSS chanel link" - no ale teraz i to nie działa ;C

"... Z wyborem firmy SEO jest troszkę jak z wyborem marki samochodu..."

Polecam skuteczne pozycjonowanie warszawa !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Bez logów nikt nic nie powie niestety wiec trza mieć logi

Co do RSS wyśli na PW adres , hasło , który projekt , krok po kroku jak do "debila" byś pisał co klikasz

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym spadkiem efektywności to faktycznie coś na rzeczy może być - postuje mi od kilku dni 2-3 razy mniej niż wcześniej na tej samej bazie. od czasu ostatnich aktualizacji... ktoś jeszcze tak ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy potwierdzone zgłoszenie że w webmini jest problem

Aktualnie czekamy na zgłoszenie się subdomeny i od poniedziałku będzie już dostępny system bug tracker'a gdzie będziecie mogli zgłaszać błędy w działaniu aplikacji co pozwoli nam efektywniej pracować nad błędami zgłaszanymi przez użytkowników

PS: Forum nie będzie postawionego bo to zabija wszystko ;)

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dziś już można zgłaszać problemy techniczne oraz propozycje nowych funkcji w aplikacji

https://bugs.seop.pl

Aby dodać zgłoszenie należy:

1 - zarejestrować sobie konto (link aktywacyjny na maila zostanie wysłany)

2 - z listy projektów wybrać OmniSPEED

3 - opisać problem i jeśli jest taka możliwość dodać załącznik

Status prac jest pokazany na bieżąco przy każdym zgłoszeniu

Aktualnie na tablicy już jest:

https://bugs.seop.pl/index.php?proje...ex&switch=1

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkownicy Omnispeeda, jako że opłaty za abonament pobierane są w $ poprzez payapala, czy moglibyście poradzić czy można je sobie wrzucić w koszta i jeżeli tak, to jak poprawnie tego dokonać?

Dzięki.

Ja zaniosłem księgowemu wydruk z paypal-a (u mnie przewalutowanie nastepuje przez paypal więc były tez kwoty w zł, jeśli nie to najlepej przynieść wyciąg z konta skąd pociągnęło kwotę lub przeliczą po kursach średnich) i wystarczyło. Księgowy wystawia dowód wewnętrzny na tą kwote i opisuje na co to poszło. Odzyskujesz sam podatek dochodowy, czyli 18% dla najniższego progu lub 19% dla liniowego.

Pozdrawiam

Bartek

Projektowanie stron www sitte.pl Lublin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj próbowałem dodawać do DonMini innym programem: DonMiniSubmitBlaster. Aż się zdziwiłem tak mało mi dodało. Podejrzewam, że ktoś jakąś dużą farmę DonMini porzucił i nie przedłużył tych masowo pobanowanych domen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności