Skocz do zawartości

OmniSPEED - Nowy Automat Dodający


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

ja bym chętnie dopłacił do omniadda do aktualizacji, co to za problem, ale robić 2 narzędzia do tego samego w 1 firmie, które mają różnić się od siebie znacznie (20 dolców miesięcznie to naprawdę muszą się różnić)- trochę bez sensu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Nie prościej było zrobić jedno narzędzie: Omniadda ? zrobić 2 wersje językowe i choćby za płatne aktualizacje dorzucić dodatkowe skrypty czy coś? Bez sensu rozwijać 2 bardzo podobne narzędzia w 2 zupełnie różne strony

No właśnie nie prościej, bo ...... do Omniada były obiecane wszelkie aktualizacje za darmo - dlatego zmiana nazwy i 'nowy', 'inny' program rozwiązał ten problem....

Tak to jest jak ktoś chlapie puste obietnice byle by dobrze 'zareklamować' produkt.

M

Kolego pultaj się może w prywatnych wiadomościach. Ja akurat jestem zainteresowany odpowiedziami na zadawane pytania. Na swoje dostałem odpowiedź. Chętnie czytam też innych. Do pewnego momentu była to jakaś konstruktywna krytyka, ale zaczynasz się pultać i pienić. Skończ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytania co do instalacji.

W instrukcji nic nie ma wspomniane o instalacji crona na plik cron_add2.php.

Dodałem też takie zapytanie. Zostawić czy lepiej usunąć?

W ustawieniach decaptcher.com w polu host wpisuję: https://api.de-captcher.com? Coś nie chce zaskoczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zoreander - forum jest zawsze od wyrażania swoich opinii ale niech każdy robi to w odpowiednich działach! - Jeśli temat dotyczy OmniSPEED to gadajmy i OmniSPEED a nie o innym sofcie OmniADD - forum nie jest śmietnikiem (zasady pewne tutaj obowiązują)

@elpav - tak dostaniesz maila od nas za kilka minut

@Rzezniczek - ten cron ma być dodany (system się o niego upomni jak będzie OFF) - dzięki za głoszenie poprawię instrukcję. Co do serwisu z obrazkami wpisujesz złego hosta - do wyboru:

Server 1 https://poster.de-captcher.com/ OR

Server 2 https://poster.de-captcher.info/ OR

Server 3 https://poster.decaptcher-reloaded.com/

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie prościej, bo ...... do Omniada były obiecane wszelkie aktualizacje za darmo - dlatego zmiana nazwy i 'nowy', 'inny' program rozwiązał ten problem....

Tak to jest jak ktoś chlapie puste obietnice byle by dobrze 'zareklamować' produkt.

M

To się nazywa "dojrzałość biznesowa" - softy tego typu w PL muszą być "abonamentowe" bo rynek jest mały - a żeby soft rozwijany był to trzeba mieć na "masło i bułkę". Nikt mi nie powie, że softy tego producenta są do D... jak kogoś nie stać to ręcznie dodawać :D a nie prdlic "farmazony" tego typu!

laska.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze OS nie wszedł na dobre do sprzedaży a wy już skreślacie OA. Pretensje można zgłaszać jeśli ktoś się nie wywiązał z tego co powiedział. Na razie kilka dni temu wyszła aktualizacja 5.4.1. Niedawno doszedł do obsługi buddypress, mimo tego już narzekacie.

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwer licencyjny już działa poprawnie tak wiec osoby które miały problem z instalacją (biały ekran przy próbie instalowania) proszone są o pobranie od nowa pliku licencja.zl z swojego panelu i wgranie nowego pliku do OmniSPEED-a (problem dotyczy osób które miały PL znaki w imieniu lub nazwisku)

@kudlaty88 - prywatne bazy będą do pobrania z panelu (w praktyce będą wszystkie bazy)

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@monterek - bez promocji nie ma problemu lub + 20% i też nie ma problemu (nie dotyczy miesięcznych)

Jak pisałem wyżej w tej chwili stawki są na granicy opłacalności tego przedsięwzięcia i promocja jest mocno ograniczona czasowo

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności