Skocz do zawartości

OmniSPEED - Nowy Automat Dodający


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

U mnie to wygląda tak:

Ja tam na omniadda nie narzekałem - byłem wręcz zadowolony.

Na OS na początku też wszystko super chodziło (lepiej niż OA), a teraz... no mam nadzieję, ze te problemy zostaną rozwiązane...

Co do skuteczności, ja tam różnicę odczułem na korzyść dla OS... więc wdg. mnie jest skuteczniejszy - tzn. na takich samych bazach lepiej wypada OS.

"... Z wyborem firmy SEO jest troszkę jak z wyborem marki samochodu..."

Polecam skuteczne pozycjonowanie warszawa !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

* OmniCCL generuje adresy bezposrednie dla ee do wrzucania przez os

* OmniCCL - zmiana sposobu wyswietlania listy w celu latwego kopiowania

Super zmiana , wielki +. Jedyne co jeszcze bym dodał przycisk ktory sam by przenosił do baz

Kody -25% na hosting w biznes-host.pl
 

@mcmagik ~ maszyna jest tak głupia, jak jej użytkownik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ten program za którego sie płaci 25$ miesiecznie jest skutecznieszy w pozyskiwaniu linków niz omniadd?

ja jestem super zadowolony z OS, dla każdego projektu pozyskuję około 12k nowych linków, czyli duuużo więcej niż miałem w OA.

pl.468x60v2_55508bc3e14e8.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ten program za którego sie płaci 25$ miesiecznie jest skutecznieszy w pozyskiwaniu linków niz omniadd?

W tej chwili lecę jednocześnie na OS i OA i na OS mam cztery razy więcej dodań niż na OA - po prostu jest wiele więcej skryptów obsługiwanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeźniczek dzięki, to już jakiś postęp - a tak w rozbiciu na skryty żeby można było konkretne wnioski wyciągnąć?

Bo teraz to tylko wnioskuje, że OS udostępnia bazę zawierającą skrypty których nie ma OA i można do tych nowych dodać 7000-7500 wpisów, bo reszta ma tę samą skuteczność...

Natomiast dalej nie wiem ile jakich skryptów mogę zyskać na OS w stosunku do OA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli prywatne to skąd brać i zapełniać OS?

Budować, zbierać, wymieniać, kupować. Budować własne, zbierać cudze, wymieniać się dostępami, kupować wartościowe. :drink:

logo-sklepu-siteseo-sklep.png
Inwestycja w pozycjonowanie otwiera drogę do wielu nowych klientów – sklep.siteseo.pl « Sklep SEO.
Fora, zaplecza i NAPy - seospot.pl « Linkowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Omni Team@ Masz prywatne listy, czy te co są w bazie publicznej?

Jesli prywatne to skąd brać i zapełniać OS?

1) W OmniSPEEDzie masz Extras/OmniScraper - tam wpisujesz footprinty do wyszukiwania.

2) Po kilku dniach (nie zapomnij o dodaniu swoich dobrych Proxy - polecam ProxyMarket) wyciągasz taką listę np przez ftp możesz zgrać na pulpit public_html/dodatki/omniscraper/wyniki.txt

3) Listę wrzucasz do Extras/OmniCCL i Ci rozdziela na odpowiednie skrypty.

Jeśli chodzi o footprinty to tutaj znajdziesz parę. A tutaj po 200 postach dostajesz znacznie więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, może ktoś miał podobny problem...

Odnowiłem licencje OS bo mi wygasła, w panelu omni-speed jest już ok ale jak wchodze do OS pojawia sie napis BLOCKED

Co trzeba zrobić żeby działał mi OS?

1) W OmniSPEEDzie masz Extras/OmniScraper - tam wpisujesz footprinty do wyszukiwania.

2) Po kilku dniach (nie zapomnij o dodaniu swoich dobrych Proxy - polecam ProxyMarket) wyciągasz taką listę np przez ftp możesz zgrać na pulpit public_html/dodatki/omniscraper/wyniki.txt

3) Listę wrzucasz do Extras/OmniCCL i Ci rozdziela na odpowiednie skrypty.

Jeśli chodzi o footprinty to tutaj znajdziesz parę. A tutaj po 200 postach dostajesz znacznie więcej.

Rzezniczek może powiesz mi coś więcej na temat scrapera ? Jak on działa i gdzie mogę znaleźć zharwestowane linki bo jeszcze jak działał mi OS wrzuciłem kilka footprintów ale nawet nie wiem gdzie zapisało mi wyniki, sprawdzałem na ftp ale pliki puste :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś przeglądając logi wikipedii zauważył, iż dodawane są nie tylko jego artyukly, ale również jakieś obce?

Czyżby pula losowych nicków się wyczerpała? Dodatkowo jako sukces zalicza takie wiki, gdzie nie udało mu się zarejestrować?

Pozycjonowanie i tworzenie stron internetowych - urbancreative.pl, Z sukcesem szprzedaję Tynki Kabe w okolicach Grodziska Mazowieckiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzałem na ftp ale pliki puste

Już zgłaszałem ten problem do bugów, że czyści listy nawet jak się ponownie nie wchodzi do Scrapera. Pozostaje poczekać aż koderzy na to zerkną. Ja na razie robię to tak, że jak mam załączony na dłuższy czas komputer bo coś tam mi obrabia to zapuszczam Scrapera przy otwartym okienku a po iluś godzinach/dniach bez wyłączania okienka zapisuję na pulpicie listę i dopiero wtedy zamykam okienko z OmniScraperem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności