Skocz do zawartości

OmniSPEED - Nowy Automat Dodający


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

To jeszcze mi powiedzcie jedno - Zacząłem się bawić omniforum, zarejestrowało mnie w nocy do 300 EE, kiedy to zacznie postować? Czy musze postowanie jakos z palca odpalić? Bo od rana nic sie nie dzieje.

Pozycjonowanie i tworzenie stron internetowych - urbancreative.pl, Z sukcesem szprzedaję Tynki Kabe w okolicach Grodziska Mazowieckiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Czyżby !@#$ strzelił wszystkie skrypty omnipress i omnipress v2 ? ;C

Tak zacząłem przeglądać liste... i większość to już albo inne strony (przekierowania) albo inne skrypty, katalogi itp...?

"... Z wyborem firmy SEO jest troszkę jak z wyborem marki samochodu..."

Polecam skuteczne pozycjonowanie warszawa !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gielo - jesteśmy liderami w ignorowaniu zgłoszeń bez konkretów bo niestety nasze szklane kule poszły do serwisu i jeszcze nie oddali nam ich :(

...............................

Zreinstalowałem cały serwer do 32bitowego debiana (miałem 64bit centos 6) obecnie jak widzę aktualizacje ruszyły więc wnioskuje, że problemem był system 64bit. Konfiguracje serwera i instalowane oprogramowanie zawsze mam w sumie takie same. Nie sądzę że jakieś pakiety w samym centos były walnięte bo to dość popularny system i by coś o tym pisali.

Jakbyś jeszcze z łaski swojej kojotek zmienił mi hasło do mojego konta na waszym speedpanelu abym mógł sobie pobrać bazy prywatne to byłbym happy. Coś się ono zblokowało. Hasło wyślij mi na mój email albo na gg. Dzięki wielkie.

ps. Postawcie sobie na jakimś serwerku 64bit centosa6 i sami sprawdźcie w czym jest dokładnie problem. Znając życie to za jakiś czas ktoś może mieć ten sam problem. Jak pisałem, to dość popularna platforma.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kolejnej wersji dodamy dla WP zakładkę "zarejestrowane bez prawa do postowania" dla tych którym się nie chce sprawdzić samodzielnie dlaczego na 1000 maili tylko jest 300 kont aktywnych

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co to ale zgłosiłem do suportu VMline i w 2 min już to zrobili, jest cacy ;] teraz tylko ciekawe jaka biedzie skuteczność rejestracji, ile dni to na ogół trwa z baza 1200 sztuk wp ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Davred - zobacz najpierw czy IMAP działa poprawnie jeśli tak (test serwera z menu opcje) i dane na 1000% masz poprawne to albo port albo skrzynka do poczty wymaga uwierzytelnień których nie obsługujemy (zbyt ostre zabezpieczenia na serwerze poczty) - opcjonalnie na serwerze gdzie masz OS jest zablokowany port do łączenia się zdalnego z pocztą

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z captachasnipper? czy bez? bo to różnica. Jest wiele skryptów zabezpieczonych captchą

Bez łamania captchy mam jakieś 7300 dodań do bazy publicznej i prywatnej. Z captcha snipper jakies 12000

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności