Skocz do zawartości

OmniSPEED - Nowy Automat Dodający


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Witam serdecznie. Co jest przechowywane w bazie danych OmniSPEEDa, w tabeli opisy i w rekordzie "done" ? Czy nie jest to przypadkiem informacja ile razy dany tekst został użyty? Jeśli tak to znaczy że u mnie niektóre teksty są nieruszane w projektach a inne wiele razy wysyłane. Proszę o informację czy tak jest, wtedy będę mógł dodawać teksty, które są najczęściej wysyłane i zamieszczać podobne (tym bardziej, że nie stosuje priorytetów).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest to jakies 60% ale to nie wina omnipress ale właścicieli katalogów i precli którzy albo usuwają wpisy albo nie akceptują ich

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skuteczność zależy od jakości listy. Listę można odfiltrować w ten sposób:

- Directories

- Manage

- Select database (lecimy po kolei)

- Amount of entries added in is less than/equal (ustaw 0)

- Delete

Przed wykonaniem tej czynności niech cała baza wykona przynajmniej trzy przebiegi dla trzech nowych stron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzcie lepiej ile z tych dodan faktycznie macie linka, jak z publicznej +bazy z omni-speed.com 3 tys sie uzbiera to bedzie gigantyczny sukces

Nie licz na publiczne bazy, bo są nic nie warte. Te z omni są lepsze, ale małe, bardzo małe.

Bazy trzeba zrobić samemu, zlecić albo kupić.

Przykład (bazy kupionej):

Za trochę ponad 100 zł mam bez specjalnego szukania listę wiki plus buddy - 6k dodanych (po okoo 3 tygodniach zostaje 4,5 do 5k dodanych).

Linki sprawdzone, nie z raportu omni.

W mojej ocenie koszt zwraca się po kilku puszczonych projektach.

M

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z captachasnipper? czy bez? bo to różnica. Jest wiele skryptów zabezpieczonych captchą

Bez łamania captchy mam jakieś 7300 dodań do bazy publicznej i prywatnej. Z captcha snipper jakies 12000

Mam podłączone konto decaptcher.com - sprawdzałem wczoraj testowym projektem na bazie publicznej i mam 3632 dodania / 11464 błędy.

Projekt stworzony przy pomocy dodatku OmniTXT, nie korzystałem z proxy. Tylko 5 adresów / interfejsów wychodzących.

Podobne statystyki były na serwerze Hekko.

Instalacja na hexcom, poprzednio było na hekko - po sugestiach, że to wina serwera przeniosłem instalację na polecany hosting hexcom.

Gielo, Wyczesany SEOwiec - korzystacie z proxy?

mniej znaczy więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności