Skocz do zawartości

OmniSPEED - Nowy Automat Dodający


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Kupiłem na miesiąc czasu omni speed i w hostingu co kolega podał parę postów wcześniej i mam pytanie czy mam tam dostęp do bazy katalogów czy muszę sobie własną stworzyć bo jakby nie mam licencji na ten program i nie wiem jak zrobić żeby była lista do której bym mógł dodawać.

Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Mam takie coś

Biorę update

Aktualizacja dodaje nowe katalogi do listy drectories i usuwa a nie ich pracy.

Update adds new directories to drectories list and deletes not working ones.

Update can take from few seconds up to 3 minutes.

Directories database update is available!

Your software version is up to date.

I naciskam aktualizuj bazę danych i nic się nie dzieje czemu to tak :(

Bo chyba tam się bazy katalogów aktualizuje?

Sorki Za którymś razem poszło:)

Mam aktualną bazę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz ile kosztuje omni speed? bo był bym zainteresowany zakupem tylko na jakich zasadach to funkcjonuje i czy są jakieś rabaty na forumowiczów pio :) pozdrawiam Adam

Możesz też zainteresowaćsię moją ofertą :)

Wykonałem aktualizację, ale po męczarni. Miałem ten sam problem z ciągłym "miganiem" podstrony /install.php

Kiedy można się spodziewać tej funkcji:

https://bugs.seop.pl/index.php?do=details&action=details.addvote&task_id=37

?

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@arve_lek - nie wcześniej niż wprowadzenie pełnej mocy dodawarki (teraz taka lista by zatkała proces dodawania i 70k adresów by system mielił nawet ponad tyg by mogło być a nowa wersja z dobrym serwerem może mieć mniej niż 35 min )

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę tutaj jako, że w bugtrakerze usunęli mi zgłoszenie błędu bez żadnego podania powodu i dalej nie wiem o co common. Może ktoś miał już podobny problem?.

Wczoraj zmieniłem adres pocztowy w omnispeed, który obecnie działa jako catch-all i ma ustawioną funkcję Entire domain @mojadomena.pl w omnispeed. Test skrzynki z omnispeeda zwraca Successfully connected to e-mail. Number of messages: 5856, czyli poczta zdaje się działać ok.

Dałem ponów rejestrację w preclach i mam obecnie Waiting for e-mails: 2139 oraz Registered successfuly: 11 od 12 godzin. Skrzynka pocztowa działa na własnej domenie w az.pl na koncie bussiness w trybie catch-all jak już pisałem, na porcie 110. Versja OmniSpeeda 1.8.

Fizycznie na skrzynce pocztowej znajduje się 2139 maili wraz z loginami i hasłami, czyli rejestracja przebiegła pomyślnie. Jednak logowanie trwa bardzo, ale to bardzo długo, jako że przez 12 godzin zalogowałł mi się w zaledwie 11 preclach.

Jeszcze komunikat z crona ze statystyk:

cron_reg bezczynność 500 minut 2012-07-17 03:53:02 - 2012-07-17 12:13:02

nie wiem, czy ten sam cron odpowiada za logowanie w preclach co za rejestracje w nich ale ...

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie usunięte a zamknięte (więc proszę nie wprowadzaj zamieszania tam gdzie go nie ma) i masz do niego wgląd (musisz się nauczyć korzystać z systemu!) i masz też 2 maile wysłane z odpowiedziami

Temat już wałkowany kilka razy - tak działa system i wszystko jest w porządku

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak nie dodałem wszystkiego więc zamieszczam poniżej

Directories 4prv

Waiting for registration: 0

Waiting for e-mails: 2210 [Try again] [List] [Delete]

Registration is switched off: 677 [Try again] [List] [Delete]

Different registration error: 2595 [Try again] [List] [Delete]

Connection error: 0 [Try again] [List] [Delete]

Email was not received: 0 [Try again] [List] [Delete]

Lack of posting permission: 0 [List] [Delete]

Registered successfuly: 11 [List]

Jak widać do rejestracji jest 0 już i dalej jest 11szt tylko zalogowanych. Tak przeglądałem posty na ten temat jakie udało mi się znaleźć tu, ale nic ciekawego w odpowiedzi na ten temat nie znalazłem. Ile trzeba czekać na to logowanie? tydzień?, miesiąc?, rok? bo w takim tępie chyba tyle to zajmie ;p

Nic zaczekam do jutra, jak się nic nie ruszy to dalej będę ciebie męczył o to abyś podał w czym problem.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@arve_lek - nie wcześniej niż wprowadzenie pełnej mocy dodawarki (teraz taka lista by zatkała proces dodawania i 70k adresów by system mielił nawet ponad tyg by mogło być a nowa wersja z dobrym serwerem może mieć mniej niż 35 min )

Czyli rozumiem, że najwyższa pora uciekać z hexcom i przerzucić się na vps?

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem Ci teraz jakie będą limity wydajności natomiast mogę powiedzieć że na 100% shared nie wyciągnie tego co dedyk (VPS nie wiele tu zmienia dla wydajności)

Szczegóły co i jak podamy po publikacji v2

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kojotek

Czy w wersji v.2 będą już pliki xas ?

Rozumiem, że tutaj będą też pliki xurl ? Czy tylko nauka nazw pól w formularzach ?

Rozumiem, że OS obsługuje tylko wiki w których znajdzie

title=Special:Userlogin&type=signup&returnto=Accueil

a takich już nie obsługuje:

title=Sp%C3%A9cial:Connexion&returnto=Sp%C3%A9cial%3AConnexion&returntoquery=type%3Dsignup

Przynajmniej u mnie coś nie działa.

Nie wiem czy wiadomo o co mi chodzi :)

Jeżeli nie, to poproszę o wytłumaczenie jak OS znajduje linki do rejestracji.

Bo jeżeli jest tak jak ja pisałem, to pliki xurl trzeba wdrożyć.

W myśl:

@arve_lek - nie wcześniej niż wprowadzenie pełnej mocy dodawarki

Pliki xurl i xas na pewno podniosą moc dodawarki :)

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności