Skocz do zawartości

OmniSPEED - Nowy Automat Dodający


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

no właśnie chyba dobrze bo pisze że połączono ale nic nie przychodzi

Ale są do wyboru jakieś 3 punkty i który wybrać 1,2czy 3 może to jest problem w tym. Ja mam zaznaczone 1. Testowe połączenie sprawdziłem i pisze na zielono że wszystko ok. I nie wiem czemu jest problem.

Single address Entire domain @o2.pl Addresses+aliases

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może słabą listę dodałeś? A może dodałeś je jako XML-RPC? A może po prostu dopiero zacząłeś rejestrację. Najpierw musi się porejestrować a dopiero potem będzie maile odbierać. Sprawdź czy Ci wszystkie WP już się przemieliły z rejestracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 - Już tonę razy mówiliśmy żeby nie korzystać z poczty o2

2 - Opcje Single address Entire domain @domena.pl Addresses+aliases mają określone funkcje i nie można ich mieszać (te opcje są opisane w dokumentacji)

3 - Ogólnie proponuję dobrze zapoznać się z dokumentacją oprogramowania

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@arve_lek - odp już padła na twoje pytanie wcześniej (pośrednia)

Aktualnie pracujemy nad v2 i weszliśmy w fazę poprawienia szybkości działania

Tak więc twoje ciągłe dopytywanie się o jakieś tam funkcje nic nie daje bo trzymamy się naszego terminarza wydawania aktualizacji z określonymi już funkcjami

Po fazie poprawy szybkości kolejna faza to poprawa skuteczności i wtedy jeśli dojdziemy do wniosku że warto dodać obsługę xurl to dodamy jeśli nie to nie dodamy (nie będę deklarował czegoś co nie zostało sprawdzone) - samo wiki jako wiki mamy na tapecie i sprawdzamy zgłoszenia z bugs.seop.pl

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po częsci to i teraz odpowiedziałeś :) Ale już jest jaśniej.

Jeszcze tylko jakbyś napisał jak OS rejestruje się w wiki. Dzięki temu można byłoby napisać więcej niż tylko, że jest słaba skuteczność w wiki - choć jak dla mnie nie jest zła, ale mogłaby być lepsza.

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adresy rozpoznajemy wyrażeniami regularnymi - tak więc adresy nie są na sztywno wpisywane aktualnie

Ale tak jak mówię mamy teraz to na tapecie (wiki , smf , EE , rejestracja wp) i jeśli będzie coś tam nie tak faktycznie to będzie na to aktualizacja (bug fix) zanim pojawi się v2

Przypomnę ogólny plan rozwojowy OmniSPEED

1 - dodajemy nowe funkcje/skrypty - wedle zasady im więcej tym lepiej

2 - zbieramy informacje o problemach (małe bug fix'y)

3 - poprawiamy szybkość działania

4 - poprawiamy wykryte błędy i zgłoszenia mające znaczenie dla skuteczności (duże bug fix'y)

5 - wracamy do pkt 1

Aktualnie kończymy pkt 3 który powinien zostać wykonany do końca miesiąca (początek następnego)

Ciebie interesuje pkt 4 który będzie realizowany po wydaniu v2 i wtedy chętnie wysłuchamy propozycji - na teraz są one notowane (zgłoszenia na bugs.seop.pl) i będą wdrażane w swoim czasie ale ja jako ja i ekipa Omni nie wypowiadamy się na ich temat nawet jeśli wiemy że na 100% będą wprowadzone

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale takie rzeczy jak eksport listy dodanych EE, który przed aktualizacją działał a teraz nie działa, można by poprawiać szybciej a nie trzymając się zadań.

Działało - nie działa - wina aktualizacji - poprawiamy.

Teraz to mi szkoda EE, bo puszczać w ciemno to trochę bez sensu.

M

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mariusz - jak pisałem wcześniej małe poprawki wychodzą niezależnie od cyklu jaki jest realizowany (jeśli zgłosiłeś problem na bugs.seop.pl to ktoś się tym zajmie)

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz dwa zgłoszenia na ten temat. Nie widzę potrzeby pisać trzeciego.

https://www.forum.optymalizacja.com/topic/150502-omnispeed-nowy-automat-dodajacy/page__st__1020#entry1083184

https://www.forum.optymalizacja.com/topic/150502-omnispeed-nowy-automat-dodajacy/page__st__1020#entry1083189

Wiem, jest oficjalny support, ale jak jest wątek o oprogramowaniu to z informacji tu zawartych też powinniście korzystać (w trosce o dobro klienta i swoją kasę).

M

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie korzystam póki co z OS, bo zwariuję.

https://bugs.seop.pl/index.php?do=details&task_id=37&project=2&pagenum=2

4 głosy są na to, aby wprowadzić tą funkcję. Nawet paczkami po 5tyś nie mogę wgrać bazy, bo dostaję cały czas timeouty -. Funkcje powinny być wprowadzane według głosów, a nie według piorytetu, który de facto jest zmieniany wedle waszego widzimisie.

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności