Skocz do zawartości

OmniSPEED - Nowy Automat Dodający


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

@arve - już pisałem że nie wprowadzimy tej opcji do czasu pojawienia się v2 (uzasadnienie już było podane)

Głosy na daną funkcję na pewno mają wpływ na to co wprowadzamy jednak ważniejszy jest całkowity plan i powiązanie ze sobą pewnych elementów niż pakowanie na ślepo funkcji które tak naprawdę nic nie zrobią na plus

Jak będzie już dostępna pełna moc php czyli wyjdzie wersja która potrafi obsłużyć 2 000 wpisów na minutę wtedy oczywiste jest że MUSI się znaleźć funkcja która pozwoli wgrać do bazy listy adresów znacznie większe niż aktualnie ma to miejsce

Jak zaczniesz kodować to zrozumiesz że tylko przez trzymanie się z góry założonych planów można coś osiągnąć - inaczej będzie bajzel i nic więcej

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ale serwer to chyba słaby masz.

Mam w hexcom. Napisałem do supportu zapytanie o zwiększenie czasu na timeout. Mam nadzieję, że mi zwiększą.

@Kojotek_OX

Będę musiał jakoś to przeboleć.

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na serwerze Kojotka 48k dodałem w kilkanaście sekund.

M

Ps. To nie reklama, daleki jestem od takich "promocji".

Zobaczymy jak Speed i moja skrzynka poczty poradzą sobie z taką ilością.

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wklejasz bazę - i jakieś adresy już w bazie istnieją to OS je pominie oczywiśćie. (wykluczając omnicomentator - tutaj takie jak mu podasz takie wklei nawet jeśli się dublują).

Jeśli źle - to niech ktoś mnie poprawi :-)

"... Z wyborem firmy SEO jest troszkę jak z wyborem marki samochodu..."

Polecam skuteczne pozycjonowanie warszawa !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adach44 masz przecież napisane u góry "Maximum/Day" więc chyba łatwo się domyślić. W konfiguracji masz możliwość ustawienia czy ma zliczać tylko dodane czy wszystkie próby dodania.

Kod rabatowy -25% w Bieznes-Host B11U-9YNF-H12Y

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kojotek_OX - z racji że dostałem info od hekko że należy wynieść się z dedykowanego hostingu dla OmniADD gdy używa się OS - czy ta promocja dostępna w panelu:

OmniHOST - Dedykowany Hosting dla OmniADD

Konto hostingowe z 5 adresami IP i pozwoleniem na instalowanie OmniADD - 250 zł / rok

- Jest także dedykowana dla OmniSpeed?

- Jeśli tak to w jaki sposób zakupić taki hosting?

- Napisz proszę pokrótce jak przenieść projekty z aktualnej bazy na nowy serwer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak @Mariusz pierdyliard na raz przyjelo, poczytaj co pisze sam Kojot w tej kwestii ...

Oczywiście, że przyjęło. Teraz drugi dzień mieli.

Waiting for registration or login: 31653

Waiting for e-mails: 14782

Registration is switched off: 2

Different registration error: 45

Connection error: 0

Email was not received: 0

Registered successfuly: 1

M

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że przyjęło. Teraz drugi dzień mieli.

U mnie jest niestety podobnie.

Waiting for registration or login: 0

Waiting for e-mails: 1670

I tak sobie czekam już od kilku dni :)

Skrzynki sprawdzałem na różnych hostingach.

Coś się musiało popsuć, bo przecież działało to wszystko bardzo fajnie. OS ani nie kasuje tych e-mail, ani nie dodaje do bazy. Wszystko stoi w miejscu. :unknw:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności