Skocz do zawartości

OmniSPEED - Nowy Automat Dodający


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Też miałem to samo. Co zrobiłem żeby zadziałało:

- Przełączyłem na Single address w opcjach

- Wyłączyłem proxy

Coś mi się wydaje, że błąd jest gdzieś przy adresach Entire domain.

Zgłosiłem do bugów.

No tak zrobiłem to i mam 9 rejestracji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie to - coś działało --> nie działa. Wersje stabline powinny działać nie gorzej niż przez aktualizacją. Bocznym torem mogą iść update alfa które mogą być z błędami, ale klient powinien mieć wybór!

To jest narzędzie do pracy. Ktoś zleca mi wykonanie blasta a ja odpowiadam: no nie wiem czy mi się uda, bo cały czas program jest dopracowywany i w sumie nie wiem kiedy będzie działał .. i tak cały czas:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Neox - myślałem że ustaliliśmy że twoje IQ nie pozwala na wypowiadanie się w pewnych tematach - mam Ci znów coś zacytować z twojego repertuaru głupoty ?

Jeśli chodzi o temat rejestracji WP:

Nie stwierdziliśmy błędu w samym procesie rejestracji na WP (to działa poprawnie) natomiast jest problem z funkcją o którą prosiliście, a mianowicie zdjęcie uniqe na bazy - wymysł użytkowników nie nas. Po zdjęciu tego ograniczenia są cały czas pobierane te same bazy i te same bazy rejestrowane które już nie przejdą dalej i nie ma wzrostu ilości kont na WP

- Aby pozbyć się problemu należy wyłączyć opcję nadpisywania bazy danych w opcjach programu

Wersja Alfa na aktualizacji jest dostępna:

- poprawiono działanie na SMF (już powinno działać poprawnie)

- link do raportu z dodawania (Forum)

- poprawa wizualna podstrony opcje

- w pokaż dostępy dodane pokazywanie dostępów do własnych prywatnych baz

Oczywiście pracujemy dalej

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś kiepsko z ta aktualizacją ;)

SMF jakoś działa - nie pokazuje ilości zarejestrowanych profili:

Database size: 514, Registered: 356, Posted: 0

Sprawdziłem listę i jest ich całkiem sporo (zamieszczonych) jednak przy próbie exportu wyników otrzymuję - uwaga:

ERROR: table();

Sprawdzacie to przed wypuszczeniem do ludzi? Bo wydaje mi się, że nie ;)

mniej znaczy więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@immy - dla SMF nie ma wartości posted ona zawsze jest równa 0 :P - na ten stan rzecz, Błąd związany z exportem dla SMF-a już poprawiony i jest na alfa aktualizacji. Przypomnę Ci że jest to nadal wersja alfa więc pewne nie dociągnięcia się zdarzają i za każdą uwagę dziękujemy bo jak by nie patrzyć pomaga nam to zrobić wersje stable

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności