Skocz do zawartości

OmniSPEED - Nowy Automat Dodający


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Witam,

mam pytanie do użytkowników omnispeed chciałbym zwiększyć efektywność dodawania do webmini i zauważyłem że najczęstsza przyczyną jest błędna odpowiedz na pytania omnispeed nie zawsze pobiera pytanie więc postanowiłem że ręcznie dodam pytania występujące najczęściej w katalogach w których nie powiodło się dodawanie np:Podaj sumę liczb 12 + 15 więc wypełniam

Add new:

Question: Answer:

po kliknięciu save odświeża się strona i nie dodaje nowego pytania w omniadd z tego co przypominam mogłem normalnie dodać

Jeśli problem nie występuje tylko u mnie chciałbym zgłosić błąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam pytanie do użytkowników omnispeed chciałbym zwiększyć efektywność dodawania do webmini i zauważyłem że najczęstsza przyczyną jest błędna odpowiedz na pytania omnispeed nie zawsze pobiera pytanie więc postanowiłem że ręcznie dodam pytania występujące najczęściej w katalogach w których nie powiodło się dodawanie np:Podaj sumę liczb 12 + 15 więc wypełniam

Add new:

Question: Answer:

po kliknięciu save odświeża się strona i nie dodaje nowego pytania w omniadd z tego co przypominam mogłem normalnie dodać

Jeśli problem nie występuje tylko u mnie chciałbym zgłosić błąd

Wszelkie problemy warto zgłaszać na :

https://bugs.seop.pl/

Nawet jeśli Ci nie odp - to oni się tym zajmują i to czytają.

Warto pisać więc o tych bugach (tylko dobrze opisz problem, dodaj screeny itp).

"... Z wyborem firmy SEO jest troszkę jak z wyborem marki samochodu..."

Polecam skuteczne pozycjonowanie warszawa !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie ukazała się nowa wersja alfa która wprowadza "kilka" zmian:

* poprawione smf

* w opcjach tylko raz omnispeed mode

* dopisanie jaki to skrypt w raportach

* poprawione katalogi->wordpress wyswietlanie odpowiedniej nazwy bazy

* wgrane ans, cats, cookies i pusty index.html do tego zeby sie uploadowaly i nie mozna bylo listowac katalogow oraz brakujacy AJS.js

* porozdzielane bazy do obslugi wp - mniejsze obciazenie

* poprawione nadpisywanie bazy WP przy pobieraniu nowej bazy (problem opisany kilka postów wcześniej prze zemnie Link

* liczenie bledow przy katalogach

* poprawiona ilosc zapytan w logach dla for

* poprawione logi wiki

* utworzone logi forum

* dodany podglad pdf dla OmniSWP

* zmieniona baza dedykowana pod SPEED (nowa baza która już nie będzie współdzielona z OmniADD)

* drobniejsze błędy

cron clean jest obowiązkowy (teraz jego zadaniem jest odbierać maile) co jedną minutę !!! - brak tego crona spowoduje problemy wszędzie gdzie mail jest potrzebny

Ogólnie bez wdawania się w szczegóły 99.99% problemów np z bardzo niską skutecznością dla EE był problemem związanym z tym że zapchany był mail rejestracjami a jak wiemy gdy są rejestracje OS nie sprawdza maila i tym samym nie mógł aktywować profili EE żeby można było na nich postować

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kojotek, kliknąłem na update alpha, jednak nadal świeci mi się Alpha update is avaiable! Sprawdziłem w Options i dalej jest wersja 1.8.

Jeżeli update jest przeprowadzony to czy nie może znikać komunikat, że nadal jest dostępna aktualizacja a w numeracji wersji być dodany dopisek 'alpha'?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bestek - update alfa nie zmienia numeracji gdyż nie może on zawierać kluczowych zmian (nr wersji jest przechowywany w innych plikach) - pomyślimy nad tym po wydaniu v2

Aktualnie się zastanawiamy nad innym tematem związanym z v2 czy na początek miesiąca wypuścić wersję v2 z podstawową funkcjonalnością czyli dodawanie czy poczekać na skończenie całego panelu i wszystkich funkcji (czyli mowa tu głównie o dodatkach które są w OS)

Nie wątpliwą zaletą v2 jest szybkość oprogramowania (niestety wszystkich funkcji nie uda nam się do 1/08 wprowadzić moja nie obecność trochę skomplikowała sprawę)

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli w numeracji nie może się nic zmieniać to przynajmniej mogłaby znikać informacja, że nadal update alpha jest dostępny, bo tak naprawdę nie wiem czy się wykonał.

Jeszcze chciałbym zapytać w kilku kwestiach:

1. Klikając w Directiories i wchodząc np. w wordpresy mamy nagłówek: Directories wordpress, natomiat wchodząc w inne typy np. webmini mamy nagłówek Directories 1prv, czy nie może być on nazywany jako Directioires Webmini aby było wiadomo w co weszliśmy.

2. Do OmniCCL wrzuciłem bazę kilkudziesięciu tysięcy linków do rozpoznania i przeliczyłem że rozpoznaje mi z prędkością 8 linków/min, więc wydaje mi się, że trochę wolno. Czy taka jest standardowa prędkość rozpoznawania katalogów?

3. OmniCCL wykorzystuje crona cron_check.php, dlaczego w Options w Last cron execution time nie jest ten cron zawarty oraz dlaczego w Statistics pomimo, że cały czas ten cron rozpoznaje katalogi mam Zadanie: bezczynność, Czas 481 minut.

4. Zaraz po wgraniu pierwszy raz na serwer OS rejestrowałem się w publicznych wordpressach bez użycia proxy. Minęło kilka dni i teraz z ciekawości włączyłem i dodałem kilkanaście proxy i checkboxy Adding directories entries, WordPress registration/login, Searching for entries links. Nie mam jeszcze żadnego projektu, a w Usage count widzę, że do czegoś są wykorzystywane, tylko nie wiem do czego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wasz support to działa coś czy nic? na omni.pomoc@gmail.com maila napisałem 3 dni temu, zero odzewu

Dodatkowo kilka wiadomości na GG do Ciebie, też nic

Piszesz że nie masz normalnego dostępu do netu, na prostą wiadomość nie masz czasu ale wydać aktualizację programu się jakoś udaje....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie wyszła aktualizacja jako stable OmniSPEED v1.9

* poprawione smf

* w opcjach tylko raz omnispeed mode

* dopisanie jaki to skrypt w raportach

* poprawione katalogi->wordpress wyswietlanie odpowiedniej nazwy bazy

* wgrane ans, cats, cookies i pusty index.html do tego zeby sie uploadowaly i nie mozna bylo listowac katalogow oraz brakujacy AJS.js

* porozdzielane bazy do obslugi wp - mniejsze obciazenie

* liczenie bledow przy katalogach

* poprawiona ilosc zapytan w logach dla for

* poprawione logi wiki

* utworzone logi forum

* dodany podglad pdf dla

* zmieniona baza dedykowana pod SPEED (brak aktualizacji pod ADD)

* drobniejsze błędy

* problem z nadpisywaniem bazy wp

AKTUALIZACJA JEST OBOWIAZKOWA

cron clean jest obowiazkowy (maile)!

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE MA PROBLEMÓW Z REJESTRACJĄ W WP

Wygląda na to, że problem którego nie było ustąpił z dzisiejszą aktualizacją.

Przynajmniej na razie tak to wygląda :)

M

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś może drastycznie spadła skuteczność dodawania do wszystkiego... Wcześniej na blast OS znalezionych linków miałam jakieś 5-6k, teraz po ostatnim blaście mam 8029 rzekomych dodań, jednak linków znalezionych SB 829 :| Czy ktoś też tak ma??

Mam nadzieję, że aktualizacja 1,9 pomoże, bo skuteczność była masakryczna.

Wiem, że kobieta to rzadkość na forum PiO... niemniej jednak zwracaj się do mnie w rodzaju żeńskim ;)

Jeśli posiadasz psa to polecam Ci dla niego szelki Guard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności