Skocz do zawartości

OmniSPEED - Nowy Automat Dodający


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Faktycznie, logowanie w wp ruszyło z kopyta po tym update.

NIE MA PROBLEMÓW Z REJESTRACJĄ W WP

Wygląda na to, że problem którego nie było ustąpił z dzisiejszą aktualizacją.

Przynajmniej na razie tak to wygląda :)

M

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na dzień dzisiejszy mam zalogowanych 468 wp. Nie używam łamaczy captcha więc ilość porywająca nie jest. Co jakiś czas ponawiam rejestracje z błędów i zawsze wskakuje kilka więcej. Z samymi preclami czy też serwerami na jakich stoją czasem występują problemy stąd tez ponowienie jest tu jak najbardziej wskazane i przynosi efekt.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się ilość zarejestrowanych zmniejszyła po update bazy publicznej dzisiaj :-( mam tylko 270 wp

A zmieniasz co jakiś czas maila w opcjach do rejestracji ? jeśli tak to czy nazwę maila w jednej domenie

czy całkiem domenę ?

"... Z wyborem firmy SEO jest troszkę jak z wyborem marki samochodu..."

Polecam skuteczne pozycjonowanie warszawa !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, maila nie zmieniam ale działa on jako catch all cały czas. Rejestracja szła bez proxy. Dzisiaj jeszcze raz puszczę ją ale przez proxy tym razem więc myślę że do 500 precli dobiję.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności