Skocz do zawartości

OmniSPEED - Nowy Automat Dodający


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

@harley7 - nie ma na rynku softu który zbliży się skutecznością dodawania do wiki jak u OmniSPEED (testowałem 4 softy i najbliższy był Extrim najnowsza wersja z skutecznością 65%) - na dzień dzisiejszy wielkich różnic nie ma i już było pisane to kilka razy że pełne rozdzielenie następuje z dniem wydania SPEED-a. Za miesiąc możemy pogadać o większych różnicach np na skuteczności działania z nowymi odmianami WP które są popularne na zachodzie - wstępnie szacuję wzrost bazy o ponad 1k WP publicznych które obsłuży SPEED (domeny są starsze często z wysokim PR - dokładna ilość ile tego dojdzie czas pokaże aktualnie wersja w testach ma ponad 1500 AA więcej)

PS: Do update będę zachęcał dopiero jak wejdzie normalny cennik w życie i wtedy zostaną podane kolejne aktualizacje i zmiany jakie są.

PSII: Bardzo mnie cieszy że tak bardzo polubiliście OA co sugeruje że dla obu produktów jest miejsce na rynku tak więc obrana droga jest prawidłowa.

PSIII: Bo niektóre osoby mają chyba IQ mniejsze od IQ ziemniaka napiszę drukowanymi literami - OMNIADD NIE ZNIKA Z RYNKU I BĘDZIE NADAL DOSTĘPNY NA PL. JEŚLI BĘDĄ WYMAGANE AKTUALIZACJE TAKOWE SIĘ UKAŻĄ

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

no nie zgodze sie ze tylko jest 65% przy ewp ale patrzac na twoj screen masz skutecznosc tylko 60.79% wiec w sumie gorzej niz porownana konkurencja. ewp kosztuje 70 dolcow, wiec 3 miechy subskrypcji u ciebie. troche mi to przypomina branie u nich premium, "placcie wiecej za premium, jak juz bedzie, to bedzie super i sie bedzie oplacac". u ciebie tez teraz piszesz ze placcie, bedzie cool w przyszlosci.

zeby nie bylo kojot, ja nie mam nic przeciwko placeniu co miesiac, w koncu mam kilka softow gdzie placi sie i miesiecznie wiecej, byleby tylko sie oplacalo ;)

pozycjonowanie - interwencja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@harley7 - ech też drukowanymi literami mam Tobie pisać ?

nie ma na rynku softu który zbliży się skutecznością dodawania do wiki jak u OmniSPEED (testowałem 4 softy i najbliższy był Extrim najnowsza wersja z skutecznością 65%)

Znaczy tylko tyle że jeśli SPEED doda do 100 wiki inny soft max doda do 65 wiki

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kojotek_OX Tobie też chyba trzeba drukowanymi literami:

no nie zgodze sie ze tylko jest 65% przy ewp ale patrzac na twoj screen masz skutecznosc tylko 60.79% wiec w sumie gorzej niz porownana konkurencja....

więc zaprzeczasz sam sobie jak mówisz o tej skuteczności, bo pokazujesz co innego...

fajnie jakbyś nie unikał odp na moje posty bo są niewygodne... ja po prostu chciałbym wiedzieć...

piszesz, że os będzie miał/ma większą skuteczność, to co w oa mimo tego, że będzie rozwijana aż tak skuteczności nie poprawisz? poprawisz skuteczność dodawania w wp popularnych za granicą, a to w pl jak są stosowane to oa nie dostanie też takiej skuteczności?

... Czy ja gdziekolwiek napisałem że OA będzie dostawał aktualizacje do końca świata za FREE ? Czy ja gdziekolwiek napisałem że wydając OmniSPEED i jego bazy NIGDY nie pojawią się aktualizacje baz dla OA ? itd.

...Jedyne co napisałem że to co dostanie OmniSPEED nie dostanie OmniADD natomiast co dostanie OmniADD może znajdzie się w OmniSPEED jeśli uznamy że warto to tam dodawać ;)

aktualizacje dla oa za free?

Co wyróżnia nasze narzędzie od innych tego typu:

* aktualizacje za darmo dożywotnio

Plany na przyszłość

- Dodanie kolejnych 3 skryptów do obsługi przez OmniADD (ponad 3k adresów do katalogowania)

doszły 2, trzeciego się nie opłacało już dodawać za free.... i powstał os ;)

jeśli oa nie dostanie tego co os to po co już ten oa? żeby właściciele mieli tylko aktualizowane bazy? dlaczego po prostu nie przyznasz, że już się nie opłaca robić za free

edit:

i tak w ogóle pisząc, że ludzie mają IQ ziemniaka obrażasz swoich przyszłych prawdopodobnych klientów... gratulacje :)

Wiekowy moderowany katalog firm: BiuroFirm.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ustawiam?

Add new website - Description type: for OmniPress (OmniPress, OmniPressv2)

Add new website - Description type: for blogs use (Wordpress, Wiki, Webmini articles, xml-rpc)

Add new website - Description type: regular (RSS, Webmini websites, Easydir, Otwartymini, Freeglobes, Mocnelinki, qlweb, Donmini, PKSI)

Add new article (articlems, articlefriendly)

guestbook - to gdzie do powyższych podpiąć?

buddypress - to gdzie do powyższych podpiąć?

;)

Zapuściłem OmniChecker. Gdzie jest jakiś przycisk żebym mógł raport wyciągnąć z tego OmniCheckera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[i tak w ogóle pisząc, że ludzie mają IQ ziemniaka obrażasz swoich przyszłych prawdopodobnych klientów... gratulacje ;)

Nic nowego ;)

Mam wrażenie, że zagranie marketingowe nie poszło po myśli kojotka.

Myślał, że szary prosty lud rzuci się na super program z nową nazwą i będzie cacy.

A po serii pytań zacznie wszystkich obrażać.

Do tej porty myślałem, że mi się zdaje czytając kojotka, ale teraz potwierdziło się - jesteś mega pazerny i kombinujesz jak mało kto. Jak typowy polaczek w UK :)

I oczywiście faktury nie wystawisz tylko nic nie znaczący rachunek z UK. Bo w ogóle całe to przedsięwzięcie jest na granicy opłacalności.

Kariera niczym addera się zbliża.

Szukasz grafika? - projekty od 600 zł netto

najlepszy grafik - sam sprawdź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga czysto praktyczna.

Wstawcie opcję przypominania mailem o płatności np. z tygodniowym wyprzedzeniem (jeśli tego jeszcze nie ma).

Płacąc w okresach rocznych, na pewno nie będę pamiętał o płatności a konto paypala doładowuję do aktualnych potrzeb. I pewnie nie tylko ja tak mam ;)

Pozdrawiam,

Mariusz

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem tylko zauważyć, iż przynajmniej śmiesznym jest, aby osoba nie potrafiąca zrozumiale przedstawić swoich myśli obrażała kogoś w ten sposób. A widzę, że w przypadku Kojotka jest to nagminne. Może i jesteś dobrym pozycjonerem, ale pozostałych wartości, które sobą reprezentujesz nie warto komentować. To co piszesz jest nie fair.

Żeby nie było OT: soft wygląda atrakcyjnie, z pewnością nabyłbym go, gdyby na rynek wypuściła go inna firma. Wkrótce z pewnością tak też się stanie, trzeba poczekać.

Miłego popołudnia.

Jam jest Zbygniew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OMNIADD NIE ZNIKA Z RYNKU I BĘDZIE NADAL DOSTĘPNY NA PL. JEŚLI BĘDĄ WYMAGANE AKTUALIZACJE TAKOWE SIĘ UKAŻĄ

Czyli jest tak jak z OAv4? V4 miała działać dalej i nikt nie musiał przechodzić na v5, gdzie trzeba było dopłacić róznice do 500 zł? Wtedy oczywiście jak dochodziło cos do v5 to na v4 nie miało już działać, ale jak sobie zrobimy płatny update to mieliśmy mieć za darmo nawet v10. Jak już pisałem, v5 swoje zarobiło, ludzie już przestali kupować, bo co mieli kupić to kupili. Trzeba coś wymyślić, no i mamy speeda z abonamentem. Teraz jest jak z v4, v5 działa i będzie działać, ba nawet będą aktualizacje jak będą potrzebne. No to super kierunek obrany dla OA, to rozwój zwany wegetacją? Ja rozumiem, że za rozwój się płaci, ale czemu za chlapnięte słowa przy konieczności płatnego przejścia z v4 na v5 płacić teraz mamy znowu? Tak, MS jak puszcza nowy program to nie pyta czy może, ale żywotność przytoczonego wyżej gdzieś win XP troszkę dłużej niż OAv5, która wyszła gdzieś pod koniec w czerwca 2011(?), a jednak chyba poziom softu nie taki.

Szkoda, że nie nazywa sie rzeczy po imieniu i nie pisze jak jest na prawdę Sory Panowie, nie będziemy już robić za darmo, a źrudełko wysłchło, jestem bee, bo chlapie najpierw jęzorem, a potem nie umiem sie przyznac do błędu. Przepraszam, tak wyszło... Tak było by uczciwiej wobec tych, którzy zaufali przy przesiadce z OAv4 na OAv5. Się rozmarzyłem, nie? ;)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstępnie szacuję wzrost bazy o ponad 1k WP publicznych które obsłuży SPEED

1. czy są to precle Polskie ?

2. czy są moderowane - obsłuży, czyli wpis pojawi się w preclu, czy tylko zgłosi ?

3. obsługuje precle na skórce articlesss.com ?

Zajmuję się optymalizację oraz pozycjonowaniem stron internetowych, wystawiam F.Vat. Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

https://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SilverT - ale ja prowadzę biznes dlatego żeby dopłacać do niego i robić innym dobrze. Na retoryczne pytania nie odpowiadam

@micoff - przy aktualizacji z OA do OS można przenieść OmniTXT należy się z nami skontaktować w tej sprawie podając ID z OA i ID z OS

@Rzezniczek - buddypress lecieć może na dowolnych opisach blogi lub zwykła, natomiast księgi lecą na zwykłych

@Mariusz - PapPal Ci wyśle meila że nie pobrał kasy i że spróbuje jeszcze raz za jakiś tam czas. Dopiero po drugim monicie idzie do systemu info o zablokowaniu licencji za nie opłacenie. Wiesz że ja mam awersję do słania maili do ludzi (jak dobrze pamiętam w PP można ustawić żeby wysyłało np tydzień wcześniej też Ci maila że pobierze tyle i tyle kasy wtedy i wtedy - ale tu na 1000% nie jestem pewny)

@gerdi - zagraniczne WP i są zarówno AA jaki i moderowane (gdyby były polskie doszły by do OA - Speed skierowany jest na zagraniczne rozwiązania)

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"placcie wiecej za premium, jak juz bedzie, to bedzie super i sie bedzie oplacac"

Kojotek by napisał bez przecinków, tak jak we wszystkich oficjalnych wypowiedziach i tych incognito, vide:

zrzutekranu2012053o1553.png

zrzutekranu2012053o1554.png

zrzutekranu2012053o1554.png

zrzutekranu2012053o1554.png

:D

Na emeryturze po SEO zajmuję się R&D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności