Skocz do zawartości

OmniSPEED - Nowy Automat Dodający


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Jak dodawałem na proxy z ProxyMarket to miałem ostatnio 200 dodań do Wiki. Jak dodaję teraz bez proxy to mam za każdym razem 3k dodań do Wiki. Wiele Wiki padło ostatnimi czasy - wystarczy ręcznie przelecieć listę tam gdzie nie dodaje. Wiele serwisów Wiki już nie działa - chyba je zamordowaliśmy. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodań do wiki mam na poziomie 90% więc chyba jest ok. Dodaje na dokładnym i bez proxy.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna poprawka tym razem będzie to już zmiana na v2 planowana jest na koniec miesiąca w której znajdzie się:

(..)

3 - zwiększenie szybkości dodawania (kilka postów wcześniej pisałem że uzyskaliśmy wynik 600 na minutę, muszę tą informacje sprostować że stabilnie uzyskujemy np dla easydir 1500 - 2000 dodań na minutę) - opcja będzie posiadała pewne restrykcje mające za zadanie ograniczyć skutki nieumiejętnego wykorzystania na serwerach shared i serwerach znajdujących się w OVH (OS w tej serwerowni przy wyśrubowanych parametrach został rozpoznany jako oprogramowanie hakerskie i doprowadziło do zablokowania maszyny) też należy tu wspomnieć o problemie związanym z "DDoS" na serwery gdzie będzie stała większa ilość katalogów żeby takich maszyn nie zabijać

4 - zwiększenie skuteczności dodawań w pierwszym przebiegu

Jest szansa na wdrożenie? I jaki jest realny termin?

Skuteczne seo zaistniejw.net, długo, drogo, solidnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponad 1/4 bazy publicznej ma bana, tez sie zastanawiam za co jest ten abonament

A bazy prywatne z panelu są dzielone, więc też pewnie nie więcej jak 1/4 się dostaje.

Trochę zostałem wprowadzony w błąd, więc uczciwie byłoby wprowadzić możliwość rezygnacji z tych płatnych baz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dziś zauważyłem w wiki że wipsuje np <a href ="https://costam.pl">{c...tam|cośtam}</a> to nie wyskakuje mi "cośtam" tylko <a href ="https://costam.pl">{c...tam|cośtam}</a> czy może robić [....] w ten sposób. To co może być powodem tego?

A z jakiej kolumny bierze omnipress czy blog opis do wiki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności