Skocz do zawartości

OmniSPEED - Nowy Automat Dodający


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

kurcze nie wiem czy testowaliscie tego OS z overclockiingiem niedawno ale z wszystkich hostingow mnie powywalali z moimi webmini (a dzis zawiesilo dedyka z vmline) i niestety publiczna baza OS sie o moje webmini zostanie uszczuplona...

Mam nadzieje ze tak podkrecajac program nie zabijecie bazy...wolalbym zeby sie dodawalo do wiekszej ilosci skyptów niz szybko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na bugs.seop.pl coś się dzieje? Kilka dni temu zadałem pytanie jako prywatne i nie została mi udzielona odpowiedź.

Teraz mam problem bo nie działa mi OmniChecker i nie wiem czy warto tam dodac zgłoszenie. Dodałem do OmniCheckera stronę, która miała ponad 700 dodanych easydirów, klikam start i za chwilę mam Done 0 Found 0 Not found, więc chyba nic nie zostało wykonane.

Czy ktoś mam podobny problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że jest to wersja alfa stąd też drobne błędy i niedociągnięcia mogą się zdarzyć. Sama wielowątkowość zdaje się działać ok i faktycznie ilość dodań jest większa jednak w ustawieniach cronów w /options/overclocking/ przy cron_forum mam puste pole w opcji ilość wątków, wpisanie tam jakiejkolwiek wartości i kliknięcie save nic nie daje. Reszta opcji cronów działa ok, tylko z cron_forum jest problem. Ktoś może jeszcze zauważył te efekt ?

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie powinno się przesadzać z wielowątkowością... faktycznie może to mieć "różne skutki".

Ogólnie - u mnie wszystko zdaje się działać dobrze. Jestem zadowolony.

Lecz również podzielam zdanie, bardziej zależy mi na dodawaniu do innych skryptów bo OS sam w sobie i tak jest szybki... :)

"... Z wyborem firmy SEO jest troszkę jak z wyborem marki samochodu..."

Polecam skuteczne pozycjonowanie warszawa !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wzrost szybkości to dobre posunięcie szczególnie dla osób co mają dużo dodawanych projektów. Dla mnie osobiście jest to jedna z ważniejszych zmian w os

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ustawieniach cronów w /options/overclocking/ przy cron_forum mam puste pole w opcji ilość wątków, wpisanie tam jakiejkolwiek wartości i kliknięcie save nic nie daje

Zgłosiłem do bugów:

https://bugs.omni-speed.com/index.php?do=details&task_id=113

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też proponuję skoncentrować się na błędach i skuteczności. Nie spotkałem nikogo narzekającego na szybkość skryptu, nawet przed jego przyspieszeniem a problemy z obsługą i skutecznością ma wiele osób. Raczej niewiele osób potrzebuje kilku tysięcy dodań w ciągu minuty...

Druga sprawa to szkodzenie zapleczu - jeśli "JakubWiązcek" ma rację i rzeczywiście przeciążymy zaplecza to nie tylko stracimy kolejny raz na skuteczności ale zmobilizujemy właścicieli katalogów i blogów do wzmożonej ochrony przed OmniSpeed-em.

Pozdrawiam

Bartek

Projektowanie stron www sitte.pl Lublin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności