Skocz do zawartości

OmniSPEED - Nowy Automat Dodający


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Teraz to już jest prawdziwy karabin maszynowy.

To ja jeszcze poproszę do tego karabinu trochę precyzji snajpera zaimplementować :)

M

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spotkałem nikogo narzekającego na szybkość skryptu, nawet przed jego przyspieszeniem a problemy z obsługą i skutecznością ma wiele osób. Raczej niewiele osób potrzebuje kilku tysięcy dodań w ciągu minuty...

To właśnie spotkałeś, dla mnie prędkość ma znaczenie. Jak miał byś 150-200 lub więcej projektów to byś co innego pisał.

Co do skuteczności, jasne lepiej jak będzie większa, natomiast poprawa szybkości w moim przypadku nie wpłynęła negatywnie na skuteczność. Natomiast zgadzam się z Tobą, teraz fajnie jak popracują na skutecznością i bazami.

Skuteczne seo zaistniejw.net, długo, drogo, solidnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak uporamy się do końca z zgłoszonymi błędami (czyli plan na dziś) wydamy oficjalnie v2 wtedy zgodnie z planem czas na poprawę skuteczności - chodź nie powiem korci mnie dodanie najpierw 2 kolejnych skryptów które dają kilka tysięcy dodatkowych miejsc do zostawienia linka

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kojotek ja mam takie małe pytanko do ciebie. Otóż jak wspomniałem jestem bardzo zadowolony z tego przyspieszenia i zdaje się ono działać dobrze, jednak mam tak że często mi wywala dodawania z shelude i ikonki skryptów w projektach świecą na czerwono. Muszę uruchamiać ponownie dodawanie dla tych skryptów. Problemik mam z ws publiczną oraz buddypress oraz wiki prywatnymi. Reszta idzie jak rakieta. Otóż pytanko jest takie czym może być to spowodowane ? Czy za dużo wątków dla tych skryptów mam ustawione ? czy może jakiś feralny adres jest w bazie który zamula i skrypt przerywa działanie? Pytam Ciebie jako, że robiłeś pewnie nie jeden test i znasz może odpowiedź na to pytanie? Prawdę mówiąc zmniejszenie ilości wątków ze 100 do 30 na dedyku nie wiele pomogło po za tym, że load spadł kilkukrotnie :) Dzięki z góry za jakieś sugestie.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności