Skocz do zawartości

OmniSPEED - Nowy Automat Dodający


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Zastanawiam się nad zakupem OmniSpeeda, mam kilka pytań dotyczących dodawania do Wordpressów

1. jaka jest średnia % wydajność dodań, przy założeniu że dodajemy do precli niemoderowanych ?

2. ile dziennie można dodać postów, przy założeniu że mamy dobry serwer 100, 500, 1000 ?

3. Czy OmniSpeed obsługuje takie skórki jak Questions&Answers oraz articlesss.com

Zajmuję się optymalizację oraz pozycjonowaniem stron internetowych, wystawiam F.Vat. Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

https://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszła nowa wersja alfy softu

* zmiana spsoobu odbierania maili

* poprawa odbierania maili z buddypress - zwiekszona wydajnosc rejestracji (na bazie dostępnej w panelu można założyć już około 800 kont - stara wersja zakładała do 200)

* poprawione overclocking - teraz można ustalić ilość wątków dla cron_forum

* rejestracja na multiwatkowosci

* zmniejszone obciążenie cronow

* OmniForum - poprawiona skuteczność (dotyczy przede wszystkim SMF)

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszła nowa wersja alfy softu

W omniforum pojawiła się opcja kasowania starych projektów. Miałem dodaną stronkę do EE i SMF, chciałem skasować projekt z EE, więc kliknąłem obok w delete i skasowało mi tym jednym klikiem nie tylko z EE, ale także z SMF, a co najgorsza strona zniknęła także z panelu Websites!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej przez weekend nie używałem omnispeed i dzisiaj wchodzę na panel logowania a tam taki komunikat?? "Database error. Check settings.php file or run install" .

Skrypt na omnihostyng nic nie ruszane, tylko wcześniej zrobiłem aktualizacją do bety v2 ale wszystko działało wtedy.

Gdzie mogę się zgłosić z tym problemem.

Odwiedź mojego bloga jeszcze nie skończony ale powoli się kształtuje;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej przez weekend nie używałem omnispeed i dzisiaj wchodzę na panel logowania a tam taki komunikat?? "Database error. Check settings.php file or run install" .

Skrypt na omnihostyng nic nie ruszane, tylko wcześniej zrobiłem aktualizacją do bety v2 ale wszystko działało wtedy.

Gdzie mogę się zgłosić z tym problemem.

Ja też tak mam, już kiedyś miałem podobny błąd i najszybciej chyba będzie usunąć wszystkie pliki z serwera, wgrać pliki od nowa i zainstalować od nowa, bazy sql zostaną te same więc nic się nie traci

pl.468x60v2_55508bc3e14e8.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności