Skocz do zawartości

OmniSPEED - Nowy Automat Dodający


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

Po aktualizacji nie można wyciągnąć poprawnych linków z raportów WP..

Jeden link na dziesięć jest poprawny, reszta to tylko nazwa domeny (mimo ustawienia Main domains in reports na NO)

Mam podobny problem, 0 linków bezpośrednich do opublikowanych wpisów do bazy prywatnej WP pomimo poprawnego dodania. Wcześniej naturalnie wszystkie linki bezpośrednie listowane były poprawnie, aktualnie otrzymuje tylko spis domen.

logo-sklepu-siteseo-sklep.png
Inwestycja w pozycjonowanie otwiera drogę do wielu nowych klientów – sklep.siteseo.pl « Sklep SEO.
Fora, zaplecza i NAPy - seospot.pl « Linkowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

mam mały problem bo jak dodaje do FreeGlables to w mailu przychodzi mi że usuwa mi ostatnią literkę np jak wpisuje przykładowo "naprawa komputerow" to w zaakceptowanym wpisie wyskakuje mi "naprawa komputero" też tak macie czy może tak musi być i nie przejmować się tym.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Mam kilka szybkich pytań i byłbym wdzięczny jeśli ktoś by mi z nimi pomógł.

1. W jakim formacie należy wklejać listy adresów do Omniccl dla poszczególnych skryptów? Czy mają to być same domeny czy całe podstrony?

2. Czy po wylistowaniu adresów danego typu (już po ich sprawdzeniu) w OmniCCL należy je skopiować i dodać do prywatnych katalogów jako domeny główne czy podstrony które zwrócił OmniCCL?

3. Czy "MediaWiki" i "Wiki typ 2" przekleja się do tej samej prywatnej bazy - "wiki"?

4. Dlaczego baza prywatna nie zawiera qlweb-a?

5. Czy dobrze rozumiem że księga z OmniCCL to Guestbook z bazy katalogów?

Z góry dziękuję i pozdrawiam

Bartek

Projektowanie stron www sitte.pl Lublin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukazała się nowa wersja OS do pobrania v 2.0.1 (bug fix)

* poprawa długości tytułów dla freeglobes

* poprawa wyciągania adresów dla wordpress

* kolorowe bany

* sprawdzanie interfejsów

* poprawiona informacja o dostępnych aktualizacjach

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy testował ktoś pracę OmniCCL po aktualizacji? Mam taki problem że wszystkie dodane strony zawieszają się jako "not checked" albo "in temp database" i wygląda to tak:

All : 74632
Not checked: 100
In temp database: 41275

Usuwałem je ręcznie z bazy i dodawałem ponownie ale bez rezultatu. Po zatrzymaniu cron_check i wywołaniu go ręcznie pojawia się komunikat:

No entries to checkno addressesINSERT INTO `checker` ( `adres_katalogu` , `id_katalogu` , `typ_katalogu` , `adres_strony` , `id_strony` , `id_pozycji` )
( SELECT `k_easydir`.`URL` , `k_easydir`.`ID` , '2', '', '', '' FROM `w_easydir` LEFT JOIN `k_easydir` ON `w_easydir`.`k_ID` = `k_easydir`.`ID`
WHERE `w_easydir`.`P_ID` = "" AND `w_easydir`.`NUM` NOT LIKE "-1" ORDER BY `k_easydir`.`ID` ASC )

Sytuacja taka jest od doby, możliwe że wcześniej taż tak było (od przynajmniej miesiąca nie korzystałem) - lista w omnicheckerze pusta albo zakończona.

Istotne jest że po dodaniu nowej strony do sprawdzenia pod checkerem projekt w nim kończy się a status w CCL nieco się zmienia (ale tylko raz). Wygląda to tak jakby CCL był uruchamiany tylko i wyłącznie raz w momencie kończenia jakiegoś projektu z Checker-a.

Pozdrawiam

Bartek

Projektowanie stron www sitte.pl Lublin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szybkie pytanko:

Update adds new directories to drectories list and deletes not working ones.

Your directories database is up to date.

Your software version is up to date.

dlaczego pokazuje

Public databse

rss 0 0% Details webmini 0 0% Details omnipressv2 0 0% Details easydir 0 0% Details otwartymini 0 0% Details wordpress 0 0% Details freeglobes 0 0% Details mocnelinki 0 0% Details qlweb 0 0% Details omnipress 0 0% Details

nie chodzi o to ze wlasnie z updatejem mialy byc jakies listy? listy prywatne sprawdzalem ze 2 miechy temu albo lepiej ciagle tez sa te same wiec o co chodzi z tymi aktualizacjami?

Nauka angielskiego online - https://www.e-angielski.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bartosz - poniedziałek / wtorek zajmiemy się twoją sprawą (na przyszłość lepiej takie coś zgłaszać na bugs.seop.pl - tego już nie musisz zgłaszać)

@Panda - z tego co widzę to wcale Ci nie pobiera bazy tak więc nie masz tym samym żadnych baz

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba dodać w bugs.seop opcję wersji oprogramowania 2.0, aktualnie nie ma.

Przy okazji pytanie, gdzieś juz było:

w bazie prywatnej EasyDIr jest komunikat o braku weryfikacji katalogow:

Incorrect verification: 279

O jaka weryfikację tu chodzi??

mniej znaczy więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

@Bartosz - poniedziałek / wtorek zajmiemy się twoją sprawą (na przyszłość lepiej takie coś zgłaszać na bugs.seop.pl - tego już nie musisz zgłaszać)

Dzięki, tak chciałem zrobić ale przed zgłoszeniem chciałem potwierdzić czy problem jest tylko u mnie czy także u innych.

Pozdrawiam

Bartek

Projektowanie stron www sitte.pl Lublin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności