Skocz do zawartości

OmniSPEED - Nowy Automat Dodający


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Baza prywatna jak sama nazwa wskazuje jest prywatna, a po co mi publiczna prywatna baza...

Widzę że nadal nie rozumiesz o co chodzi...ja jak i wiele innych osób ma wykupione aktualizacje baz danych (prywatnych)

Od ponad miesiąca nie widzę tam żadnych nowych katalogów, a to co jest coraz mniej jest aktualne.

Tak więc moje pytanie nadal aktualne za co płacę dodatkowo 10 czy 15 $ miesięcznie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie wyszła wersja OmniSPEED 2.1

* poprawiony OmniCCL

* dodana strona do diagnostyki

* zaznaczanie wszystkich proxy do usunięcia w zakładce proxy - propozycja z bugs.omni-speed.com

* dodana obsługa proxy api (ProxyMarket itp) - propozycja z bugs.omni-speed.com

* poprawiony błąd apostrofów w OmniCCL (plik bigdump'a)

* poprawiona ilosc pobieranych adresów dla niektórych skryptów

* OmniForum - dodany podgląd

* OmniForum - dodany interwał pomiędzy rejestracja a postowaniem

@Bkartol - to słabo widzisz bo:

a) OS nie ma bazy publicznej dzielonej z innymi softami (ma inną już bazę niż OA)

B) Na panelu są wgrywane bazy do pobrania samodzielnego np: ostatnio była wgrana baza WP oraz EE

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta nowa lista wordpress w panelu jest lekko popsuta, 100 adresów złożyło się w jeden :) ja sobie rozdzieliłem, jak ktoś chce pisać na PW

A teraz widze jakiś błąd w bazie katalogów:

error: Table 'mutilat_add.k_phpldprv' doesn't exist

Fatal error: Call to a member function fetch_assoc() on a non-object in /home/../domains/....pl/public_html/ad/views/_katalogi_menu.php on line 0

O co chodzi? Dodam że nie ma w ogóle listy worpdressów prywatnych :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po aktualizacji w Directories mam taki błąd:

error: Table 'mojabaza_omnia.k_phpldprv' doesn't exist
Fatal error: Call to a member function fetch_assoc() on a non-object in /home/xxx/domains/moj.super.hosting.pl/public_html/views/_katalogi_menu.php on line 0

Do tego zniknela mozliwosc przeglądania listy prywatnej bazy 'wordpress' w Directories.

mniej znaczy więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności