Skocz do zawartości

OmniSPEED - Nowy Automat Dodający


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

No właśnie ja sobie teraz zharvestowałem i na około 550 zweryfikowanych dodało mi tylko 25. Fakt faktem spora cześć jest płatnych, ale OS nie poradził sobie z:

https://delta.pewnestrony.pl

Ręcznie wpis dodałem (danymi z projektu) i proszę bardzo:

https://delta.pewnestrony.pl/wpis,65,pozycjonowanie-stron.html

Chyba zaraz zrobię sobie szablon w zennku i zobaczę czy doda do większej ilości katalogów.

Próbowałem z proxy, bez itp.

Co się stało z logami ? Obecne statystki błędów mówią mi tyle co nic. Mnie nie interesuje, że jest błąd serwera itp.

O co chodzi z listą: rest ? Jakie są tam błędy ? Tego nie wiem, a nie ukrywam byłoby to pomocne w ulepszaniu skuteczności i wyłapywaniu bbłędów. Bo po co mi lista rest ? Rozumiem timeout, błąd serwera, ale rest...

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli udaje się dodać ręcznie, a OS nie dodaje to warto to zgłosić na bugs.seop.pl

Z opisem błędu i najlepiej screenem :-)

To zajmie chwilkę - a przyniesie dużo dobrego. :-)

"... Z wyborem firmy SEO jest troszkę jak z wyborem marki samochodu..."

Polecam skuteczne pozycjonowanie warszawa !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobię to jak tylko skończę tworzyć szablon do zennka pod pksi. Muszę jeszcze szablon dopracować. Ale na razie zennek dodał wpis do 55 katalogów, a jeszcze zostało do końca 350 katalogów.

Z errorów, które widzę, to skuteczność na pewno poprawię, bo mam sporo: nie znaleziono formularza (a z tego co widzę, to jest), opis za krótki, tytuł za krótki, nieznany błąd, Z przyczyn technicznych wpis nie został dodany, Wpis nie może być dodany, jest niezgodny z regulaminem i inne błędy, więc będę patrzył co w trawie piszczy.

Takie komunikaty powinien obsługiwać OS w logach - przynajmniej takie jak był kiedyś - chociaż w liście rest.

Ale na pewno OS coś ma skopane z dodawaniem do PKSi.

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ostatnich aktualizacjach pojawił mi się problem z dodawaniem wordpress'ów do prywatnej bazy. Próbowałem dodać z zapisanym loginem i hasłem, ale Omni Speed się nie logował. Chciałem dodać ponownie, ale obecnie mam komunikat: Temporary databases consist of ... in added directories.

Najgorsze jest to, że obecnie nie widać nigdzie tych adresów, bo wcześniej chociaż były w Waiting for registration or login.

Miał ktoś podobny problem i wie jak go rozwiązać ?

Z góry dzięki.

Fotografia ślubna: www.marcindrechna.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Jak dodać katalogi do phpid czy to w ogóle chodzi. Bo jak wchodzę w directories to mam wszystkie typy katalogów ale nie mam phpid i na górze pokazuje mi się takie coś

error: Table 'omni6_speed.k_phpldprv' doesn't exist

Fatal error: Call to a member function fetch_assoc() on a non-object in /home/omni6/domains/speed6.hexhost.pl/public_html/views/_katalogi_menu.phpon line 0

Czy muszę coś poprostu zmienić na serwerze żeby to zadziałało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Jak dodać katalogi do phpid czy to w ogóle chodzi. Bo jak wchodzę w directories to mam wszystkie typy katalogów ale nie mam phpid i na górze pokazuje mi się takie coś

error: Table 'omni6_speed.k_phpldprv' doesn't exist

Fatal error: Call to a member function fetch_assoc() on a non-object in /home/omni6/domains/.../public_html/views/_katalogi_menu.phpon line 0

Czy muszę coś poprostu zmienić na serwerze żeby to zadziałało?

Tak jak koledzy wyżej piszą phpLD na razie nie działa. Aby zniknął komunikat z error-em musisz usunąć plik 29_phpldprv.php z katalogu "cron".

Here at Tentanos  we pride ourselves on being a trustworthy, friendly and professional gazebo hire company with outstanding customer service.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ostatnich aktualizacjach pojawił mi się problem z dodawaniem wordpress'ów do prywatnej bazy. Próbowałem dodać z zapisanym loginem i hasłem, ale Omni Speed się nie logował. Chciałem dodać ponownie, ale obecnie mam komunikat: Temporary databases consist of ... in added directories.

Mam ten sam problem. Zgłosiłem już na bugs.seop.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiejszy update alfa doprowadzil do tego ze nie moge uzywac OS. Mam

To continue run file instal.php

Robię aktualizację, wracam do panelu i mam ten komunikat i tak w kółko..

EDIT

teraz mam nowy blad:

Warning: mysqli::mysqli() []: (42000/1203): User xx_omni already has more than 'max_user_connections' active connections in /home/jail/../public_html/install_z.php on line 0

Database error. Check settings.php file or run instal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności