Skocz do zawartości

OmniSPEED - Nowy Automat Dodający


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Witam.

Mam pytanko, przymierzam się do przetestowania OmniSpeed może ktoś podać jak wygląda w tej chwili publiczna baza. Chodzi o ilość stron z każdego skryptu, ewentualnie ilość dodań jaką można otrzymać na publicznej?

Ilości w bazie publicznej to:

rss 35

webmini 2424

omnipressv2 121

easydir 2337

otwartymini 866

wordpress 475

freeglobes 1389

mocnelinki 90

qlweb 372

omnipress 81

Te wymagające rejestracji to ilość rzeczywiście założonych kont.

Jeśli chodzi o skuteczność to w ostatnim projekcie z ubiegłego tygodnia osiągnąłem jedynie kilkanaście do około 30% skuteczności w każdym typie - była to subdomena (jeśli ma to znaczenie, z wcześniej katalogowaną domeną główną). Po pierwszym przebiegu było z publicznej około 1200 linków, dla około 800 system jest w stanie wygenerować rzeczywisty adres, potwierdziłem obecność linka na około 500 stronach. Na pewno da się to podnieść następnymi przebiegami może nawet o drugie tyle. Wcześniej (kilka miesięcy temu) było dużo lepiej, większość błędów dotyczy raczej katalogów niż samej dodawarki. Wyniki pewnie mogą się różnić ale tak jest u mnie, jeśli jeszcze kilka osób poda swoje wyniki będziesz mógł uśrednić.

Teraz ja mam pytanie do innych użytkowników. Dzisiaj zarejestrowałem hosting na hexcom.net dla OmniSpeed-a i z tego co sprawdzam spora część interfejsów jest zbanowana. Czy ma to duże znaczenie dla skuteczności dodawania?

IP BlackList StopForumSpam SpamHaus

xx.xx.xx.xx tak tak nie

xx.xx.xx.xx nie tak nie

xx.xx.xx.xx nie tak nie

xx.xx.xx.xx nie tak nie

xx.xx.xx.xx nie tak nie

xx.xx.xx.xx tak nie nie

Pozdrawiam

Bartek

Projektowanie stron www sitte.pl Lublin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Skuteczność na obu bazach na dzisiaj poniżej:

Edit - nie wkleiło załącznika, ale na jednym przebiegu na każdym projekcie jest 15k dodań.

Czy mógłbyś napisać ile masz dodań na samej bazie publicznej? Albo może wkleić podsumowanie projektu - wtedy lepiej byłoby widać jaka jest skuteczność do poszczególnych typów przy dużej bazie adresów.

Pozdrawiam

Bartek

Projektowanie stron www sitte.pl Lublin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Otóź dziś zauważyłem, że mam problem z odpalaniem projektów ze skryptem phpld. Wyskakuje mi komunikat Fatal error: Call to a member function fetch_assoc() on a non-object in /home/******/domains/************.hekko.pl/public_html/index_z.php on line 0. Ktoś wie o co chodzi, lub ma z tym podobne problemy ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszła nowa wersja OS 2.3 lista zmian:

- phpld - stabilne

- pksi - poprawione i już działa

- easydir weryfikacja - ostatecznie poprawiona

- poprawione wykrywanie błędów dodawania

- poprawiona obsługa recaptcha (wysyłane do zew. serwisu)

- przyspieszenie (overclocking)

- zmniejszone obciążenie bazy zaraz po północy (powrót z obciążeniem do czasów OS v1)

- generowanie rss - poprawka

- auto update poprawka

- diagnostyka proxy (diagnostic page)

- drobne poprawki kosmetyczne które były zgłaszane przez użytkowników

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osoby ktore maja problem z pobraniem bazy prosze o pw z podaniem adresu instalacji na ktorym wystepuje problem. Prosze sprawdzac update z podstawowego zrodla, nie alternatywnego.

Programowanie aplikacji internetowych, zaawansowane portale, autorskie sklepy i skrypty na potrzeby SEO - seotarget.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodawanie całkowicie się zatrzymało - crony się nie wywołują na hostingu pod OS (host-001.eu)

Coś jest chyba nie tak

Pojawia się następujący komunikat:

Cron responsible for adding (cron_add.php) is not working. Adding to directories is not possible.

Cron responsible for registering (cron_reg.php) is not working. Registering and logging to WordPress is not possible.

"... Z wyborem firmy SEO jest troszkę jak z wyborem marki samochodu..."

Polecam skuteczne pozycjonowanie warszawa !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności