Skocz do zawartości

OmniSPEED - Nowy Automat Dodający


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

Aktualnie ukazała się nowa alfa

- poprawka decaptchera do xR + teraz trzeba ustalić hasło w pliku password.php

- poprawka w cronie rejestrującym (była nieskończona pętla) - problem z logowaniem się na WP jeśli był podany log i pass

Dziś zostały zablokowane konta na serwerze Omni (11 kont) za nagminne przeciążanie serwera: https://www.forum.optymalizacja.com/topic/150502-omnispeed-nowy-automat-dodajacy/page__st__1290#entry1098658

Miałem nadzieję że pozostawienie informacji w j.polskim przyniesie skutek i każdy się zastosuje do tego co jest napisane w zakładce overclocking - jednak po raz kolejny się przeliczyłem

Osoby które straciły konto za przeciążenie serwera zachęcam do zapoznania się z ofertą https://www.hexcom.net/client/cart.php?gid=8 (dobre ceny mają - mniej niż w Omni) jednak też przestrzegam że trzeba pilnować swoich ustawień i tam też za przekroczenie limitów (bo się nikt nie zorientuje jak będę miał "troszkę" więcej) doprosi się człowiek o zablokowanie konta

Jeszcze raz przypominam na dowolnym serwerze shared nie należy przekraczać granicznej wartości 10 dla wszystkich cronów !

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Już wiem o co chodzi, w nowej aktualizacji dodawane jest do zakładki "Overclocing" Easydir verification - 7 z automatu.

Więc nawet jeśli ktoś miał ustawione poprawnie to przekraczało o 7 ustawione wartości.

Trzeba było o tym wspomnieć bo to istotna zmiana dla wszystkich którzy korzystają z sv. shared.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no to sa jakies jaja. Poto kupiłem hosting dedykowany do softu żeby miec zablokowane konto?

odpowiedz supportu:

W wyniku takich działań z hostingu odeszło bardzo dużo kont (nasze straty) - tak więc wolimy żeby teraz odeszły konta które przez miesiąc czasu zarzynały serwer bo się komuś nie chciało poprawnie ustawić swojej kopi OS - informacja o tym jest znana od pierwszego dnia wydania v2 (celowo zostawiliśmy informacje w j.polskim żeby nie było wymówki że ktoś nie zna eng i nie wiedział co się tam ustawia)

Przykro mi że z Twojej winy i kilku innych osób tyle ponieśliśmy strat i trzeba było od razu zawieszać wasze konta jak tylko wyskoczyły po za limity

tylko problem ze byłem na wakacjach....soft wymuszał update...pusciłem w sierpniu 2 blasty....nikt mnie nie informowal (emailem że mam sobie poprawić crony bo standardowo sa ustawione zle)

No i oczywiście zawieszanie nastepnego dnia po pobraniu kasy za hosting z paypal powiekszy ilość osób nienawidzacych KOYOTKA :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, jak można zawiesić konto na hostingu dedykowanym (chyba że to nazwa większego konta shared)? W końcu taki pakiet jest przeznaczony przede wszystkim dla osób które robią obciążenie, a ponadto jeśli jest spore, informuje się o tym klienta. Blokada konta/serwera jest moim zdaniem nie na miejscu i jest nieprofesjonalne.

Jeśli oferujecie usługę hostingu dedykowanego, powinniście wyjść na przeciw, skontaktować się z klientem i razem rozwiązać problem, a nie po najkrótszej linii oporu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie to chyba jakis blad systemu, w dniu dzisiejszym rowniez zawieszono mi konto (otrzymany darmowo VPS w propocji za zakup os dla pierwszych 10 osob),

- konto chodzilo caly czas bez problemow

- w bazie jest kilka projektow

- overclocking nie byl w ogole przeze mnie konfigurowany dlatego jak moglby zostac przeciazony jezeli sami tak ustawili swoje oprogramowanie dla wlasnych serwerow

napisalem maila do Kojotka i zobaczymy co odpisze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem jest tylko z tym, że ustawienie większej ilości wątków w tej funkcji skutkuje zawieszaniem się procesów i w efekcie skrypt się zawiesza...

Owszem, to jest fakt, zauważony na wielu serwerach, aczkolwiek i na to są sposoby...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem jest tylko z tym, że ustawienie większej ilości wątków w tej funkcji skutkuje zawieszaniem się procesów i w efekcie skrypt się zawiesza...

Owszem, to jest fakt, zauważony na wielu serwerach, aczkolwiek i na to są sposoby...

Mogę wiedzieć jakie ? :)

wg mnie to chyba jakis blad systemu, w dniu dzisiejszym rowniez zawieszono mi konto (otrzymany darmowo VPS w propocji za zakup os dla pierwszych 10 osob),

- konto chodzilo caly czas bez problemow

- w bazie jest kilka projektow

- overclocking nie byl w ogole przeze mnie konfigurowany dlatego jak moglby zostac przeciazony jezeli sami tak ustawili swoje oprogramowanie dla wlasnych serwerow

napisalem maila do Kojotka i zobaczymy co odpisze

Ja też NIE KONFIGUROWAŁEM tej zakładki i także mam wylot z serwera !

Myślę, że sytuacja jest dość patowa ! Gdyż też mam wykupiony pakiet z hostingiem a po słowach Kojtka :

Osoby które straciły konto za przeciążenie serwera zachęcam do zapoznania się z ofertą https://www.hexcom.n.../cart.php?gid=8 (dobre ceny mają - mniej niż w Omni) jednak też przestrzegam że trzeba pilnować swoich ustawień i tam też za przekroczenie limitów (bo się nikt nie zorientuje jak będę miał "troszkę" więcej) doprosi się człowiek o zablokowanie konta

To my mamy problem ? czy KOJOT ?

To tak jakbym wypożyczył auto, po tygodniu przyszedł właściciel zdemontował koła i dał adres sklepu z nowymi kołami...

PARANOJA !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja napisałem reklamacje, za bezpodstawne zablokowanie serwera, w regulaminie zamawiająć "serwer dedykowany" dla omnispeeda nie było nigdzie mowy o limitach zadań cron,. tutaj macie screen regulaminu gdyby postanowili go zmienic;

https://photoupload.pl/images/2012/09/05/BA14L.png

dostalem dzisiaj ponownie takiego maila: "W dalszym ciągu nasz system wykrywa większe użycie wątków cron. Przypominamy że łączna suma wątków cron w tabeli cronów nie powinna przekroczyć 10 (czyli ustawiając np. w Adding 3 dla reszty pozostaje 7 do rozdzielenia). Jeżeli będziemy zmuszeni zablokować ponownie Pana konto, konto nie zostanie już odblokowane."

a gdzie ja cos takiego podpisywalem ? Ktorys z was o czyms takim wie ? Chyba informacje w OS na temat konfiguracji nie są zapiskami regulaminu i umowy oraz limitami :) nie z OS podpisywalem umowe tylko hexcomm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności