Skocz do zawartości

OmniSPEED - Nowy Automat Dodający


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

Sorry Kojotek, ale w tym momencie chyba sobie kpisz.

Jeżeli ktoś kupuje soft od Was, kupuje hosting od Was. Następnie instaluje wszystko zgodnie z waszą instrukcją, to w nagrodę otrzymuje zablokowane konto?

Już pomijam fakt, że żadna wiadomość z informacjami/ostrzeżeniami do mnie nie trafiła.

Spoko jeśli macie za dużo pieniędzy to chętnie przeniosę się do konkurencji.

Sprzedam domenę rządową 10latwue.pl aukcja na allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

"Następnie instaluje wszystko zgodnie z waszą instrukcją" - wtedy jego konto nie jest zawieszone bo domyślam się że mam do czynienia z istotami rozumnymi w języku polskim (trochę mocniejszy akcent który ma za zadanie pokazać że w SEO trzeba myśleć samodzielnie a nie liczyć na szczęście że się uda) i wtedy taka osoba przeczyta :

Cron name

Zalecane wartości:

2 - 10 - dla serwerów współdzielonych (shared)

11 - 100 - dla serwerów VPS

101 - 500 - dla serwerów dedykowanych.

Uwaga! Ustawienie dużych wartości spowoduje wywoływanie nawet do kilku tysięcy zadań na minutę.

Przy serwerach współdzielonych i niektórych VPS może to skutkować zablokowaniem konta.

PS: Daje swoje jaja u nasady obciąć że są tu osoby które celowo przeginały pałę i teraz się tłumaczą że nie widziały - jak już napisałem wcześniej:

Proszę skorzystać z opcji na PP o zwrot pieniążków co zostanie natychmiast zatwierdzone z naszej strony i pieniądze odesłane w całości za pełny miesiąc korzystania - nie zależnie od tego ile komu czasu zostało opłaconego konta

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo chłopie, pojechałeś równo.

1. Mam prawo domniemywać, że Twój własny program będzie prawidłowo działał na Twoim własnym serwerze.

2. Mam prawo domniemywać, że aktualizacje są tak robione, że nie będą powodować rozwalania serwera.

3. Mam prawo domniemywać, że autor oprogramowania ma na tyle poukładane w głowie, że w przypadku wprowadzania zmian mogących wpływać na stabilność serwera, wprowadzi je w trybie bezpiecznym dla użytkownika i serwera.

4. Dobre hostingi przysyłają ostrzeżenia jak się źle dzieje.

Dla Twojej wiadomości - program miał domyślne ustawienia i żadnych projektów w kolejce.

Jakoś przeboleję swoją opłatę roczną za licencję.

Mariusz

Ps. Post nie wymaga odpowiedzi.

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie nie zrozumiałeś Kojotek_OX co napisałem. Od której aktualizacji pojawiło się w zakładce overclocing "Easydir verification" ? Napisz mi czy się mylę że tego nie było?

Z takim postępowaniem to nie pozbędziesz się tych "niewygodnych klientów" tylko wszystkich! Czas to zweryfikuje i nie trzeba być specem od marketingu aby to wiedzieć.

Kiedy ostatni raz była zaktualizowana instrukcja do dawarki? Doszła kupa rzeczy i bardzo fajnie bo to cieszy, ale reszta kuleje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo, że jestem stroną w tej sprawie postaram się podejść do tematu jak najbardziej obiektywnie.

Przede wszystkim myślę, że użytkownicy którzy nie ruszali cronów mają absolutną rację, twierdząc, że to ustawienia bezpieczne ! ( sam do nich należę )

Info z zakładki Overclocking które sam kojotek zacytował :

Cron name

Zalecane wartości:

2 - 10 - dla serwerów współdzielonych (shared)

11 - 100 - dla serwerów VPS

101 - 500 - dla serwerów dedykowanych.

Jak rozumiem są to wartości dla poszczególnych cronów? czy razem wziętych?

Czy dotyczą tylko którejś tabelki z tych dwóch ?

Tym bardziej, że nie każdy musi być z PiO na bieżąco i nie musiał widzieć ostrzeżeń Kojtka.

Fakt, że któryś z userów nie rozumie co to shared,VPS, dedyk... Panowie!

Jak nie widzicie różnicy to co wy robicie w tej branży??????? i nie mówię tego złośliwie.

Jednak myślę, że takie osoby mogą sobie i innym zrobić tylko KUKU a nie pozycjonować stronę.

Blokady konta dotyczą też osób które z OS w ostatnim czasie nie korzystały! ( jak to możliwe?? )

A osoby które świadomie zwiększyły wartości na hostingach współdzielonych i teraz mają pretensję uważam za niepoważnych i powinny się bić w pierś... tych osób nie żałuję zupełnie i absolutnie powinny ponieść konsekwencję.

Kojotek, jeśli chodzi o wartości domyślne to myślę, że na przyszłość powinny być to ustawienia minimalne aby właśnie takie sytuacje bezsensowne nie miały miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć nie mam zablokowanego konta i nie jestem jakiś poszkodowany to uważam, że część użytkowników ma rację i gdybym nie przeczytał na PiO to pewnie też byłbym wśród tych osób. :P

Wgl OS działa super itp, ale moim zdaniem przydałaby się jakaś osoba która by się kontaktowała z innymi właśnie w takich sprawach... Te aktualizacje baz też byłyby dobre.

#Kojotek - Na kiedy "mniej więcej" jest planowany jakiś update baz prywatnych ?

W ogóle to fajne byłoby co jakiś czas jakieś "podsumowanie" co zostało zrobione i co jest w kolejce.

Rozwiązało by to kwestie "zbyt natrętnych ludzi" i na pewno przyczyniło do lepszego rozwoju OS. ;-D

"... Z wyborem firmy SEO jest troszkę jak z wyborem marki samochodu..."

Polecam skuteczne pozycjonowanie warszawa !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna wprowadzic jakis przejrzysty system aktualizacji PRYWATNYCH BAZ, bo wydaje mi sie ze od zakupu nie byly ani razu aktualizowane, a w sumie, za to jest ta oplata miesieczna, tak?

@Kojotek, pisałem o tym wielokrotnie. Już pal licho że nie aktualizujesz tych baz za często, ale informacyjnie powinna być jednak data ostatniej aktualizacji listy! To jest niezbędne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy ktoś może mi powiedzieć czy OmniSpeed ściągając pocztę ze skonfigurowanej skrzynki potrafi sam potwierdzić (kliknąć w link aktywacyjny) dodanie do katalogów np z FreeGlobes? Cały czas zakładałem że tak, w każdym projekcie konfigurowałem maila który jest wpisany w konfiguracji programu, OmniSpeed pobierał i kasował maile ale wygląda na to że nie aktywował wpisów które były dodane :(

Taka prośba - czy firma Omni mogłaby zrobić jeden przykładowy, kompletny projekt, z tekstami w odpowiedniej ilości, nagłówkami, z wprowadzonymi wszystkimi danymi do projektu, do Omni forum, Omni commentator jako przykład? Rozwiązałoby to wiele dyskusji "jak coś ustawić" i "w jakim formacie powinno to być wprowadzone". Nie zajmie wam to wiele czasu a oszczędzi nam pomyłek a wam konieczności odpowiadania na nasze głupie pytania.

Na jakiej zasadzie są liczone ilości jednocześnie uruchamianych wątków w Overlocking? Mamy oddzielnie ustawienie dla danego crona i jeszcze dodatkowo ilość wątków dla każdego katalogu. A gdy ustawię "Cron name">"adding" na 0 to cała lista scheduler-a jest kasowana przy najbliższym wywołaniu cron-a.

@Kojotek, pisałem o tym wielokrotnie. Już pal licho że nie aktualizujesz tych baz za często, ale informacyjnie powinna być jednak data ostatniej aktualizacji listy! To jest niezbędne!

Rzeczywiście przydałyby się daty i częstsze aktualizacje bo w moim odczuciu ilość aktualizacji baz prywatnych jest znikoma i na pewno nie warta pieniędzy. Może zamiast tego lepiej dodawać wszystkim opłacającym tą usługę bazę wspólną lub postawić za te pieniądze jakieś zaplecze do którego moglibyśmy dodawać?

Pozdrawiam

Bartek

Projektowanie stron www sitte.pl Lublin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności