Skocz do zawartości

OmniSPEED - Nowy Automat Dodający


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
MaxPan@ Czym ty sie chwalisz??? ze masz na wiki 50 %??? Ja na innym sofcie robie 87%

robić to można w spodnie, to tak w kwestii formalnej...

przecież oczywista oczywistość , z racji ze OmniuSpeed nie obsługuje wszystkie skrypty wiki, nie może być maksymalnej skuteczności. Ale twoje 1/25 to wymysł lub potwierdzenie nieumiejętności korzystania z narzędzia :D.

Obecnie można dodać do ok 9200 wiki ( dobrym szablonem zenka) z potwierdzonymi linkami na skryptach DokuWiki,MionMion, MediaWiki, TikiWiki, WikaWiki wiec jesli dodaje do ok 4500 omnispeed - tragedii niema, wiec twoje statystyki 1/25 to jakiś nonsens ( chyba ze na bazie 100k :D ale żaden harwester tyle unikalnych URL na wiki nie znajduje)..

Ja na innym sofcie robie 87%

Taki wybitny pozycjoner musi wiedzieć że % nie maja żadnego znaczenia liczą się ilość unikalnych URL z potwierdzonymi linkami, ale co ja wiem przecież uważasz mnie za kretyna :Dhttps://www.forum.opt...35#entry1097847

I tym postem dodaje owego użytkownika do ignorowanych. Cale szczęście można mieć komfort wcale nie widzieć jego postów i tematów :D Polecam innym, rewelacyjna opcja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile jestem w stanie wyciagnąć wysyłek w 24 godziny na VPS lub serwerze dedykowanym?

Kilkadziesiąt/kilkaset tysięcy linków zrobisz. Wszystko zależy od serwera i przefiltrowanej bazy.

Czy długo trwa zakładanie projektu?

Mi to zajmuje dosłownie 2 minuty. Pierwszy raz zapewne dłużej zejdzie ale później już będziesz wiedział co po kolei klikać.

Aby podlinkować wpisy w katalogach/preclach/wiki i do czego tam dodaje omnispeed wystarczy kliknąć aby podlinkował np. każdy wpis x20 razy, czy jakoś to inaczej ustawiać muszę ? - dużo z tym roboty?

Możesz zrobić to albo przez LinkPremium albo przez wygenerowanie wbudowanym OmniLC generatorem i wklejenie jako nowy projekt (ja korzystam z tej drugiej opcji).

Czy używając publicznej bazy omni speeda oraz prywatnej jestem w stanie wybić do top łatwe, ew. średnie frazy?

Pewnie, że możesz - jednak trzeba to zrobić z głową żeby w filtr nie wpaść. Możesz samym OmniSPEEDem zbudować solidne piramidy. Na jakość linków możesz mieć sam wpływ harvestując wbudowanym OmniScraperem a później do swoich potrzeb odpowiednio przefiltrować listy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie ukazała się jako wersja stable OmniSPEED v2

Lista zmian:

* Overclocking - można uruchamiać wiele instancji cronow co znacznie przyspiesza działanie dodawarki

* Dodane cykle do dodawania (zakładka opcje - po przeleceniu projektu czyści błędy i dodawany jest on jeszcze raz na koniec kolejki dodawania)

* Zmiana sposobu odbierania maili

* Poprawa odbierania maili z buddypress - zwiększona wydajność rejestracji (na bazie dostępnej w panelu można założyć już około 800 kont - stara wersja zakładała do 200)

* Sprawdzanie czy interfejsy są zbanowane (zakładka opcje)

* Usuwanie projektów z OmniFORUM

* Dodana baza smf do zarządzania bazami

* Zmniejszone obciążenie cronow

* OmniForum - poprawiona skuteczność (dotyczy przede wszystkim SMF)

* Ulepszone alfa upgrade

* Dodane smf do OmniCCL

* OmniChecker - poprawiony

* Wiki w link premium

* Poprawione opisy do webmini - w określonych okolicznościach były źle losowane

UWAGA: Przypominam że v2 może bardzo mocno obciążać bazę danych MySQL dlatego zalecamy rozważne korzystanie z opcji overclocking - zalecamy dla serwerów shared nie przekraczanie łącznie ilości 10 wątków naraz - czyli jeśli dla crona dodającego damy wartość 4 to dla pozostałych cron-ów można dać już tylko wartość 1 (mowa o serwerach shared / współdzielonych)

Nie przestrzeganie tego wymogu na serwerach Omni (host-001.eu) będzie kończyło się bez wyjątku zblokowaniem konta i brakiem możliwości jego odblokowania !

Z racji wydania v2 na dziś zostanie przygotowana promocja na zakup OS - prawdopodobnie będzie to bardzo krótka promocja więc zachęcam do śledzenia tematu przez wszystkich zainteresowanych

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA: Przypominam że v2 może bardzo mocno obciążać bazę danych MySQL dlatego zalecamy rozważne korzystanie z opcji overclocking - zalecamy dla serwerów shared nie przekraczanie łącznie ilości 10 wątków naraz - czyli jeśli dla crona dodającego damy wartość 4 to dla pozostałych cron-ów można dać już tylko wartość 1 (mowa o serwerach shared / współdzielonych)

Nie przestrzeganie tego wymogu na serwerach Omni (host-001.eu) będzie kończyło się bez wyjątku zblokowaniem konta i brakiem możliwości jego odblokowania !

Dobra ja nic z tego nie rozumiem co napisałeś ( i nie muszę rozumieć cron'ów) ... mam wgraną wersję v2 nie ruszam overclocking wcale, to nic nie muszę zmieniać w tamtych ustawieniach czy jednak coś trzeba pozmniejszać.

Z automatu tam są wartości :

0b109b05f5dfcd38m.jpg

Program jak najbardziej przydatny ale zamieszania z nim co niemiara..

Odwiedź mojego bloga jeszcze nie skończony ale powoli się kształtuje;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kojotek, na serwerach omni mowa o Cronach - że łącznie max 10??

A w "ustawienia katalogów" standardowo jest każdy po 5 - można to tak zostawić?

Szkoda troszkę, że nie można więcej ustawiać (zwłaszcza że to specjalnie pod OS) :-(

Przyznam szczerze, fajnie byłoby to jakoś zmienić, nawet troszkę :-)

"... Z wyborem firmy SEO jest troszkę jak z wyborem marki samochodu..."

Polecam skuteczne pozycjonowanie warszawa !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności