Skocz do zawartości

OmniSPEED - Nowy Automat Dodający


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

@Mateusz - czasem muszę użyć mocnego akcentu żeby w końcu dotarło - bardzo mnie drażni jeśli ktoś mi wmawia publicznie że coś nie działa i uparcie gada bzdury i nie rozumie że błędem jest on sam, a nie aplikacja. Jako ciekawostkę powiem że zrobiliśmy podsumowanie wszystkich zgłoszonych błędów (wszyscy użytkownicy z 2012r) i wynik jest zatrważający:

Statystyki zgłoszeń "błędów"

ponad 99 % błędów zgłoszonych przez użytkowników było błędami po stronie użytkownika nie oprogramowania

mniej niż 2 % użytkowników zgłosiło jakiekolwiek błędy w aplikacji

około 5 użytkowników (najbardziej aktywnych w zgłoszeniach i tu na PiO) mają 100% fałszywych zgłoszeń wynikających z ich nie kompetencji

najbardziej wartościowe zgłoszenia błędów pochodzą od Hekko oraz Hexcom

około 20% błędów zgłoszonych przez użytkowników wynika z błędnej konfiguracji serwera (95% tych zgłoszeń dotyczyło własnych konfiguracji serwera głównie VPS-y skonfigurowane przez nie znającego się pseudo admina serwerów vmline i niezłego oszusta: wątki dla nie znających tematu PiO oraz jego oszustwa na niezłą skalę Temat1 oraz Temat2 )

Fragment jednej z jego wypowiedzi:

Przepraszam was, wszystkich użytkowników jak i poważnych ludzi za wszelkiego rodzaju przekręty,

które miały miejsce przez ostatnie pół roku. Swoim szczeniackim zachowaniem pokazałem, że

nie można ufać nawet ludzią, któzi te zaufanie mają, przynajmniej w pewnym stopniu.

Nie myśląc logicznie, robiłem rzeczy, na których ucierpiała nie tylko moja osoba, ale co najważniejsze - moi klinenci, któzi zaufali mi i mieli pewność, że jestem poważnym i odpowiedzialnym człowiekiem.

Dlatego na podstawie powyższych danych i statystyk (cyfry nie kłamią) dostaję piany jak po raz kolejny zarzuca mi się lub/i mojej ekipie Omni że traktujemy użytkowników jako króliki doświadczalne i testerów - a całkowicie dostaję wysypki jeśli ktoś wmawia że coś nie działa, a działa poprawnie i jest to przez nas sprawdzone na każdą możliwą stronę ale zaraz jak stado owiec zaczynają się pojawiać dokładnie te same zgłoszenia (zero myślenia własnego byle by napisać i się próbować dowartościować że się coś znalazło czego nie ma lub pogłaskać się po pleckach jako towarzystwo wzajemnej adoracji)

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatrudnij kogoś do kontaktu z Klientami, bo tu jak było kiepsko, tak jest nadal.

Może masz rację w tym co piszesz, ba, pewnie masz dużo racji, ale bez tych matołów (tu nie pisze o konkretnych osobach, ale o tym jak moim zdaniem postrzegasz niektórych swoich Klientów, a i tak pewnie masz jeszcze ciekawsze okreslenie na to) był byś tylko gościem, który kupił sobie konto na PiO.

W realu jak bys takie teksty do Klientow słał to byś często u denstysty przesiadywał, bo pomiędzy Klientami trafił by sie ktoś pewnie bardziej nerwowy niż Ty.

Rozumiem, że Cie nosi, ma prawo, ale Klienta albo się szanuje albo rezygnuje się ze świadczenia mu usług czy w tym przypadku nie przedłuża licencji.

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja widząc takie statystyki zastanowiłbym się gdzie popełniam błąd.

Być może problemem jest brak dobrej instrukcji instalacji, konfiguracji i użytkowania? Być może zbyt duża dostępność programu?

Pozdrawiam,

Mariusz

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam już omni dłuższy czas i problemy które tutaj opisujecie u mnie nie występują. Jak się skonfiguruje wszystko jak należy to nie ma prawa niedziałać, a wy wiecznie problemy z aktywacją maili która była wałkowana 100 razy w tym temacie. Soft działa jak należy i nie dziwie sie że Kojotowi puszczają nerwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zakręcony - coś jest w tym co mówisz ale jednego nie wiozłeś pod uwagę ja nie żyję z tego i nie pozwolę sobie na takie traktowanie - zauważ proszę że mój stosunek do osoby X jest tylko uwarunkowany jej wypowiedziami (nie uznaję zasady klient nasz pan) - wolę mieć 0 klientów niż 10 takich jak np NEOX

@Mariusz - to nie chodzi o dokumentację czy też jej brak ale o logiczne myślenie którego kilku tu osobom zdecydowanie brakuje i tego żadna dokumentacja nie zmieni

@Ja1 - jak widać mało wiesz i doskonale wiem jak się nazywasz oraz która to twoja kopia - i tyle było z ukrywania się pod kobiecym kontem u nas w panelu :P

Aktualnie rozpoczynamy publiczne beta testy nowego oprogramowania które zastąpi OmniSPEED-a

Warunki przystąpienia do beta testów:

1 - Należy posiadać licencję na OmniSPEED

2 - Do czasu oficjalnej premiery nie można wypowiadać się na temat nowego oprogramowania publicznie

3 - Posiadać chęć do testowania (aktywnie korzystać z programu)

4 - Mile widziana podstawowa znajomość zagadnień związanych z programowaniem (znajomość HTML na poziomie umiejętności stworzenia prymitywnej template do zenopostera)

5 - Mile widziane stały kontakt via dowolny komunikator do szybkiego przepływu informacji między nami

Zgłoszenia proszę przesyłać na PW - Odpowiem do wybranych osób (I etap testów jest przewidziany dla 5 osóB)

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kojotek jak widzisz to Ty mało wiesz bo to kobiece konto w panelu pod którym się ponoć ukrywam to konto mojej szefowej i bynajmniej nie chodzi o tamtą kopię OS.

Jakbyś jeszcze sprawdził to tamta kopia jest na firmę której właścicielem jest kobieta, a więc nie ma mowy o tym że się ukrywam pod kobiecym kontem.

Z mojej strony koniec tematu, nie miałem się zamiaru kłócić, zasygnalizowałem że kilka osób, jak nie kilkanaście ma problem, który mnie przestanie wkrótce dotyczyć bo rezygnuję z OS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden problem z głowy mniej - dziękuje (trzymam za słowo że zrezygnujesz, w tym z trucia mi tyłka problemami których nie ma) - dokładnie do twojego konta się odnosiłem nie twojej jak się wyraziłeś szefowej

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bkarol - jeśli taka sytuacja się wydarzyła (nie ma prawa) to proszę o kontakt przez panel z nami lub na maila lub na PW lub na GG (z dokładnym opisem co i jak się podziało + mailem konta którego to dotyczy)

PS: Sprawa wyjaśniona i oczywiście zgodnie z statystykami tego posta błąd był ale po stronie użytkownika nie systemu

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy po wygaśnięciu ważności OmniSpeed jest możliwość wyciagniecia raportów z zakonczonych projektów? Po wejsciu na serwer z dodawarka pojawia sie Error 1000. Probowalem cos wyciagnac przez phpmyadmin ale troche błądze. Żeby zapisać raporty musze oplacic OmniSpeeda na kolejny, cały miesiac?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności