Skocz do zawartości

A w domku się miąsko marynuje


BartekM

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepsza marynata do karkówki moim zdaniem - KLIK!

Nie jest bardzo płynna (konsystencja coś jak pasta), więc można nią spokojnie nasmarować kawał mięcha i zostawić - nic tam nie zjedzie ani nie spłynie.

Dzień wcześniej omamlać tym karkóweczkę i wstawić do lodówki. Jest tam wersja lekko czosnkowa oraz chili i curry (nie są zbyt ostre, ale jednak trochę pikantne - dla mnie idealne).

Można też zostawić w tym kiełbasę czy boczek i też jest ekstra. U mnie już się 3kg kawał karkówy marynuje w niej na jutro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marynowanie koniecznie co najmniej całą noc :) wkładanie do marynaty na pół godziny jest, jak to mówi mój znajomy, jak łapanie za męski cycek - niby podobne do kobiecego, ale jednak nie to samo :P

Jeśli zachowacie to w tajemnicy, truskawka będzie wasza.

- nie jestem babą a młodą SINGIELKĄ !!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Mnie plany na weekend jak bezrobotnego żadne. Nie ma pieniędzy na nic więc pozostaje nasycić się tekstem i obrazkami z monitora o grilowaniu, chociaż mam działkę do dyspozycji.

--------------Dno jest wtedy,kiedy nie ma juz nawet mułu.--------------------

Turystyka na sprzedaż , Podróże małe i duże, Egipt, Turcja, Tunezja, Chorwacja...

Poszukuję zatrudnienia.

Będzie bez linka a co :D

poezjapozycjonowania(kropka)blogspot(kropka)com

NEW!!! - Blask Serpów (Prolog) W przygotowaniu: Chapter 1 - Blask Serpów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza marynata wychodzi, jak się ją robi osobiście - mi wyszła taka, że mógłbym ją jeść/pić bez mięsa :D

Tak poza tym, wie ktoś może jak smakuje schab z grilla? :D (rozsądne mięsko w hipermarkecie szybko się skończyło)

Ahh, weekend majowy i wiadomo o co chodzi - ładna pogoda, grill, piweczko, ładne widoki i znajomi... ;)

Miłego Panowie! :P

Najlepsza marynata do karkówki moim zdaniem - KLIK!

Nie jest bardzo płynna (konsystencja coś jak pasta), więc można nią spokojnie nasmarować kawał mięcha i zostawić - nic tam nie zjedzie ani nie spłynie.

Dzień wcześniej omamlać tym karkóweczkę i wstawić do lodówki. Jest tam wersja lekko czosnkowa oraz chili i curry (nie są zbyt ostre, ale jednak trochę pikantne - dla mnie idealne).

Można też zostawić w tym kiełbasę czy boczek i też jest ekstra. U mnie już się 3kg kawał karkówy marynuje w niej na jutro :)

KryptoPoradnik - twoje źródło wiedzy o kryptowalutach

Dyskusje o kredytach i pożyczkach - Forum Kredytowe | Kantory walut online - KantoryWalut.pl     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj jadłem karkówkę w miodzie, bez żadnych przypraw ani innych dodatków. Jak na moje podniebienie to była idealna, ale ważne, żeby przed grillowaniem ją trochę rozbić.

Konto współdzielone. Kup teksty przez GT i z fakturą VAT.

Potrzebujesz tekstów? Pisz na PW albo zajrzyj, a na pewno coś wymyślimy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności