Skocz do zawartości

Problem z instalacją łapacza domen


tomek_25

Rekomendowane odpowiedzi

witam

zakupiłem skrypt do łapania domen

zainstalowałem go VPS z własnym IP

producent zaleca takie ustawienia w php.ini

allow_url_fopen = On

allow_url_include = On

short_open_tag = On

safe_mode = Off

output_buffering = Off

implicit_flush = On

zlib.output_buffering = Off

zlib.output_compression = Off

wszystko oczywiście ustawiłem i dałem restart httpd (być może niepotrzebnie)

producent każde jeszcze wrzucić pewien plik aby sprawdzić czy wszystko okej jest

mam jednak taki błąd

Note: if flush() works in PHP, then the difference between start and end dates should be approx. 0-1 second. If flush() fails (PHP output is buffered), then the difference will be >= 5 seconds.

Flush failed.

w momencie podawania danych do API mam taki error

Warning: fopen(log.txt) [function.fopen]: failed to open stream: Permission denied in /home/tomekvps/domains/domena.pl/public_html/plik.php on line 409

Warning: fwrite(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/tomekvps/domains/domena.pl/public_html/plik.php on line 411

Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/tomekvps/domains/domena.pl/public_html/plik.php on line 412

Using domain name availability polling server: local2

w linijkach 409,411,412 jest taki fragment kodu

function updateLogFile($msg) {
$fn = LOG_FILE; //"file.txt";
$file = fopen($fn, "a+");
$space.= "\r\n";
fwrite($file,$msg.$space);
fclose($file);
}

nie wiem kurde generalnie o co chodzi z tym flushem :)-może wy macie jakieś doświadczenia?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warning: fopen(log.txt) [function.fopen]: failed to open stream: Permission denied in /home/tomekvps/domains/domena.pl/public_html/plik.php on line 409

tam masz chyba zle ustawiony chmod dla pilku log.txt i serwer ni pozwala go otworzyc, dwa pozostale bledy poswstaj dlatego ze nie wykonalo sie to polecenie

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widzisz nie bardzo :) trzeba to znalezc na moje, cos go nie puszcza, moze folder

zobacz tryb -> https://www.php.net/manual/pl/function.fopen.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Plik log.txt generuje się automatycznie w momencie tworzenia błędu

Nie generuje się, bo nie morze się utworzyć: Warning: fopen(log.txt) [function.fopen]: failed to open stream: Permission denied in

Tworzyć się chce w katalogu określonym w stałej LOG_FILE i katalog ten musi mieć prawa 777 lub utwórz plik log.txt i wyślij do lokalizacji określonej w stałej LOG_FILE i nadaj mu chmod 666. Jeśli nie ma określonej lokalizacji plik tworzyć się che w katalogu gdzie jest plik.php.

Sprawdź zgodność wersji PHP twojej z tą co określił producent oraz poziomy raportowania błędów dla oprogramowania jakie zainstalowałeś.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porada z ręcznym utworzeniem log.txt pomogła.

Dziękuje Mion za profesjonalną wypowiedź.Podziękowania oczywiście lecą.

Pozdrawiam T.

Zapytanie:

Note: if flush() works in PHP, then the difference between start and end dates should be approx. 0-1 second. If flush() fails (PHP output is buffered), then the difference will be >= 5 seconds.

Flush failed.

na buffer teście mi to wyskakuje--może ktoś kuma o co tutaj lata :-)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności