Skocz do zawartości

Alternatywa dla LFE-postowanie na publicznych blogach.


tomek_25

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Posiadam bazę publicznych blogów zagranicznych (do publikowania postów AA)jednak chciałbym się zapytać jak mogę usprawnić sobie rejestrację i dodawanie wpisów.

Szkoda mi kasy na LFE.Może jakieś darmowe rozwiązanie :)?

BTW dysponuje xrumerem może w czymś sobie bym mógł pomóc?

Gadałem przez tel z FiKaS-em doradzał mi DonLinkAge-ale to zbyt duży koszt...może macie jakieś tańsze rozwiązanie albo lepszy pomysł?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam bazę publicznych blogów zagranicznych
przydało by się napisać jakie to skrypty
BTW dysponuje xrumerem może w czymś sobie bym mógł pomóc?

oczywiste że możesz. można nauczyć xrumera rejestrować się, aktywować konto i postrowac ale na każdy rodzaj skryptu będziesz musial jego uczyć osobno. Dla tych celów o wiele lepuj się nadaje Zennposter, jeśli bazy nie jakieś ogromne to i jednowątkowa wersja pasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

scrapeboard ma Wordpress Poster, możesz sam definiować kategorie tylko tam trzeba podać listę zarejestrowanych kont i będzie postować. Jest to w dodatkach. Nigdy nie sprawdzałem jak to działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tylko Linkorm właśnie ma problem ze nie obluguje jak na razie synonimow w wiki posterze i chyba w posterze blogów tez. Pisalem o tym do autorów obiecali zrobić ale w wersji 9.1 na razie niema w V 9.2 również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności