Skocz do zawartości

Oficjalny hymn reprezentacji na EURO 2012


Darq

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem co jest gorsze...ta piosenka czy nasza kadra na Euro. Kto zgadnie ile goli strzelili w sumie 4 powołani napastnicy ?

https://www.weszlo.com/news/10357-Niestety_...ener_taka_kadra

ja bym kilka zmian widział:

Fabiański --> Boruc , ew. Kuszczak

Sobiech --> Piech

Benish --> Żewłakow

Polanski --> Gol

Matuszczyk--> Mila

Brożek --> Frankowski

Kucharczyk--> Żyro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Abstrahując od tej syfiastej pioseneczki - najbardziej boli mnie brak Boruca i Żewłakowa w tej kadrze. Smuda powołuje Niemca, który nie grał 1,5 roku, a na Euro najpewniej zagra w podstawowej 11. Boruc prawie co mecz ratuje du**ę Fiorentinie, grając znakomicie, podczas gdy Fabiański, jak do niedawna Kuszczak (który w sumie gra znów świetnie), będzie siedział na tej ławce do usranej śmierci. IMO - 1. Szczęsny - 2. Boruc - 3. Kuszczak. Tytoń młody, może mu się zdarzy jeszcze zagrać na jakimś turnieju ;)

... nie ma tu właściwie życia, tylko powolne umieranie kolejnych dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:| w naszym kraju tylko narzekają ...

Boenisch pomimo tego, że przez długi okres leczył kontuzję, jest jedyną nadzieją na to, że w końcu lewą stroną nie będzie przechodziła każda akcja przeciwnika ... Wawrzyniak jako podstawowy zawodnik po prostu nie daję rady, pokazywał to już nie raz chociaż widać że gość się stara... pokażcie mi jednego lewego obrońce, który jest na miarę Piszczka na prawej obronie ?

@banalny - za lewego obrońce dajesz środkowego, za pomocnika defensywnego dajesz pomocnika. Przemyślcie co piszecie czasami.

Sam mam inne zdanie od Smudy np. co robi w kadrze Brożek? Czemu nie ma Żewłakowa ? - Smuda decyduję o składzie i teraz nie ma co narzekać tylko czekać na efekty. Ocenia się po wynikach, wyjdą z grupy to nagle wielki Smuda wszyscy się tylko podniecać będą.

Co do Boruca - niestety na 1 miejsce w bramce nie miał szans, więc jestem pewien, że sam nie wysiedziałby wszystkich meczy na ławce, Kuszczak może powinien być za Fabiańskiego no ale tak jak mówiłem to decyzję Smudy nie nasze - on będzie za to oceniany, ale podkreślam PO EURO nie przed.

Z przeszłości zostały jeszcze: Katalog Turystyczny, s3zow.pl
Blog o pozycjonowaniu i optymalizacji prowadzę pod adresem: https://zeid.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, przecież to tylko piosenka...

Z ciekawości przesłuchałem pozostałe "kandydatki", Rodoficze, Feele, itp. itd - wielkie gów**, to co zaproponowali inni było jeszcze bardziej tandetne i co gorsza totalnie komercyjne, te babeczki to chyba jedyny zespół z całej wczorajszej grupy, które szczerze się uśmiechały!

...a że nie będzie murzyńskiego rapu, że nie będzie panienek z gołymi dup*** i cyckami na wierzchu to chyba pokazuje, że w niektórych sytuacjach potrafimy mieć swoje zdanie i spychamy komerchę tam gdzie jej miejsce

Co do decyzji Smudy to śmiać mi się chce jak czytam żale co niektórych, media Was nakręcają a Wy dajecie się podjudzać, chcecie na ME prawie 40to letniego Frankowskiego? Pamiętacie co robił w ostatnich sezonach gry za granicą, myślicie, że on ma siłę na rozegranie turnieju?;)

Fakt, że mamy jednego napastnika, reszta to.. hmm, szkoda słów tylko wydaje mi się, że obecnie nie bardzo jest kogo powołać a z pustego i Salomon nie naleje!

dopilar.pl

https://dopilar.pl/meskie-sprawy/titan-gel/

Portal o zdrowiu, odżywianiu i diecie - NaturaLab

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@banalny - Smuda i tak Żewłakowa nie mógł powołać na euro... bo sam zawodnik zakończył oficjalnie w zeszłym roku swoją karierę ;)

nie wiem co jest gorsze...ta piosenka czy nasza kadra na Euro. Kto zgadnie ile goli strzelili w sumie 4 powołani napastnicy ?

https://www.weszlo.com/news/10357-Niestety_...ener_taka_kadra

ja bym kilka zmian widział:

Fabiański --> Boruc , ew. Kuszczak

Sobiech --> Piech

Benish --> Żewłakow

Polanski --> Gol

Matuszczyk--> Mila

Brożek --> Frankowski

Kucharczyk--> Żyro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Psik: właśnie , przemyśl czasem jak coś napiszesz ;) Żewłakow to nominalny lewy obrońca , przekwalifikowany z czasem na środkowego. Nawet w championship manager było DLC :) , a Janusz Gol ? za Wikipedią:

Janusz Gol (ur. 11 listopada 1985 w Świdnicy) – polski piłkarz grający na pozycji defensywnego pomocnika w Legii Warszawa. W 2007 roku zdobył z amatorską reprezentacją Dolnego Śląska Puchar Regionów UEFA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwracam honor co do Żewłakowa - zbytnio przyzwyczaiłem się do tego że non stop ostatnio grał na środkowym. A chodziło mi o Matuszczyka i Mile.

Z przeszłości zostały jeszcze: Katalog Turystyczny, s3zow.pl
Blog o pozycjonowaniu i optymalizacji prowadzę pod adresem: https://zeid.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ qlwik - jak by nie patrzeć ma kilka zalet jak na Polskiego piłkarza. Jest liderem być może mistrza polski (Śląsk) , potrafi strzelić gola z niczego , świetne stałe fragmenty , super lewa noga, no i jest nieobliczalny. Raz może być niewidoczny,najsłabszy na boisku , żeby za chwile pokazać zagranie o jakim innym się nie śniło. Nie jest to zawodnik na miarę Krzynówka , ale ja pisze tylko o szerokiej kadrze na Euro.

@wojtekk - a znasz skuteczniejszego piłkarza (Polaka) od Frankowskiego w ostatnich 10-15 latach w PL ? On cały czas strzela gole , grając połówki meczów w Jagielonii , na boku dorabiając jako trener i scout ;) . Idealnie się na "ASA" na ostatnie 15-20 minut gry. A że ma 40 lat to co ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hymn powinien przedstawiać gospodarzy w normalny i ludzki sposób który zrozumieją nawet najmniej rozumiejący ;)

panowie nie śmiejmy się z piłkarzy, mają taki zawód, wzloty i upadki, ja na Milę nie powiem złego słowa jak w Groclinie ciągnął "fachowcy" w Pucharze europejskim, a co do pana Żewłakowa sprawdzcie w jakich klubach grał, osiągnijcie tyle a potem oceniajmy, Franek się nie nada, patrz na grupę, sprawdź obrońców (wzrost i waga;) to nie technicy Franko jest wielki ale nie ograny z reprezentacją tak na prawdę to każde Euro to niespodzianka (bo to chwila dla piłkarzy gdzie mogą udowodnić dla siebie i kraju swoją wartość, pamiętacie jak Grecy zdobyli mistrzostwo?) też bym chciał Boruca i Żewłakowa ale nie narzekam, bo każdy z nich to Polak, ocenię po tym co pokażą (a myślę, że dadzą z siebie wszystko, grają u siebie, im lepiej za grają tym więksi bohaterowie, tym większe kluby i kontrakty) dla mnie jak wyjdą z grupy jest sukces bo kolejny mecz dla rodaków, kolejne emocje, kolejne przywiązanie do flagi i barw państwowych

Pozdrawiam i nie oceniajmy ich

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym się nie zgodził. To że grał to jest prawda, ale sam Żewłakow mówił, że dzisiaj boczny obrońca to zupełnie inna pozycja niż kiedyś: musi mieć dynamikę, szybkość, niewiarygodną kondycję. Nie pamiętacie w jakim stanie był właśnie ten piłkarz z Niemcami u Janasa, że potrzebna była zmiana? Janas zmienił go na Dudkę, poszła kontra flanką przez Odonkora i dobry wynik poszedł w zapomnienie. Żewłakow to tak inteligentny i poukładany, że sam by nie chciał grać właśnie na tej pozycji - nigdy nie aspirował do bycia kimś, kto ma kondycję ze stali (a Wawrzyniak np. rozegrał ok. 50 meczów w tym sezonie, jaka była ich jakość to już inna sprawa ;) ).

Jeżeli już Mila, to musiałby być za np. Mierzejewskiego - Matuszczyk to zawodnik do zupełnie innych zadań. Franka brać to już też naprawdę nie ma sensu, de ja vu mam. ;) Co prawda Brożek to zerowa alternatywa, ja bym widział w tym wypadku właśnie miejsce dla kolejnego młodego z Legii.

A Piech? Na co dzień gra na totalnie innym poziomie. Swoje umiejętności jak przychodzi do ważnych meczów potwierdził w meczu towarzyskim, gdzie miał chyba z 2-3 stuprocentowe sytuacje. Dla mnie to taki Zahorski bis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności