Skocz do zawartości

Oficjalny hymn reprezentacji na EURO 2012


Darq

Rekomendowane odpowiedzi

ale jakie aspiracje mamy by oceniać innych ;) czyli jak ktoś jest lepszy w SEO (w waszej dziedzinie;) to już jest gorszy? słabszy? to nasza taka powoli europejska cecha..nie potrafimy pogodzić się że ktoś był lepszy, Brożek idzie przez PZPN bo siedzi na ławce i trzeba pomóc ;)

budować drużynę narodową to trzeba od 16 letnich chłopców, co kochają piłkę nożną, zgrać ich z sobą, niech nawet 3 lata dostają w tyłek, ale grają z dumą i oddaniem dla narodu i kibiców, nawet po największej przegranej możesz odczuć triumf zwycięstwa ;)

nie wiem czemu jako dziwnie przetrwany w dzisiejszych czasach idealista, wierzę, że ludzie mają w sobie pokłady energii, czegoś szczególnego, co może nawet w przypadku naszych piłkarzy zobaczymy nie śmiem narzekać na to i kiedy zagra dopóty tego nie zobaczą (jeśli przegrają z lepszymi, i odpadną po walce to będę zadowolony, to tylko SPORT czyli rywalizacja, jak wyjdą z grupy to będę szczęśliwy a jak pokonają ruskich to osiągnę orgazm duchowy :P i się napije wódki ;)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Co do naszego "hymnu".

To, że jest ludowy mi nie przeszkadza. To, że śpiewają starsze panie mi nie przeszkadza. Melodia może być, wpada w ucho. Tylko tek tekst - tragedia. Polaków też za bardzo bym nie winił za ten wybór, bo jaką mieli alternatywę.

www.sagomedia.pl - usługi SEO copywritingu i wartościowe, merytoryczne artykuły
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narzekacie na kadrę, a mi się nasz skład (1 skład) bardzo podoba. Szczęsny, Piszczek, Kuba, Lewy, Obraniak - pół składu na dobrym, europejskim poziomie. Do tego solidny Murawski, Dudka, Rybus i nie wygląda to źle. Problemem jest obrona, ale Perquis + Boenisch też coś tam prezentują. Ławki nie mamy, ale... 3-4 mecze powinni nasi wytrzymać :D

Co do wyboru Smudy to wg. mnie:

Żewłakow -> powinien jechać (na pewno jest solidniejszy niż Glik czy Jodłowiec)

Mila -> też (nie mamy takiego typowego rozgrywającego)

Kuszczak -> jak najbardziej (za Fabiana)

Frankowski -> nie (w kadrze nigdy się nie sprawdził)

Borubar -> nie (pajac)

I największy - moim zdaniem - nieobecny: Jeleń. Fakt, że ostatnio cuduje w tym Lille, ale na pewno mógłby dać Lewemu dobrą zmianę, szczególnie przy swojej szybkości (na zmęczonych obrońców w sam raz). Te Brożki, Piechy, Sobiechy nic nie prezentują. W tej chwili mamy tak naprawdę 1 porządnego napastnika.

A piosenka w porządku, choć były lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie według mnie problemem był brak alternatyw. Wszędzie ten cały feel się pcha i inne badziewiaste kapele. Myślę, ze ten wynik może być jakimś przejawem znużenia Polaków tym wszystkim. Coś jak zbiorowy udział w żarcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TomaszW: np: Wilki nie miały badziewiastej piosenki , chyba jedyną na poziomie:

tak , poza tym to może być więcej alternatyw niż dwie ? :D

@Herkules: skoro będą tacy duzi , to włśnie ciężko im się będzie grało z drobnym Frankowskim.

@Nikosis: z grubsza zgoda , ale mamy już dobrych "Ofensywnych" bocznych obrońców (Wawrzyniak,Piszczek) i kolejni są zbędni. Po co 10 piłkarzy o tych samych walorach ? , a Żewłakow jest uniwersalny - więc wartościowy. Na Polskie warunki to piłkarz którego żaden trener o zdrowych zmysłach nie powinien pomijać. Zresztą nasz styl powoduje , że i tak wystarczy 1 Piszczek.

@moody: 22 mecze 10 bramek. Faktycznie fatalny bilans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz wyjdzie, że się czepiam, ale znowu dodam od siebie dwa grosze, żeby oddać Frankowskiemu co jego.

Nie jest prawdą, że Frankowski nie sprawdził się nigdy w kadrze, bo w eliminacjach do Mundialu w mniej niż łącznie 400 minut strzelił 7 bramek i walnie przyczynił się do awansu. :D Poza tym zgadzam się całkowicie, żeby go już nie brać. A co do Żewłakowa to jak już chyba ktoś w tym temacie wspomniał on już z rok temu skończył karierę, więc nie ma co się nad nim rozwodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie to cieszy, że wybrali coś z Naszych swojskich rytmów. Plus dla tego kto wybierał, że nie ma komerchy. Całe szczęście, że disco polo nie wybrali.

Żałosna podróbka.

Babuszki śpiewają w rosyjskich rytmach, a nasze w polskich. Więc gdzie tu widzisz jakąś podróbkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności