Skocz do zawartości

Oficjalny hymn reprezentacji na EURO 2012


Darq

Rekomendowane odpowiedzi

W mojej ocenie jest to "hymn" doskonale podsumowujący nasze "ełro", czyli obraz nędzy i rozpaczy.

- brak autostrad,

- dworce kolejowe w środku remontów,

- nowe stadiony to jawna kpina (stadion "przeciekający" w Poznaniu, stadion we Wrocławiu, gdzie mecze mogą oglądać tylko kibice gospodarzy, stadion w Warszawie, gdzie nie wyrażają zgody na rozgrywanie meczu piłki nożnej, chyba tylko Gdańsk się nie skompromitował),

- "reprezentacja Polski", w której grają niemcy i francuzi nie mający za bardzo pojęcia o Polsce,

- wyłudzanie pieniędzy od naiwnych przez "Klub kibica Reprezentacji Polski"

- na mecze "naszej" reprezentacji rozgrywane na kilkudziesięciotysięcznych stadionach polscy kibice dostaną zaledwie po 3,5 tys biletów (link)

Wymieniać można jeszcze długo, ale po co, lepiej bawić się przy "koko koko euro spoko", obejrzeć mecz w TV, chyba, że ma się rodzinę w PZPR (ups, pomyłka - PZPN) i dopingować "Polaków", którzy zapewne za kilka lat zapomną o swojej ojczyźnie tak samo jak nasi wielcy polscy patrioci Olisadebe i Guerreiro.

E: żeby nie wyszło, że jestem anty-polski, gorąco zachęcam wszystkich do oglądania Mistrzostw Europy do lat 17, które zaczynają się dziś (pierwszy mecz gramy z z Belgią dziś o 14.00, można go obejrzeć na Eurosporcie). Nasza reprezentacja w cuglach wygrała swoją grupę eliminacyjną zdobywając komplet punktów i ma realne szanse w tych mistrzostwach na coś więcej niż tylko wyjście z grupy

Dzień bez afery na PiO jest dniem straconym :)

small_logo_footer.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Gość Voyager

Skoro oficjalny się nie podoba to to będzie dobre ;-)

Cały stadion śpiewa z nami naparzając policję pałami, maczetami, łańcuchami i powyrywanymi krzesłami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Voyager jak najbardziej nadaje się na hymn. - hehehe

A co do naszej Reprezentacji mam nadzieje, że rozegrają więcej meczy niż tylko trzy: „Mecz otwarcia, Mecz o wszystko, Mecz o honor”. Ostatniego czasu właśnie tą strategie obraliśmy :D Może czas zmienić nasze przyzwyczajenia...

Cytat

SEO zaplecze pozycjonerskie - www.ZapleczePozycjonerskie.PL - SKUTECZNE. SEO COPYWRITER teksty na zlecenie. www.SeoCopywriter.pl. Opisy produków w sklepie www wykona seo copywriter - zobacz koniecznie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Voyager

Irlandzki mi się podoba:) nasz to jak mix fasolki i pan kleks.. szkoda, że w naszym kraju tylko jarzębiny się przygotowały...:) Mamy taki hymn jak artystów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta piosenka jest całkiem (koko koko) spoko :) ma być chwytliwa melodia, wpadająca w ucho i niewymagający tekst. Cały świat śpiewał waka waka i inne takie, niech i to pośpiewają ;) a nie wyobrażam sobie np. Niemców śpiewających Bogurodzicę :)

Jeśli zachowacie to w tajemnicy, truskawka będzie wasza.

- nie jestem babą a młodą SINGIELKĄ !!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tjay99,

tak się składa, że byłam na koncercie Oceany we Wrocku w sobotę i śpiewała tę piosenkę. Znacznie jej bliżej do Waka Waka, niż naszej Jarzębinie ;-)

Teledysk był częściowo kręcony w polskich miastach-gospodarzach, więc jednak coś z euro ma.

Ostatnio piszę o finansach na obcasach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności