Skocz do zawartości

Oficjalny hymn reprezentacji na EURO 2012


Darq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Anglojęzyczne jęczenie jako oficjalny hit polskiej reprezentacji?;)

Mamy stadion w kształcie koszyka, będziemy mieli jaja w środku, gdy zaczną się mecze ojro z polską drużyną, to trzeba mieć i typowo rodzime piosenki.

Konto współdzielone. Kup teksty przez GT i z fakturą VAT.

Potrzebujesz tekstów? Pisz na PW albo zajrzyj, a na pewno coś wymyślimy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym "waka waka" nie może być wyznacznikiem wszystkiego

oczywiście że nie ale tyłek ma ładny ;)

Co do "hitu" koko-koko, to chyba na euro-2012 a tego typy folklor trzeba umieć podać. Dobrym przykładem może być piosenka Ruslany ( Ukrainka,wygrała Eurowizja) https://www.youtube.com/watch?v=NjFcrTyqxfw&feature=fvst LIVE i już studyjny klip :

nuty typowo Ukraińskie, ludowe ale zrobione profesjonalnie, ze smakiem i podano tak zęby wszyscy zrozumieli o co chodzi( druga zwrotka śpiewana po Ukraińsku, pierwsza po angielsku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Voyager
Poza tym "waka waka" nie może być wyznacznikiem wszystkiego

oczywiście że nie ale tyłek ma ładny :)

Co do "hitu" koko-koko, to chyba na euro-2012 a tego typy folklor trzeba umieć podać. Dobrym przykładem może być piosenka Ruslany ( Ukrainka,wygrała Eurowizja) https://www.youtube.com/watch?v=NjFcrTyqxfw&feature=fvst LIVE i już studyjny klip :

nuty typowo Ukraińskie, ludowe ale zrobione profesjonalnie, ze smakiem i podano tak zęby wszyscy zrozumieli o co chodzi( druga zwrotka śpiewana po Ukraińsku, pierwsza po angielsku)

Aż się GTA IV przypomniało i radio :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam ze dobrze wykonany folklor czy muzyka ludowa może być ciekawa dla wielu słuchaczy (Jarzębiny śpiewają tak delikatnie mówiąc trocha "po sąsiadach"- określenie kiedy niektóre członkowie zespołu śpiewają nie w tej tonalności co reszta :)). Ale czy na hymn euro 2012 się nadaje koko-koko? Jak dla mnie nie. Bardzo mile te babcie, zawsze mi się przypomina moja, świętej pamięci, ale nie jest to muzyka wysokich lotów. Tak u nas na wschodzie się śpiewa za stołem, na weselach czy innych imprezach festynowo-rodzinych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to było na jakiś kwejkach .... Jaki kraj takie WAKA WAKA ;)

PS. Tutaj coś dla osób które lubią dyskotekowe wiejskie klimaty :D

https://www.youtube.com/watch?v=VUowiW_zFK8 UWAGA MOCNO UZALEŻNIA !! :);)

forum.png

Strony internetowe, sklepy internetowe, pozycjonowanie, aplikacje mobilne, projektowanie graficzne - xfect.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obcokrajowcy nie rozumiejąc języka polskiego mogą uznać to za bardzo rytmiczny i wpadający w ucho utwór :)

Lepsze to niż hymn Edyty z Korei i Japonii...

Co do kadry, to jak można nie powoływać zawodników którzy grają regularnie?

Będą się ogrywać na Euro? Czyli 3 mecze i do domu (przynajmniej daleko nie mają) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa, jak zawsze zagramy mecz otwarcia, mecz o wszystko i mecz o honor ;)

Ścierwiasta ta piłka.

Jeśli zachowacie to w tajemnicy, truskawka będzie wasza.

- nie jestem babą a młodą SINGIELKĄ !!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności