Skocz do zawartości

GoogleBocie ty ku... nie nie będę Kominkiem.


Rekomendowane odpowiedzi

Generalnie chciałbym się poskarżyć na niedobre Google :).

1)robot zbyt rzadko odwiedza stronę mimo że mu w tym baaaaardzo pomagam ;)

I jedna cholernie irytująca rzecz:

Kilka dni temu zmieniłem title na stronach klientów (jakoś czwartek piątek)...

Wczoraj sprawdzam cache: i jest jasno napisane ze robot ostatni raz odwiedził moje stronki ze 2tygodnie temu.

Dziś sprawdzam i jednak się poprawia że było to tydzień temu (co ciekawe zaraz po dokonaniu mojej optymalizacji na stronie)

Dobra dobra inne DC niech to będzie błąd odczytu z bazy po zapytaniu cache.

Ale teraz uważajcie

Zmieniłem tytuł desc,wprowadziłem zmiany na stronie.

GoogleBot deklaruje się że już był ze dwa razy na stronie,nawet zdążył zmienić pozycje ale.....

tytuł w indeksie zostaje ten sam,desc ten sam a robot żadnych zmian nie widzi-więc pytam się po jakiego ch... on tutaj przylazł?

Nic nie poprawił-więc po to robimy optymalizację seofriendly na stronie żeby Google nawet tego nie zauważyło?

Wszystko w ogóle po tej Pandzie działa cholernie wolno i nieskutecznie-nie wiem jakie są wasze odczucia.

BTW Nic w robots.txt ani htaccess nie blokuje robota (wchodzi lata po stronce).

Jeszcze jedna ciekawostka-tak zostały zmienione tytuły i desc na moich ....podstronach-na stronie głównej jednak nie. (odpytanie cache na podstronach jest z datą ponad miesiąca grubo wcześniej niż data w której podjąłem czynności onsite

Pozdrawiam Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko w ogóle po tej Pandzie działa cholernie wolno i nieskutecznie-nie wiem jakie są wasze odczucia.

Pozdrawiam Tomek

Dokładnie masz racje mi serwis teraz indeksuje tydzień czasu a przed zmianami indeksowało w kilka minut i to wpisy indeksuje jak chce wybiórczo, coś mi się wydaje że wielkie mózgi google co grzebią przy tym algorytmie coś zepsuli i nawet o tym nie wiedzą, tak samo można porównać narzędzia dla webmasterów czy też analytics też nie działają poprawnie, skrypty się zawieszają nie pokazują całkowitych danych, wolno się wczytują, a w adsense nowy dzien zaczyna się dopiero od 7 czy 8 rano a nie jak to powinno być o 24. Pewnie mają spory burdel u siebie porobiony i nie wiedza za co mają się wziąć bo tyle tego się natworzyło, a widocznie rąk do pracy mają za mało. Zdaje mi się ze jest to tak samo jak w innych firmach tego typu ludzi przyjmują z dyplomami z wykształceniem ale w ogóle bez doświadczenia w zawodzie więc mamy tego taki efekt że google coś tam robią ale jak zwykle wychodzi im to lipnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności