Skocz do zawartości

Brak zasięgu GSM


aikmar

Rekomendowane odpowiedzi

Też mam problem z zasięgiem pozdrawiam https://robotylebork.pl

To wykop rów i pociągnij kabel ... W końcu zajmiesz się tym co najlepiej umiesz bo marketing szemrany nie jest Twoją mocną stroną :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam problem z zasięgiem pozdrawiam https://robotylebork.pl

jakież to subtelne, niemalże niezauważalne a gdzieś w podświadomości zostaje

wracając do tematu, to stwierdzenie że Orange nie gwarantuje zasięgu jest dość śmieszne, to ja założę sobię sieć telefonii, abonament po 1 zł, trylion minut umowa na 10 lat, w umowie napiszę że nie gwarantuje zasięgu i postawię jeden słup nadawczy :D

Pomóż mojej córce - 1% z podatku dla Oli. Wypełniając PIT wpisz w rubryki:

KRS: 0000050135 CEL SZCZEGÓŁOWY: BORI Ola na Fecebooku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żaden operator nie gwarantuje zasięgu

podpisz sobie umowe na internet mobilny, Pan pokaze ci mapke podglądową ze niby ok ze niby bedzie zasięg, a na miejscu się okazuje ze nie ma, operator: ze mapa jest podglądowa i nie jest podstawą do zerwania umowy i tyle

wracając do tematu, to stwierdzenie że Orange nie gwarantuje zasięgu jest dość śmieszne, to ja założę sobię sieć telefonii, abonament po 1 zł, trylion minut umowa na 10 lat, w umowie napiszę że nie gwarantuje zasięgu i postawię jeden słup nadawczy biggrin.gif

powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Herkules przez tą antene prawdopodobnie nie masz zasiegu. Interferencje u mnie na osiedlu jest taki pas budynków w którym zasięg wszystkiego spada u niektórych nawet o 75% ;)

A jeśli chodzi o Orange to najgorsza siec w Polsce jest ,a internet mobilny to porażka wieku .Strony ładują się gorzej niż darmowy net playa po wyczerpaniu środków i to na dużym ekranie . No i z mobilnego orange na pio trzeba za każdym kliknieciem się logować . 3 miesiące z nimi walczyłem i żądałem zwrotu 200zł za doładowań .BOK to dramat łaskawie dali mi 30zł z zaznaczeniem że to za szkody odnośnie utrudnionego kontaktu z BOK. Osobiście odradzam internet orange te ich bonusowe MB to nic w porównaniu z nerwami jak się korzysta z neta przez orange.

fu*k Orange nigdy wiecej tej sieci!!!

Reklama w internecie - baza firm - katalog firm + seomaster script

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przekonaniu powinieneś przejść się do biura praw konsumenta, tam Ci doradzą co z tym możesz dalej zrobić. Idąc do salonu Orange mozesz trafić na niekompetentną obsługe, która mało wie i wprowadzi Cie w błąd. Ewentualnie zadzwoń do BOK, może Cie ktoś naprowadzi co mogłyś z tym zrobić, aczkolwiek gwarancji nie ma, bo jest nagrywana rozmowa a niewiadomo jakie maja odgórne wymowi postawione w rozmowach. Dlatego też mogą Cie o wszystkich procedurach nie informować tylko po to abyś nic z tym nie zrobił i pozostał dalej na tych samych warunkach.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vspak ja żartowałem sobie, wiem że nie gwarantują, pokazuje tylko absurd tego że możesz nabrać klientów i zlikwidować nadajniki? To coś jest nie hallo.

Pomóż mojej córce - 1% z podatku dla Oli. Wypełniając PIT wpisz w rubryki:

KRS: 0000050135 CEL SZCZEGÓŁOWY: BORI Ola na Fecebooku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności